Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona35

Drogie mamy czy każecie swoim synom zakładac rajstopy/getry pod spodnie?

Polecane posty

Gość gość
To nie do końca jest tak źle że nie dbają na treningi piłkarskie chłopcy kupowali rajstopy kryjące 100 den mikrofibry lycra tak na nie mówią wiem bo mamy sklep z odzieżą a tej zimy rajstop dla chłopców poszło bardzo dużo tych nawet na 164 ten duży rozmiar to 12 / 14 lat jak nie są chińskie bo chińskie nie są tak ciągliwe nasze Pol. To rosną wraz z dzieckiem rajstopy z woli prążkowane nawet 176 wzrostu może założyć mamy udzielają najwięcej info o tym i to tylko niektórzy dorośli są zabardzo dorosli zabierają dzieciom dzieciństwo mówiąc to za dziecinne to pedalskie tak nawet tak mówią kolory się nie podobają spodnie zwężenie chlopjecych chciał bardzo to jedna mama " nie będziesz wyglądał jak gej" ręce czasem opadają co mają w tych głowach pozdrawiam wasze opinie są ważne dla handlu tym produktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chodzi o lokowanie produktu, to coś takiego już zaistniało kilka lat temu. Dokładnie w serialu „Klan” w odcinku z 11 lutego 2011 roku. Tam pani Koziełło próbowała wcisnąć rajstopy nastoletniemu synowi wyjeżdżającemu na jakieś zimowisko czy obóz. Niestety z youtuba to usunęli... Ponadto w latach 90-tych w programie „Ciuchcia” jeden z odcinków poświęcony był właśnie rajstopom. Nawet teatrzyk Kulfona i Moniki poruszył ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagaJaga
Pierwsze powiewy wiosny i ciepła aura z tym związana sprawiły, że młody póki co posłał w odstawkę swoje rajtuzy, bo jak już nieraz z uporem maniaczki podkreślałam służą Mu one jedynie jako dodatkowa warstwa odzieży chroniąca przed zimnem, kiedy wymagają tego warunki na dworze. Jestem też całkowicie przekonana, że w podobny sposób traktuje rajstopy niemal każdy chłopiec, który pomimo tego, że ma już nieco więcej lat to nadal je nosi. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że w obecnych czasach rajstopy bawełniane i im podobne stały się odzieżą unisex, zaś coraz większy ich asortyment sprawił, że coraz częściej sięgają po nie właśnie chłopcy, bo w tych, czy innych sytuacjach rajstopy sprawdzają się lepiej od np. kaleson itp. Zaś w porównaniu do np. bielizny termo zdecydowanie wygrywają, jeżeli chodzi o cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Magi Jagi. Trudno niektórych rodziców do zakupu rajstop dla syna, niektórzy rodzice uważają że gdy chłopak nosi rajstopy a nie kalesony to gej itp. Jeszcze długo czasu minie zanim dorośli niektórzy zrozumieją że to wygoda rajstopy bawełniane na zimę dla chłopca, dużo też podszywa się tutaj za tych co bronią rajstop dla syna. Widać że jesteś super rodzicem dla swoich dzieci,rozumiesz potrzeby młodych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagaJaga
Gość 19:45, Ja naprawdę nie widzę nic niestosownego w tym, że chłopiec dla własnej wygody ubierze właśnie rajstopy, a nie coś innego pod spodnie. Natomiast wyzywanie Go za to od gejów itp. Jest po pierwsze ekstremum schamienia, po drugie zwykłym zacofaniem. Bo dlaczego w innych krajach nawet kilkunastoletni chłopiec bez jakiegokolwiek zażenowania przyznaje się do tego, że jak jest zimno to ubiera rajstopy i nie jest przez to narażony na kpiny i wyzwiska, a u nas musiałby to skrzętnie ukrywać, bo zostałby zaraz brutalnie wyśmiany, wyzwany itp. Co gorsza, to właśnie dorośli, rodzice często nakreślają swoim dzieciom taki, a nie inny schemat, że chłopak nie może absolutnie nosić rajstop, bo nie zależnie od tego z czego są wykonane, to i tak przeznaczone są one wyłącznie dla dziewczyn. Dlatego pozwolę sobie przytoczyć najbardziej "łopatologiczne" argumenty, które zadają kłam temu chybionemu schematowi: dlaczego np. na pudełku, czy innym podobnym opakowaniu po rajstopach pisze "dziecięce", a nie "dziewczęce"?? Dlaczego coraz częściej też pojawiają się już w sklepach na półkach opisy mówiące o rajstopach chłopięcych, a same rajstopy są w rozmiarach śmiało pasujących dla nastolatków?? Zdaję sobie sprawę, że nawet takie na