Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona35

Drogie mamy czy każecie swoim synom zakładac rajstopy/getry pod spodnie?

Polecane posty

Gość gość
Ten temat jest bez sensu. A wpisy pod nim to jakieś "gupie gupoty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retrotights
Ktos tu pisze ze rajstopki powinny być tylko dla dziewczynek .Skoro tak to zabronić dziewczynkom noszenia spodni w konncu spodnei sa dla mężczyzn jeszcze na początku XXwieku niedopomyslenia było żeby dziewczynka czy kobieta miała na sobie spodnie .Dopieły swego jest równouprawnienie a wiec w rajstopkach chłopcy tez mogą chodzic i chodza bez względu czy komus się to podoba czy nie .Nastepne ze szew ciśnie chyba ze podciągniesz rajstopy pod pachy a wiec i kalesony czy spodnei rowneiz będą się wzynac .Wiec najlepiej chodzic z gołym tylkiem .Ja jestem byłem kiedyś chłopcem i rajtuzy nosiłem bedac nastolatkiem również i dziś dorosły w dalszym ciągu nosze i jakos ujemnie na mnie niewplyneło krew plynie mi we wlasciwym kierunkuam rodzine zone dzieci wnuki niedługo pojawia się prawnuki i wszyscy członkowie mojej rodziny mianowice ci płci męskiej nosza rajstopy ,rajtuzy w zaleznosci od warunków atmosferycznych .Ktos piisze ze u nas niema tak drastycznie niskich temperatur fakt ze obecne zimy niemaja porównania z tymi z moich młodych lat ale jednak sa od czasu do czasu slupek rtęci w termmetrze skacze poniżej zera a to wystarczy żeby potancowac stojąc na przystanku czekając na autobus który przyjedzie za pol godziny mwa o tych co dojezdzaja sa wśród nich tacy twardziele smarki dopasa ale cotam cieplo honor i niepozwala żeby cos cieplego pod sppodnei wlozyc znamtakich dziś jako dorośli dość często odwiedzają lekarzy a to pbardzo pzryjemna punkcja zatok a to coc z nereczkami z pęcherzem również jakies niedomagania .Dopuki jest się młodym jest się najmadzrejszym dopiero jak lata pzremina wtdy przyznają się do własnej głupoty wsymiewajac tych którzy za dziecka nosili rajstopy ,rajtuzy czy jakiś inny ocieplacz .Każdy jest kowalem własnego losu.mi jak na razie nic niedolega a mam już swoje lata ilego dnia wszystkim zyczęRetrotights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak napisany ten tekst że trudno odczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ci niekaze czytac skoro myslec niepotrafisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałem wcześniej bardo lubię nosić rajstopy i nie ważne jest to dla mnie co myślą o tym inni mamy 21-szy wiek i równo uprawnienie czy rajstopy na nogach u nastolatka czy też dorosłego mężczyzny to jakieś przestępstwo ? Osobiście nie wyobrażam sobie abym miał zrezygnować z noszenia rajstop bo komuś się to nie podoba bądzmy bardziej tolerancyjni wobec siebie. Noszę tylko damskie rajstopy 15-20 den czasami grubsze cieliste czarne a także we wzorki porostu noszę to w czym czuję się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Piotr 208 a te rajstopy damskie 15 czy 20 den to jakiej firmy i jakie modele nosisz i czy też nosisz w okresie letnim i czy na nie jeszcze zakładasz skarpetki czy tylko rajstopy a na nie spodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość 06:32 wiesz nie mam wybranych firm najczęściej kupuję klasyczne rajstopy z lycry beżowe, czarne czasami też białe, niebieskie tak dla odmiany, bardzo podobają mi się również rajstopy z delikatnym wzorkiem. W okresie letnim w zależności od temperatury zakładam rajstopy lub skarpetki rajstopowe skarpet na rajstopy nie ubieram z wyjątkiem mroznych dni gdy mam przebywać dłużej na dworze Bardzo podobają mi się rajstopy i lubię je mieć na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z wczoraj z 15.59. Ja czytać umiem,nie unos się tylko sięgnij po słownik ortograficzny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart007
MagaJaga też tak słyszałem od mamy że kiedyś rajstopy dla dzieci były okropne bo gryzły i jak się je dłużej nosiło to się naciągały i potem robiły się wałki. Do tego pewnie straszne musiało być noszenie rajstop po kimś, np. po starszej siostrze albo coś. Masakra!! :( Mam starszą siorkę, ale jeszcze się tak mi nie zdarzyło żebym jakieś rajtki dostał od niej, bo z nich wyrosła. Popierwsze bo ona, jak to laska jak jeszcze była młodsza i nosiła bawełniane rajtki to były to różne kolorowe, albo jakieś ze wzorkiem. Podrugie dziwnie bym się czuł wiedząc że mam ubrane coś co kiedyś nosiła dziewczyna, a już tym bardziej siorka :) . Ale do samych dziecięcych rajstop nie mam nic. Dużo ludzi już się przekonało że te co są teraz