Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katharsis_21

Pierwsze spotkanie- sex a potem wielkie uczucie... ?

Polecane posty

Jest taka sytuacja: Pan x i pani Y, pierwsze spotkanie, przypadli sobie do gustu, randka kończy się pieszczotami/ seksem/ oralem... Teraz pytanie, czy jest/ był w takiej sytuacji, ze od seksu do miłości?? Czy poprostu uczucia nie mają szansy się narodzić?? Prosze o opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno jest ale większość
facetów uwielbia łatwe laski ale na chwilę a wiążą się tymi o które musieli sie postarać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ nigdy w zyciu coś Ty kobieta która zgadza się na sex na pierwszej randce to wiedźma niewarta uczucia bo facet to - oczywiście - ogier :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
lepiej nie sprawdzać, czy zadziała,,,,rozsądna kobieta poczeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tak właśnie było
aczkolwiek to nie jest żadna reguła, jak i regułą nie jest, że jeśli prześpicie się po pół roku to będziecie ze sobą do końca życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmi
wkurza mnie to ze kobieta musi czekac kiedy sama ma na to ochote.....pojechane te zasady. Ja sie przespałam z nim bardzo szybko a potem długo bylismy razem. Juz nie jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
mają szanse...ja jestem od 1,5 roku w bardzo udanym związku z takim właśnie początkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywa
Nie pochwalam tego ale sama jestem z facetem 6 lat z którym sie przespałam na 3 randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
hi hi to zaraz wyjdzie na to, że mamy tu sabat lubieżnych wiedźm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety zasadniczo dzielą sie na takie, które juz to zrobiły i które twierdzą (pozostając w błędzie) że by tego nie zrobiły... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooops, też jestem lubieżną wiedźmą:( Nie chciało mi się czekać do tej 7mej randki czy którejś tam, nie wiem jak to ma być zgodnie z kodeksem \"niepuszczalności\", i jakoś mój związek się trzyma :-D Co to w ogóle za dziwne stereotypy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe
jasne, że tak. Moja koleżanka juz 25 lat po slubie jest z facetam z kórym spała na pierwszej randce - udane małzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........jasne
jestem 2 lata w takim związku - jest pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda czasu na jakieś tam podchody, masz ochotę to to zrób, i tyle. Jesteś dorosła czy masz 14 lat jak 70% tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się zdarzyć i tak... Ale przeważnie schemat jest inny: Pierwsze spotaknie, seks potem..... pierwsze spotkanie z inną.... :D nefrytowa.., Haris----> Uwielbiam wiedźmy!!! ;) :D 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta nie powinna przesadzać z przeciąganiem, ale fajnie jest, jak facet pozwala sie trochę poznać, chociażby dlatego, że często przez to wzmaga u niej pragnienie i odwrotnie) jak się na coś choć trochę wyczekuje, to zawsze chętniej sie to potem bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywalec, Ty kochasz wszystkie:P Ja bym się nie chciała spotykać z kimś, z kim bym od razu poszła do łózka, o ile bym tak postąpiła, bo uważałabym, że taka znajomość nie ma sensu i że chodzi w niej tylko o łóżko. Jeżeli byłoby ok, to mogłabym to powtórzyć jeszcze kilka razy, ale jeżeli nic poza tym łóżkiem by się za bardzo nie działo, to po prostu poszukałabym kogoś innego i po kilku spotkaniach dla seksu zakończyłabym znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"le fajnie jest, jak facet pozwala sie trochę poznać" ale przy seksie na 1 randce, mozna go od razu poznać lepiej :P Ps najfajniejsze jest kiedy kobiecie przed tym wydawąło sie, że nigdy tego nie zrobi.... gdy jest juz po, naprawde słodko sie tłumaczy i jest cudownie sobą zdziwiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem bywa
spokojnie się udaje, najpierw sie poznalismy, na drugiej randce zostałam u niego i to raczej ja na to nalegałam, potem umówilismy sie, ze to bedzie tylko namiętność, nie wolno się zakochac, a od ponad roku jest to Wielka Miłość, planujemy dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×