wskroś przejrzyste argumenty niektórych nie przekonają i za żadne skarby nie kupią dla syna rajstop, ale być może przynajmniej sprawią, że te osoby, które tak jak ja mają bardziej liberalne podejscie to tego tematu nie będą ganione za to, że tolerują noszenie rajstop przez chłopaków i nie robią z tego powodu afery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Magi Jagi. Rodzice którzy zabraniają nosić rajstopy synom to te stereotypy wynieśli z domu, być może sami nie nosili.Przeciez nie noszą na wierzchu tylko pod spodniami,jest też ochrona nóg od zimna jak i nerki. Moja sąsiadka ma 3 synów i córkę,jest wrogiem rajstop u chłopców bo to wstyd w rodzinie.Boi się co by powiedziała jej rodzina że synowie w rajstopach.Nieraz przychodzi to rozmawiamy na temat rajstop,jest bardzo zdziwiona że ja jak moje dzieci nosimy rajstopy.Nie pozwalamy że względów pewnych na chodzenie po domu w rajtkach,ja myślę że jeszcze dużo wody upłynie zanim u nas w Polsce zostaną zaakceptowane rajstopy u mężczyzn i chłopców. Dużo dziewczyn nie akceptuje swoich chłopaków którzy noszą rajstopy, zapewniają że nie przyjdą na randkę z takim.Dam prosty przykład, robiłem zimą prześwietlenie stawu biodrowego i musiałem opuścić spodnie do kolan. Jak pani doktor zobaczyła bawełniane rajstopy u mnie to była bardzo obrażona jak mogłem przyjść ubrany. Po jej minie i mruczeniu pod nosem stwierdziłem jaki posiada poziom kultury i wykształcenia jako pani radiolog.Dlatego bardzo szanuję liberalnych rodziców,i myślę że kiedyś z czasem się to zmieni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że zapytam dlaczego rajstopy ,rajtuzy wzbudzają tyle emocji zwłaszcza u chłopcow jeżeli ma je na sobie sa pod spodniami a niena wiezchu .A dlaczego nikt niekrytykuje obecnej mody spodnei wiszące w kroku jakby narobil w nie opuszczone w biodrach widać wystające majtki żaden niezastanowi się skad taka glupia moda, czytałem niedawno ze przyszla z USA z tamtych zakladow karnych spodnie noszone w ten sposób sa przez młodych kryminalistów swiadczacych usługi homosexualne .Nikomu neprzeszkadza tak idący chłopak ulica czy spodnei dresowe wiszące w kroku . A jak chlopiec noszący czy to rajstopy czy rajtuzy zima odbierany jest jak zboczeniec c***a pedal i bog wie jeszcze jakie określenia .W moim domu rodzinnym rajstopy ,rajtuzy u chłopca sa normalnym ubiorem nikt nieorbi sensacji ze np. syn ma na sobie ubrane rajstopy czy rajtuzy wychodząc rano ze swego pokoju .Po domu poruszają się w tym czymczuja się swobodneie wychodząc na dwor zakladaka spodnie a i czasem czy to wynosząc smieci czy wychoodzac z psem na spacer (mamy dość duza posesje )zakladaja jedynie czy to bluze dresowa czu skafander a na nogach same rajtuzy ot po prostu wynosząc smieci niebedzie specjalnie spodni ubieral .Koledzy czy koleżanki moich dzieci odwiedzający ich nieraz już widzieli ich w samych rajtuzach nigdy niiezauwazylemaby zachowywali się jakos dziwnie widzac ich zapewne i sami je nosza . Corki sa w wieku 17,15lat syn 14 Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe dzieci mogą chodzić w rajstopach po domu. Jeśli kogoś to burzy albo ma jakieś skojarzenia to niech się lepiej nad sobą zastanowi... Dorosły facet w rajstopach? Po co skoro są getry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 9:50. Po co nosisz majty skoro masz spodnie,czy zimą pod getry lub kalesony zakladasz majtki. Zastanów się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaTomek
Hejka. Mam na imię Kasia. Mam 15 lat i chodzę do 2 gim. Trafiłam tutaj zupełnie przypadkowo ale myślałam że to będzie trochę związane ze mną. Ja urodziłam się chłopcem, ale jak zaczęły mi rosnąć piersi ciocia z Panią doktor stwierdziły że lepiej będzie dla mnie jak będę dziewczynką. Miałam wtedy 10-11 lat jakoś. Rajstopy są u mnie obowiązkowe co dzień, jak i inne tego typu rzeczy, bo męskich ciuchów mam całkowity zakaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro u góry dziewczyna to u dołu chłopak, coś tu czuć kłamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Witaj na forum o rajstopach