produkowane mogą nosić i dziewczyny i my chłopacy też. Ważne żeby rozróżnić które są dla kogo i żeby nikogo do nich na siłę nie zmuszać. To jest normalny ciuch do ubierania pod spodnie jak jest zimno ale jeden ubierze kalesony, albo inna bieliznę a drugi bawełniane rajtuzy i nikogo nie powinno to śmieszyć albo burać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bart007 ,stary koniu przestań udawać nastolatka i zostaw w końcu te rajstopy,bo kompletnie ci odpaliło z nimi. Siedzisz w tym temacie od lat ładnych paru i się podniecasz wypisując idiotyzmy i komentując inne podobne wpisy do twoich. Idź chłopie do kościoła .Zrób rachunek sumienia i postanowienie poprawy ,a pomysły o fetyszu rajstop ustąpią. Poczujesz ulgę a na pewno dużo lepiej .Bo teraz nawet nie zdajesz sobie sprawy że mózg ci uciskają rajstopy im bardziej o nich myśłisz i piszesz tu sowie dyrdymały.Życzę otrzeźwienia i zdrowia .No ,to trzymaj się chłopie i posłuchaj rady ,bo źle ci nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bart007. Siedzi przed komputerem i czyta i pisze,w ten sposób rozładowuje napięcie.Zycze mu zdrowia i odwagi przy rozładowaniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj pojechałem nad morzem na wycieczkę rowerową. Było trochę chłodniej, więc stwierdziłem, że wypróbuje pod krótkie spodnie cienkie czarne rajstopy. Nie było żadnego problemu. W pewnym momencie zaczęło mi się jednak robić za ciepło, więc po prostu je zdałem. Jak dla mnie to wygodny, uniwersalny ubiór. PS. Jestem w wieku późno-nastoletnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart007
Widzę, że jakiemuś pacjentowi tu na odcisk wlazłem, skoro mnie wyzywa i zarzuca niestworzone rzeczy. Mnie odpaliło tak???? Jestem starym koniem, który udaje nastolatka??? To ciekawe co gostek powiesz o tych co tu opisują swoje fantazje związane z rajstopami. A może sam jesteś jednym z nich, a że kiedyś skrytykowałem takie pisanie chorych bujd to teraz chcesz mi dowalić. Pudło koleś, weź zimny prysznic, bo Cie własny agresor zeżre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi cię, powinieneś nad sobą pomyśleć. Pozdrawiam cię 007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bart077 to w końcu ile ty masz lat trzy lata temu na innym forum ale powiązanym z rajstopami miałeś 17 na innym 15 a na tym ile? Zdecyduj wysrodkoj swój wiek czyzby w twoim przypadku czas się zatrzymał? ja tez tak chce zdradz tajemnice jak być nastolatkiem pomimo upływu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart007
Sory, nie kojarzę żebym gdzieś indziej pisał. Coś ci się potaśtało, albo wyślasz bzdury żeby mnie ośmieszyć. Rzeczywiście jestem nastolatkiem który kończy po wakacjach gimnazjum. Po drugie sam piszesz że było to na innym forum czyli może ktoś się podobnie podpisuje. Ale ja to nieckestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 007. Mogę ci odstąpić po córkach rajstopy kryjące i cienkie,białe i różne kolory a nawet różowe.Obrazasz, nazywasz niektórych pacjentami.Jest bardzo dużo wypowiedzi tu forum gdzie zabrałeś głos,jak na nastolatka który kończy gimnazjum to twoje wypowiedzi Świadczą o to nie najlepiej. Jestem pewien że mnie też obrazisz to tej wypowiedzi. Pozdrawiam 007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie jestem nastolatkiem który po wakacjach konczy gimnazjum-Bart007 to sa twoje słowa .Czyzby nastapila w tym kraju jakas nowa forma edukacji z enajpierw wakacje a później nauka ?Nieodpowiedziales mi jak ty to robisz ze wiecznym nastolatkiem jesteś? Co roku reinkarnacje przechodzisz ze czas się u ciebie zatrzymał ? Zdazyłes wyczyscic wszędzie swoje wpisy a było ich sporo nie tylko na tym forum ale na wielu w których rajstopy były w temacie .Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Bart007. 2016-09-15 godz8.58 2016-09-16 godz16.22 Czy mam ci wyliczać twoje wypowiedzi,niby jesteś nastolatkiem tak podajesz.Jestes perfidny trolem który krąży i obraża ludzi,co teraz masz do powiedzenia. Pokaż swoją gębę i jak jesteś ubrany w rajstopy,inaczej znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam pana Bart007. Czekamy na opowiadania o rajstopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagaJaga
