Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katharsis_21

Pierwsze spotkanie- sex a potem wielkie uczucie... ?

Polecane posty

Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
no przecież się przyznałam że ten kot to elegancka wymówka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale ja nie biegam na każdej pierwszej randce do łożka z facetem" a ja się nie zarzekam, że nie poszłabym nigdy na pierwszej. Chodzi o to, że logiczne argumenty mozna znaleźć po każdej ze stron (pod warunkiem oczywiście, że nie mówimy o przegięciach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatrik
kot w worku to wielka bzdura no chyba ze ktos porusza sie zupelnie na slepo w swiecie ludzi przeciez widac jaki czlowiek ma temperament, intelekt, mentalnosc to swiadczy o charakterze seksulanym a nie dlugos penisa czy budowa narzadow plciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak również30
jak równiez fakt, że ktoś idzie do łózka na pierwszej randce, nie świadczy o jego temperamencie:)..żaden to dowód, zadna wskazówka by wierzyć, że oto spotkałysmy ogiera, mistrza sztuki miłosnej itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to swiadczy o charakterze seksulanym a nie dlugos penisa czy budowa narzadow plciowych" no - jesli facet ma 7 cm penisa, to raczej ma to znaczenie (wiem, ze to skrajnosci, ale jednak) na dodatek z temperamentem tez bywa roznie... mozna byc impotentem z roznych powodow, a gadac o seksie non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że to czy taki związek się uda czy nie, zależy też od ludzi: czy dobrze się czują sami ze sobą po tym co zrobili. Jeżeli nie czujemy się zeszmaceni po jednonocnej przygodzie, i facet nie będzie mnie uważał za dzifkę a ja jego za lizajd...ę, i dobrze się będziemy ze sobą dogadywać, to nie widzę problemu;) Za stara jestem na jakieś tam czekanie dwa lata;) Pewnie zaraz mnie ktoś zlinczuje, ale co tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytowakotka ---> może i się zgadzasz, ale niezbyt trafnie pewne rzeczy argumentujesz, stąd ta dyskusja (bo "kot w worku" to właąnie Twój tekst, dokładnie nawet tak brzmi) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatrik
tak komiczne ale to tez widac kto kompensuje impotencje mowiac o seksie a kto jest wyrafinowany moze nie kazdy to widzi ale to nie znaczy ze to nie jest widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym, że ta długośc nie jest aż taka ważna to nie przesadzajmy ;) - coś tam musi być przecież ;) Jakieś minimum chyba można przyjąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam - wielkość ;) (bo to zasadnicza róznica - naczytałam się na erotycznym, to teraz mam jazdy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
klaudka--> albo maksimum bo za duże też nie są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytka ---> żart czy nie żart, na takim stanowisku stoisz (i nie tylko w jednej wypowiedzi - cały czas żartujesz?) i ja z nim dyskutuje :) Niech będzie, że też żartobliwie, bo jakoś specjalnie się nie emocjonuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
a tam wyczuć nie wyczuć...cały pic polega na tym by żyć tak jak nam się podoba, nie ranić przy tym innych osób i nie dać sie złapać w klatkę stereotypom...niech każdy chodzi do łóżka na tej randce, na której mu pasuje :P a co do przyszłości to jak dla mnie to kiedy będzie sex guzik świadczy o tym jaka dana osoba jest, czy osoby się dopasują, ani wniosków z sexu na pierwszej randce wyciągnąć się innych nie da po za tymi że zadziałała chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie dziewczyny !! :D to logiczne, że kobiety, ktore nie doswiadczyly tego wspaniałego uczucia spotkania faceta, ktory rozpali je tak mocno, że chcą sexu juz na 1 randce, będą bronic swego stanowiska :P:P a te zbereźne baby, bez odrobiny zasad morlanych, ktore juz to zrobiły, będą przekonywać, że ich brak zasad ma sens :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatrik
najistotniejszym jest by dograc nie sam seks ale jego znaczenie seks to wladza. nie kazdego da sie posiasc jedynie fizycznie. czasami decydujace jest zlamanie konwenansow jezykowych, zawladniecie wyobraznia to zalezy od iq a dlugosc penisa ma znaczenie dla par, dla ktorych seks to mechniczny akt. oczywiscie takie pary mowia tez o uczuciu. to juz w ogole wielka bzdura. co ma seks do uczucia? NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nudaaaaaaaaaaa
komiczne jestes nuuuudnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy i to przeraźliwie:D a do łózka każdy chodzi kiedy chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a druga prawda
a prawda druga jest taka, że jest to indywidualna decyzja kazdego. i smieszą mnie wywyższania kobiet, które zrobiły to na pierwszej randce, jakby tylko z tej racji dostapiły jakiegos objawienia:D...niczego się więcej nie dowiecie o sboie poza tym, że oboje mieliscie ochotę na seks i tyle. To moze iśc dalej, rozwinąć się na innych polach, a może pozostac tylko w sferze seksu i szybkio się spalić, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
o przepraszam ja się nie wywyższam ani ani :P ja mam tylko swoja rację...a i to nie do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatrik
to nie kwestia czasu tylko etapow, ktory kazdy musi przejsc zeby zdecydowac sie na seks ma to niewiele wspolnego z zapomnieniem sie i z partnerem zazwyczaj jest to pewna gotowosc psychiczna poprzedzajaca spotkanie partnera a on staje sie narzedziem tylko nie kazdy ma taki stopien samosiwiadomosci by to ogranac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatrik
"ja mam tylko swoja rację...a i to nie do końca" swietne-zrob z tego stopke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a druga prawda
ale tu nie było i nie będzie racji. tu nie chodzi kto ma rację, tylko kto i kiedy i na ile czuję się gotowy na seks. a to jest indywidulane, nie ma o czym dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, ale dlatego kobiet niegotowe na sex po dosc krotkim czasie nie maja u mnie czego szukac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×