dziewczynko-chlopczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moim zdaniem chłopcy jak i dorośli panowie jeśli chcą mogą nosić rajstopy jeżeli czują się bardziej komfortowo niż w getrach czy kalesonach. Ja osobiście w rajstopach czuję się świetnie mam 38 lat i nie widzę nic dziwnego w tym że noszę rajstopy są ciepłe i wygodne, a także jeżeli spod nogawki spodni widać na nodze rajstopy a są różne kolory i wzory wygląda to ładnie. Zrobiło się cieplej więc teraz zakładam cieńsze 15- den także chłopcy jak i panowie zakładajcie rajstopy jeśli wam się podobają i macie na to ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zakładam takich cienkich bo nie grzeją i wszystko widać,ja mam od dziadka takie frotte i troki na dole do wiązania.Moja babcia narobiła mi kilka par skarpet na drutach i mam cieplutko od pasa w dół.Choc jestem pełnoletni ale dziadkowie o mnie dbają, proponuję takie szyte grube kalesonki z troskami oraz babcine skarpety a grypa się nie ima. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię gdy chłopak ma rajtuzy czy kalesony założone,chłop to chłop a nie zmarzlak który opatulony. Gdybym zobaczyła takiego na randce to fora że dwora,wiem że posypią się żale od zmarzlakow ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku do końca kwietnia rajtki są obowiązkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś niechcący byłam świadkiem jak syn mojej koleżanki u której byłam na kawie chodził po domu w rajstopach. Nie jakiś maluch bo ma już 10 lat. Nie było widać u niego wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia25a
Moi synowie 9 i 11 lat też wczoraj cały dzień przechodzili w rajstopach. Przed południem do kościoła. Później obiad u rodziców. Chłopaki chodzili w samych rajstopach zresztą jak i ich bracia cioteczni. Wieczorem do pójścia spać po domu też w rajstopach i nie przeszkadzało im, że koleżanka przyszła do młodszego po lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Marysi. Jak piszesz twoi synowie nie posiadają spodni,do kościoła w rajstopach,do rodziny w rajstopach,przy koleżance w rajstopach.Jak 11 latek może nosić same rajstopy przy koleżance, przecież to chłopak który już ma swoje emocje. Kłamiesz nieudolnie,najpierw naucz się kłamać,czy ty też chodzisz przy nich w samych rajstopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia25a
W samych rajstopach chodzili tylko po mieszkaniu. Na dwór, a więc do kościoła na rajstopy mieli założone spodnie. Jak szliśmy do dziadków to też mieli spodnie, które na miejscu zdjęli. I po przyjściu do domu (szli w spodniach na rajstopach) już do pójścia spać chodzili w rajstopach. Nie wiedziałam, że dla niektórych aż tak szczegółowo trzeba rozpisać, aby zrozumieli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do Kasi Tomek - Piszesz że rajstopy są dla ciebie obowiązkowe a czy zdarzyło ci sie żeby nosić spódnice czy sukienke do rajstop i czy w domu rajstopy masz pod spodniami czy w domu chodzisz tylko w rajstopach i czy też zakładasz takie cieńkie rajstopy 20 den czy 40 den w okresie wiosenno letnim .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop2345
Teraz już mama mnie nie zmusza, ale jak byłem młodszy, to noszenie rajstop to była norma. Samych rajstop po domu czy na dworze nie nosiłem, bo jak mama to określała było to chodzenie z gołym tyłkiem, ale normą było zakładanie rajstop i szortów. Sporą część ubrań, zwłaszcza do chodzenia po domu dostawałem po kimś z rodziny, więc zawsze mama wybierała coś dla mnie. Muszę przyznać, że pomimo tego, iż już mógłbym nie nosić rajstop, to i tak je ubieram z przyzwyczajenia i z tego powodu, że byłoby mi zimno, choć gdy ktoś zobaczy mnie w domu w rajstopach to trochę się krępuję, ale nie wzbudza to dużej sensacji, zwłaszcza, że duża część osób wie, że do tej pory nosiłem rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wertyuiop piszesz, że czasem dostaje ci się jakiś ciuch po kimś z rodziny, tzn że rajstopy też? U mnie jest w domu oprócz mnie jeszcze tylko starsza siostra to raczej nie ma możliwości żebym cokolwiek po niej dostawał bo by to było conajmniej