No nie da się ukryć, że bart przesadził ze słownictwem. Osobiście nie obchodzi mnie czy to rzeczywiście dzieciak, czy osoba pod niego się tylko podszywająca, bo z pewnością nie jest jedyny. Ale on przynajmniej nie wypisywał soczystych opowiadań i nie mam zamiaru go tu bronić, bo pyskówki nie usprawiedliwia nic, a podszywanie się pod kogoś to rzeczywiście trolowanie. A tak nawiasem mówiąc to dajmy już spokój tym "biednym" rajstopom, ;) zdania zawsze będą podzielone, a z kolei to, co dla jednych będzie znakiem postępowości i zmiany w postrzeganiu czegoś, to dla drugich będzie nie do przyjęcia, dziwaczne, czy (przepraszam za takie ostre określenie) chore. Widzę to po sobie, bo moje poglądy na temat noszenia rajstop przez chłopców były kiedyś dość rygorystyczne, ale je zrewidowałam, bo nie do końca miałam rację, przez co kogoś mogłam nawet obrazić. Poza tym jest lato i o ile nie grzeszy wysokimi temperaturami, to pewną odzież odpowiednią na czas chłodów powinno się głęboko schować na sam tył szafy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że lato w pełni i póki co dzieciarnia nie nosi rajstop. Ale chciałabym pokazać coś, co jest dowodem na to, że nasi "sąsiedzi" nie mają kompleksów jeżeli chodzi o noszenie rajstop także przez chłopców. Np. jako alternatywa dla kaleson zimą itp. Proszę zwrócić uwagę na szeroki wybór rozmiarów i opcje z motywami, lub bez. https://www.cenyrez.eu/de/strumpfhosen/245-frottee-strumpfhose-snowboard.html albo https://www.cenyrez.eu/de/strumpfhosen/246-frottee-strumpfhose-active-sport.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że lato w pełni i póki co dzieciarnia nie nosi rajstop. Ale chciałabym pokazać coś, co jest dowodem na to, że nasi "sąsiedzi" nie mają kompleksów jeżeli chodzi o noszenie rajstop także przez chłopców. Owszem, ładne. Ale ja swoim 12 i 14 letniemu pod koniec czerwca kupiłam w jednej z sieciówek rajstopy z Woli po 5 zł. Rozmiary od 128 do 170.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W chłodne dni noszą tylko rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2018.08.12 masz rację, nasze polskie dziecięce rajstopy z Woli wcale nie są gorsze od tych, które pokazałam w linkach powyżej; tym bardziej, że po przeliczeniu koron na złotówki cena tych większych rozmiarów zwala z nóg. Zresztą moje dzieciaki też większość rajstop mają z tej fabryki i jedynie kilka par to Pepperts z Lidla. Ale mnie chodziło o to, że skoro takie duże rozmiary są w Czechach, czy Niemczech produkowane i to w deseniach, czy kolorach pasujących do chłopca, to tamtejsi nastoletni chłopcy po nie sięgają, traktują jako coś oczywistego, po prostu alternatywę dla innego ocieplacza i nie mają oporów żeby je włożyć np. zimą pod kombinezon, czy choćby zwykłe spodnie, nie muszą się obawiać, że ktoś ich wykpi, czy wyszydzi za noszenie rajstop tak, jak często bywa to u nas w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci nie noszą i nie będą nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok szkolny się zaczyna a wiec i rajstopy ,rajtuzy wracają do uzycia .Dzieci podrosły Kasia.przez wakacje podskoczyla do góry wczoraj przegladałysmy jej garderobę i samych tylko rajstop i rajtuz (mowa o bawełnianych )nazbierało się sporo które sa już na nia za małe .Ale nic się niezmarnyje synus będzie miał po curuni sporo prawie jak nowych rajstop ,rajtuz jak mu wczoraj przekazaliśmy noskiem pokrecil ale wie dobrze o tym ze niema sensu marudzić bo konsekwencje dla niego mogą być niewesołe a i tak w końcu będzie musial zakladac rajtuzy Przejzal wszystkie i piec par odlozyl na bok oznajmiając ze tych rajtuz za nic niebedzie zakladal BO sta kolorem typowo dziewczęcym rózowe jasne ,ciemne .Kazalam mu je przymiezyc OPÓR poprosiłam na mala rozmowe do jego pokoju wrucilismy grzecznie przymiezal wszystkie rozowe piec par pasowaly na niego jak by na niego były .A ze wczoraj chłodno było postanowiłam ze do końca dnai moje kochanie będzie chodzilo wlasnei w tych rajtukach bez oporow po osobistej rozmowie przystal na to i dziś rowneiz zalozy je na siebie bo temperatura niezawysoka >(Kasia 16 lat Dominik14) miłego dnia wszystkim życzę,Szczesliwa mamusia dwójki dziec***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr208
Piszesz że twój syn kręci nosem gdy ma założyć różowe rajstopy moim zdaniem kolory różowy, żółty itp. może i są bardziej dziewczęce ale nie znaczy to aby chłopiec nie mógł nosić rajstop tego koloru. Osobiście noszę rajstopy od dziecka tylko że teraz te 15-20 den z lycry w różnych kolorach i wzorach a mam już 42 lata kiedyś nie było takiego wyboru jaki mamy dzisiaj teraz są dostępne śliczne rajstopy w różnych kolorach i wzorach a że jestem drobnym facetem mała stopa 39 więc w rajstopach nie wyglądam jakoś dziwacznie wręcz przeciwnie i powiem że właśnie to te jaskrawe kolory to moje ulubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×