Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

Avene krem z filtrem

Polecane posty

Wie ktoś, czy z Avene dostane krem z filtrem? czy oni wogóle nie mają kremów z filtrami? Wiem, ze mają filtry 20, 50 , ale mi chodzi o np. nawilżający, odżywczy itp który zawiera filtry, a nie typowe filtry. namieszałam trochę, ale moze ktos się polapie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz maja taki krem z filtrem mineralnym ale nie za bardzo mi odpowiada. najlepsze sa mleczka z avene. Ten krem strasznie bieli mi skore, gorzej niz po zwyklym filtrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Mógłby byc większy ten filtr, ale na zimę może starczy. Nawet jest w mojej aptece internetowej, ale o filtrach nie wspomnieli w opisie. Oczywiście im to wypomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggjlggggggggg
ja mam mleczko Avene w spray, filtr 50+. Jestem nim zachwycona, fajnei nawilża, chroni i nie zatyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mam w domu próbki kremu SPF 50 i też mi pasuje, ale stwierdziłam, ze może lepiej gdyby było jednocześnie coś odżywczego czy nawilżającego (mam suchą skórę). Z drugiej strony tak sobie myślę, że może ta 15 będzie za mała bo robię sobie teraz kwasy i może to za mała ochrona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggjlggggggggg
przy kwasach bym nie ryzykowala 15, 50+ i to w przepisowej dużej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy kwasach to koniecznie SPF 50+! myślałam, że pytasz o zwykły krem na dzień - bo Avene filtry ma też niskie, np. SPF 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mi się pokręciło z tym Avene filtrem, ja mam próbki z LRPosay i ten planuję kupić, oczywiście 50 jak mówisz. Przeglądałam wczoraj net i znalazłam tez koloryzujący z Avene 50 SPF i się zastanawiam. Poprosze o próbkę w aptece. A krem chciałam, ale też z wysokim filtrem :) jak widać nie mają takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz, te wszystkie filtry też mają działanie nawilżające. a jeśli chodzi o tonujące, to koniecznie poproś o próbkę, dla mnie np. większość jest za ciemna i nie mogę ich używać, jedynie SVR koloryzujący mi pasuje, dawniej był też taki Avene łososiowy, ale go wycofali :( niektórzy mieszają tonujący filtr z bezbarwnym, ale muszą one być z tej samej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dzisiaj LRP koloryzujący i teraz dopiero się zastanawiam nad jednym. CZy ten krem jest koloryzujący na zasadzie samoopalacza? czyli jeśli zmyję makijaż to lekki kolor pozotaje, czy po prosotu nadaje kolor "jednorazowo" ? Posmarowałam się nim właśnie i czekam na ewentualne efekty koloryzujące :) bo zaraz powinnam nałożyć moj avene na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×