dziwne nie? ;) ale pamiętam ze kiedyś tak z nudów zrobilem przekop w pudle z rzeczami z których wyrośliśmy ja i ona i trafiłem tam właśnie na jej bawełniane rajtki i dla żartu kilka par zabrałem żeby przymierzyć. Jedne były w taki gruby warkocz a inne w typowo dziewczyński wzór. Niby zaspokoiłem ciekawość,ale czułem się głupio mając np. ubrane fioletowe rajty z rysunkiem butów na łydkach i napisem SNEAKERS. :D albo w ciemnoniebieskich z lampasami wzdłuż nogawek :P . Nawet mimo to że były to rajstopy tzw. markowe bo z H&M itp. Na koniec jeszcze mnie przy tym przyfilowała sama siostra i było kupa śmiechu,ale i tak trochę siary miałem przed nią. Dla tego jakoś średnio widzę donaszanie po kimś czegoś inego niż np. spodnie,albo bluza itp. Czyli tylko ciuchy na wierzch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopacy nie powinni nosic rajstop. Tylko geje je nosza. Nie wyobrazam sobie zeby moj syn(9lat) nosil rajstopy po corce(12 lat) , wogole zeby nosil rajstopy. Jak juz to tylko mu kaze ubierac grube kalesony jak jest zimno , jakos nie protestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to ty jesteś tym gejem,mama Karol,tata Jan.Nie obrażaj nikogo jak tobie to nie miłe,a może ty chowany na peryferiach i nie znasz obycia między ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowuje samotnie czworo dzieci trzy corki w wieku 17,15,15(bliźniaczki)i syn 14 mieszkamy na wsi gospodarstwo agroturytyczne .Powiem tak u mnie rajstopy ,rajtuzy sa na porządku dziennym niewyobrazam sobie jak dzieciak może decydować co ubrać ,o tym ja decyduje .Nadmienilam z emam trzy corki i syna wiec rajstopy sa u mnie na porządku dziennym i to ze corki dbaja o nie wiwec syn donasza po nich niebede kupowala dla niego skoro po corkach sa dobre.Kolorystyka niema znaczenia pod spodniami niewidac a jak wracają ze szkoły do domu dziewczynki normalnie maja na sobie same rajstopy a syn pod spodniami wiec jak przekracza prog domu sciaga spodnie i reszte dnia w samych rajtuzach chodzi bywa ze i na dwor rowneiz w samych rajtuzach wychodzi a czasami nawet jakchce pojsc do kolegi ma tylko jednego zwazywszy z ew niewielkiej miejscowości mieszkamy i gospodarstwa sa rozrzucone w pewnej odleglosci Nikt nierobi sensacji a to ze mój syn czy jego kolega się pojawi i sa oboje w samych rajtuzach .Temat rajtuz niejst u nas tabu ot po prostu normalne ubranie koncze bo musze pranie zrobić nazbieralo si etego sporo samych rajtuz po dzieciakach jest około 30 par pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój syn nie protestuje jak np bedzie musiał ubrac różowe? Albo biale w serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie protestuje bo lubi róż,biel oraz czerń.A ty lubisz różowe skoro tak się dopytujesz.Tu nie chodzi o kolory tylko aby miał ciepło poniżej pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poeta tylko głowa nie ta,coraz więcej tu dziwnych mutantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialem podobnie jak pisze mama z wczoraj z 15 ;55 jak jej czwórka dzieci nosi rajstopy i tak samo syn też nosi rajstopy . Ja taką sytuacje miałem taką samą i przerabiałem to na przełomie lat 70 i 80 -tych inosiłem od końca września do końca maja i tak do końca szkoły średniej i w tym miałem obowiązkowo nosic i była duża dyscyplina w domu wtedy i zdarzyły mi się bunty ale jak w tyłek dostałem kilka pasów do grzecznie nosiłem i tak wielu chłopaków też nosiło i były różne rajstopy które nosiłem dostawałem i takie bawełniene i były różne kolory i nie było żadnej dyskusji miałem mieć pod spodniami rajtuzy i również w okresach cieplejszych dostawałem i takie elastyczne pamiętam nazywały sie Fenix rozmiar midi i też trza było nosić i też nikt nie robił sensacji mama też mówiła że specjalnie dlamnie kaleson nie kupi i kaleson nie uznawała i musiałem się przyzwyczaić że pod spodniami miały byc rajtuzy bawełniane bąż jak było cieplej to dostawałem te elastyczne i starałem się nosić bo wiedziałem że taki mam nakaz i nie było sensu kolejnych buntów bo nic to nie dawało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×