Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Teorka bez recepty jak to, to chyba musial niezle czarowac farmaceutke:D No wiec mowisz ze wracasz do tabsow. i cos to jeszcze chailam tylko nie pamietam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figunia no bum cyk cyk :D mówił że tylko wszedł powiedział nazwę a babka zapytała ile opakowań :D :D i wiesz nie wiem po ile teraz jest Riigevidon na receptę ale jak ja brałam to kosztował 7 zeta a Myfa dał 12 za opakowanie wiec chyba droższe bez recepty ale w sumie te 5 zł co musze dac więcej i tak na gina by nie stykło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 🖐️ Piczko masz gdzies pod reka tego linak z farbami bo nie moge go znajsc ?? A chcialam zobaczyc te cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie ci teorka!! ja wlasnie cholerny dylemat czy robic pzrerwe czy nie!! bo niby 31 biore ostaniego tabsa!! i bym zrobila tak pzrwe do wakacji prawie ale wyszlo ze zakret przyjedzie na tydzien lub dwa wiec moze pojedziemy na gumkach bo tak wcinac te tabsy dla tygodnia przyjemnosci to ja juz sama nie wiem;/ co mysliecie o moim dylemacie?? kurde teraz nie wiem na ktorym topiku pisac na dwoch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialam Wam pisać, kolezanka sie miala hajtac w czerwcu 2009 ale zalatwili kucharki zespól i sale w styczniu chcieli ale sie okazalo ze te najfajniejsze sale pozajmowane (na 1.5 oku przed slubem) a reszta sal to remizy:O imusieli przesunać slub zapytali na sali czy jest jakis wolny termin to babka powiedziala ze jest we wrzesniu ale tylko dlatego ze wlasnie jacys mlodzi zrezygnowali. czujecie..:O szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Classic ja bym przerwala, a naprawe wydaje mi sie ze nic Wam sie nie stanie jak na gumkach pojedziecie troche. Jak dla mnie nie ma sensu brac teraz tabsow i sie truc na darmo. Amaleta aaaaaaaa no tak, ale o z tego przeciez mozna sie bronic po czasie, a powiedz czemu wyrzucili? bo ja to nie bardzo sie znam jeszcze na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :):) ja tez sie zaraz wezme za pazurki. Mialam jeszcze nogi zrobic, ale jakos mi sie nie chce. Juuutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i opowiem Wam cos kolezanka mowi ze jaks ie jezdzi zalatwia na wesele sale kamerzyste zespol to sie mozna ciekawyh rzeczy dowiedziec:D np zespol opowiadal ze raz grali na takim jednym weselu gdzie panna mloda gdzies znikła, pan mlody został sam, nikt nie wiedzial gdzie mloda, drugi dzien wesela sie odbyl a panna mloda sie nie pokazala zespol mowił ze oni grali ale praktynie nikt sie nie bawil tylko kazdy gadal po katach, co sie okazalo ze starsza pr4zysza z jakims facetem i mloda sie skumala z tym facetem i razem opuscili wesele:D albo babka od sali opowaiada ze na jakis czas przed planowanym weselem przychodzi mlody i mowi ze odwoluje wszystko i chcaliby dostac zaliczke, no to ta mu ze nie da rady zaliczka przepada w takiej sytuacji kidy chca sie wycować z sali, gosciu poszedl a babka mowi zadzwoni do tej panny mlodej no i mowi jaka jest sprawa a mloda mowi, ale nie wszystko jest w porzadku wesele sie odbedzie a ta babka no ale byl tu pani narzeczony a laska na to: no wesele sie odbedzie tylko sie pan młody zmienil.... :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia kurna google gryzą czy jak ? :P :P :P :P :D http://www.magnatfarby.pl/ tylko te fotki jakies maławe :P ja mam w domu katalog taki wielki A4 chyba i tam są zajebiste fotki jak sie to robi, jak wygląda na ścianie i jak z meblami i wogóle Figaa dobre :D :D :D pan młody sie zmienił hahahahha :D :D :D :classic_cool: laska jakaś z tych niezdecydowanych chyba była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za buziaczki. Ja weszlam tylko napisac, ze mam dola, jestem wsciekla i w ogole... Dzis moj byly do mnie zagadal, byl taki mily i w ogole, w szoku bylam, ale robi wszystko zeby mnie wkurzyc, zalamac i w ogole jest wredny. Chce mi pokazac jak to on ma mnie w dupie! Ja mam juz dosc tego wszystkiego dziewczyny, mam dosc :( Odezwe sie jutro kochane ide sie polozyc, bo normalnie serce mi peka. Papa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mi to kolezanka