Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

mam pewien problem :) dokładnie rok temu kupiłam rower stacjonarny, jeździłam na nim 40 km dziennie, jak to mozliwe, że nie ma żadnego efektu? pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie!! ja mam to samo, bardzo żle się czuję na zakupach, te spojrzenia, uwagi, brak rozmiarów itd.... a tak jestem anonimowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestescie na naszej klasie? moze sie dodamy do znajo,mych i bedziemy wiedziec jak wygladamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że po prostu przerobiłaś tłuszczyk na mięśnie, a jak wiadomo mięśnie są cięższe. a jak ubrania, nie wydają ci się luźniejsze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno powiinny byc jakies efekty, wlasnie w postaci luzniejszych ubran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem, bo sie wstydzę.. kontakt ze znajomymi urwał się po skończeniu liceum :( czyli teraz nie rozpoznaliby mnie na zdjeciach ( w czasach liceum nosiłam rozmiar 38, 40; terazodpowiednio 44 i 48)... nie chcę, żeby mnie teraz widzieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma... słyszałam, że jeśli podczas ćwiczeń puls jest niewłaściwy, to miogą one nie przynieść zamierzonego efektu... moje nogi wyglądają identycznie jak na początku, z tą różnica, że teraz to jeden wstrętny, rozbudowany miesień.... ale obwody pozostały takie same..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze się nie wpisałam do "naszej klasy" i jakoś powiem szczerze nie mam na to zbytniej ochoty. jeszcze jak powiedzieli o tej ochronie danych itd.... nie wiem czy to bezpieczne. ale w sumie to tylko email i gg się podaje, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak trzeba cowiczyc tak zeby ni edopuscic do uczucia zadyszki i zmeczenia, al eo tym pisalam juz wczesniej trzeba by bylo sobie wstecz topic poczytrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
love nie wiem co Ci poradzić, ja dziś zaczynam ćwiczyć na steperze. powinny być jakieś efekty, ale czemu ich nie ma- nie jestem expertem i nie chcę się wypowiadać bo nie wiem. ja zawsze chudłam po skakance, ale podobno kolana (stawy) wysiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ciekawe rok temu w styczniu ważyłam 85 kg, dzisiaj ważę tyle samo, nie było żadnych skoków ( za wyjątkiem ostatnich świąt - zyskałam dodatkowe 2 kg, ale juz ich nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to doczytałam tylko do 10 strony (reszte zostawiłam sobie na wieczór) a teraz chciałam już sie do Was przyłączyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioluszka, carolima, 100 kilowa co z WAmi? gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez kilka miesiecy jeździłam na sporym obciażeniu, dopiero w sierpniu dowiedziałam się, że powinno być jak najmniejsze... i myślę, że to miało wpływ na małą skutecznosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja tamn jestem od poczatku istnienia portalu ( X.2007)i jakos nie narzekam:). odnalzalam znajomych z dawnych lat io jest super. a afery?! afery sa zawsze i wszedzie trzeba byc rozsadnym i nie podawac nie wiadomo jakich danych, szkoly ktore ukonczylam nie sa dla mnie tajemnica, moge sie jedynie cieszyc ile osiagnelam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy robi jak chce, ja w sumie zastanawiałam się, raz narzeczony przekonywał byśmy byli tam, potem on nie chciał i ja chciałam i tak jakoś wyszło, że lepiej nie. chyba, że znów mnie coś najdzie to wejdę tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
WITAM p o spacerku juz dzieci spia a ja gotuje obiad --- ale bardzo kaloryczny. przeczytalam wszystke wpisy duzo ich bylo.Dzisiaj jeszcze zjem biad, ale d jutra sie dchudzam, nowe dziewczyny z kad jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w trakcie gotowania obiadu jestem:) brokuły duszone + filet z kurczaka, a mąż dodatkowo ziemniory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×