Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Gość wioluszka1
jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
jak to zrobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j aswego czasu brałam tabletki z octem jabłkowym ale to było tylko na przemianę materii zeby ją zwiekszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
o tabletkach czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
pomogle te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije ocet rozcienczony z woda i naprawde chamuje apetyt , jem 3 razy dziennie i nie jestem glodna ani nie mam ochoty na slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
czy ten ocet jest zdrowy ,, samo slowo ocet to juz sie wydaje ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra @wioluszko ja idę już spać. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) ja już wstałam, idę dziś poszukać jakiejś fajnej bluzy i bluzki :) coś mi się zachciało nowego więc trzeba poszukać :) życzę Wam udanego i wytrwałego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
WITAM , m-1982 czytalas o tym occie jablkowym , moze wy czytalyscie albo ktos stosowal , moze komus pomoglo , mmmm1982-pisalas cos o tabletkach napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Ja będę za chwilę, muszę śniadanie uszykować dla rodzinki i dla siebie :) @wioluszko zaraz coś Ci dam do poczytani ao occie jabłkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
m1982 masz cos na poczcie,,,NK,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
JA JUZ CZYTALAM O OCCIE TYLKO CO WY O TYM SADZICIE , ROZNE SA OPINIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@wioluszka Ja brałam takie tabletki CIDREX ( ocet jabłkowy w kapsułkach ) a to są dane z ulotki : * Składniki preparatu CIDREX mogą wspomagać proces odchudzania poprzez wpływ na poprawę metabolizmu, zwłaszcza cukrów i tłuszczów. * Regularne stosowanie preparatu pobudza procesy przemiany materii. * Poprzez usuwanie zbędnego tłuszczu z organizmu wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu. Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego -wspomagający odchudzanie. Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Składniki : Ocet jabłkowy, algi (Ascophyllum) , olej z nasion soi, olej z kiełków pszenicy, żelatyna, lecytyna, tłuszcz roślinny, glicerol, żółty wosk pszczeli, tlenki żelaza, dwutlenek tytanu. Działanie: * Kwasy: jabłkowy i cytrynowy biorą udział w cyklach metabolicznych i usuwają szkodliwe produkty przemiany materii. * Algi są żródłem jodu niezbędnego dla prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych, w tym warunkujących otyłość. * Olej z zarodków pszenicy bogaty jest w witaminę E, magnez, kwas pantotenowy, fosfor, tiaminę i cynk. Są to ważne składniki niezbędne do prawidłowej przemiany materii. * Witamina B6 jest niezbędnym czynnikiem w prawidłowych czynnościach układu krwiotwórczego i skóry oraz w przemianach aminokwasów. * Lecytyna bierze udział w procesach metabolicznych i transporcie tłuszczów, przez co wpływa na poziom cholesterolu. a to z jakiegoś forum o stosowaniu octu jabłkowego w diecie Ocet jabłkowy jest to ciecz powstała w procesie fermentacji soku jabłkowego.Taki ocet jabłkowy należy spożywać zawsze rozcięczony(może być z wodą lekko gazowaną).Ocet jabłkowy to środek zawierający witaminy,minerały i kwas jabłkowy.Reguluje prace jelit,poprawia ich flore bakteryjną,a także zwiększa aktywność immunologiczną.Przyśpiesza przemiane materi,wspomaga spalanie tłuszczów i zmniejsza uczucie głodu.Czerwone krwinki niszczy ocet spirytusowy,a nie jabłkowy. Są też tabletki zawierające ekstrakt z octu jabłkowego nazywają się CIDREX taką tabletke należy dokładnie popić,aby nie podrażnić śluzówki.Można je dostać w aptece.Nie są niestety znane mi skutki uboczne,ale na pewno w nadmiarze szkodzą..Myśle,że bez chęci ćwiczeń branie jakichkolwiek wspomagaczy nie ma sensu Z tego co wiem to jeśli chcesz brać te tabletki to musisz mieć zdrowy żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
O TYCH TABLRTKACH CZYTALAM WCZORAJ , JAK TY BRALAS TO POMOGLY CI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
SZKODA ZE SIE TYLE NAMECZYLAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ wioluszko, oczywiście, że pomogły. pisałam przecież już, że w przeciagu roku schudłam 22 kg :), ale brałam różne tabletki wspomagające odchudzanie. Co miesiąc miałam przez lejarza-dietetyka zmieniane na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, już wstałam i zaraz sniadanko sobie będę szykować. Dziś się zważyłam i mam 76 kg hurra. Łącznie - 6 kg. Ale sie cieszę. To daje kopa do dalszego odchudzania. Ja nie słyszałam o occie. \\Muszę poszperać w necie. Mam nadzieję że dzionek wam się zacznie miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
JA CZYTALAM ZE SCHUDLAS ,TYLKO WLASNIE MI CHODZILO KONKRETNIE O TE TABLETKI Z OCTEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
czyli te z octem mialas zalecone przez lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Patrycja:), @wioluszko tak wszystko co brałam podczas diety miałam tylko i wyłącznie od lekarza. A ja też się ważyłam i od początku -4,4kg .:) Oby tak dalej i waga spadnie szybciej niż myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się dzieje z @Carolimą? coś dawno jej nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko gratuluje, rzeczywiście waga spada szybciej niż to mówił dietetyk. Mi powiedziano że po miesiącu mam ważyć 3-4 kg mniej a ja będe dwa razy tyle mniej ważyć. He a to ewenement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
zazdroszcze wam , umnie nie ma takiej kliniki nawet dietetyka , mialam wage ale wazylismy sie tydzien temu i jeden blizniak stlukl ja niechcaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilouszko, j awczesniej się odchudzająć dojezdżałam co miesiąc 70 km do lekarza. Chcieć to móc:). Jeżeli się chce to zawsze znajdą się i pieniadze i czas żeby to zrealizować. Dla mnie zdrowie moje jest najwazniejsze, dlatego stwierdziłam, że takie CLO może mi pomóc, robię coś dla siebie więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
nieraz stosowalam diety z dobrym skutkiem , ale teraz jokos trudno bylo mi sie zabrac, dzieki wam , przemyslalam wiele rzeczy i od wczoraj wzielam sie solidnie za diete nie mam konkretnej ale poprostu postanowilam zmienic nawyki zywieniowe i zgapiam troche od ciebie , ty masz ulozona diete przez dietetyka a ja musze sama troche pokombinowac, u ciebie w diecie jest tez troche szykowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×