opowiadala to uwierzyc nie moglam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowko sciskam i pocieszam 🌻 jak on ci tak probuje zrobic to ty tez mu pokaz ze masz o gdzies i moze dojdzie do wniosku ze jego strategia jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czemu nie ma juz roku przy postach, caly czas cos zmieniaja na kafe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwala mnie jak laski pisza o swoich facetach na kafeteri : misiaczek,misiek , kotek, skarbek itp:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff..dopiero wróciłam bo uczyłam sie ze znajomymi ze studiów..i jutro to samo..ale co 4 głowy to nei jedna zwłaszcza ze ja najwiecej z tych 4 głów umiem:)hehe..cyna!! takze do juterka piękne bo ja mykam sie ogarniać i spać:P figuś..dzieki za gratulacje:)no ale tak jak mówisz raz nad raz pod..ehhh...porąbane to życie..a co do ciuchów to ja tez recznie al edlatego ze moja matka fochuje na mnie i mi nei chce prac:Pbueheheheh...jutro ma prac ciekawe czy wypierze...pfff teorka...weź tam nie cyń w tej pracy bo wiesz i tak wiem że jestes leserem hahahahah :P....heheeh amaleta, myszka, classic, monisska, choroba👄 choroba..ehhhh.głowa do góry..nie ma co sie facetami przejmowac bo to udowodnione że są mniej inteligentni niż my:) jestem z Tobą:)!!!hehe mykam..dobrej nocki i wogóle:P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Figga dotrwalas wtedy z tym przetrzymaniem L :P:P Przeprosil za podniesienie Ci cisnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza a jak, nie odbieralam jak dzwonil w ten sam dzien nastepnego dnia dzownil rano (nieodebralam) i zaraz po pracy dzwonil tez ale odebralam dopiero kolo 18 jak napisal smsa zebym odebrala bo paczka z allegro przyszla a zalezalo mi na perfumach ktore przyszly i odebralam i przyszedl z nimi, takze mu sie udalo. ale powiem wam ze to jest swietna sprawa, bo Ł był tak zdeorientowany ze nie wiedzial co sie dzieje, boo nigdy tak nie robilam, a teraz totalna olewka ale nalerzalo mu sie. no i przepraszal, nawet potem zadzwonil wieczorem jak juz poszedl i przepraszal chyba z 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh to spoko. Nom im czasami trzeba dac na wsrzymacie bo inaczej nie przejrza na oczy :P A jakie perfumki sobie zamawialas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa miałam Cie zaoytac jak Ci sie pracuje w tym przedszkolu, cięzko jest?? ja wszystkie rzeczy piorę w pralce, oj dałaś na wstrzymanie hehehe Amaleta a kiedy obrona?? Teorka jaki numer, ja tez chce bez recepty :P fajnie ze sie interesujesz mieszkaniem, bedzie fajnie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tez mnie wkurza i tez robie stop z wszystkimi miłostkami niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus wiesz co nie jest ciezko z tym ze ja jestem tylko pomoca naucyciela, tylko siedze z dziecmi w czasei wolnym labo na zajciach pomagam lub naprowadzam jak cos zrobic, a po za tym musze przygotowywać talerze, nakladc jedzienei. wiesz co dla mnie nie jest ciezko by ja jaetsem na sali z kolezanka stazyska i jest jeszcze na tej sali pracujaca tam pomoc grupowa wiec obowiazki sa podzielone , a tam gdzie jest tylko jedna osba do pomocy to w sumie ma troche roboy, ale ostateczninie jest jakis ciezko bo przeciez nie pracuje fizycznie tylko sobie np sedze z dziecmi i kolorujemy albo ukladamy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pytam bo ja tez wczesnoszkolna i przedszkolna jestem i jak Ola pójdzie do przedszkola to bede szukac pracy w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus ja jestem , na pedagogice spolecznej i terapii pedagogicznej. ja to jestem na stazu w przedszkolu z tego wzgledu ze mam do niego 5 minu i z tego wzgledu ze jak odbywam tam staz to mi licza juz praktyki i ni ebede musiala ich drabiac juz. Ale wiesz co szczerze nauczycielka w przedszkolu to bym mogla byc, liczba godzin wtyg to cos kolo 21 moze ponad troche. ale jakie dokladnie wynagrodzenie to nie wiem, no ale ponad tysiac to napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze pieniędzy to tam sporo nie ma na początku ale jak n atyle godzin pracy i weekendy wolne, jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×