Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Jak spia to sa grzeczne :) Czasami rozrabiaja bardziej czasami mniej. U mnie glownie mlodsza corcia szaleje. Starsza potrafi sie zajac, a mlodsza wspina mi sie na kuchenke, gania kota, wchodzi na krzasla, stol, bawi sie komputerem... Diabelek istny... zupa wyszla mi doscy kwasna... pewnie dlatego, ze nie sprobowalam kapusty przed :) ale zjadliwa, corcia nawet powiedziala, ze pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
jestescie tam bo mam wolna minutke akurat nie ma meza w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
ja z rana nic nie jadlam bo mialam wyjazd bo ja z rana to tylko kawa ale jak przyjechalam to sie przejadlam i tak mnie jakos napadlo ze nie moge sie opanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja teraz obiad zjem o 14 gotowany kurczak i surowka z selera ( bo spala tluszcz ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze powodzenia
witam pamietacie mnie;-) ja sie trzymam nawet dobrze,poki co nie daje sie pokusom ale dzis mamuska smazy paczki chyba na złosc mnie:P i zapewne przyniesie dla ojego meza i boje sie ze beda mnie kusiły:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
dasz przepis na te surowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
piszcie dziewczyny na poczatku bylo nas wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, ja tez prosze o przepis na surowke :) A mame pogonic z tymi paczkami :) Bedziecie szalec w tlusty czwartek? Ja chyba zjem jakies ciacho, kurcze uwielbiam faworki :) Moze sama zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na surówke z selera : 1 średniej wielkości seler zetrzec na tarce jarzynowej + 1 jabłko kwaśne+ natka pietruszki. Doprawić solą pieprzem ziołowym + oliwa z oliwek łyżeczka jedna+ sok z cytryny lub kwasek. Wszystko wymieszac o gotowe. Ja dziś mało pioszę, bo mi coś dzidzia marudzi :) A właśnie co isę stało ze 100 kilową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
mnie to jeszcze gubi to ze u mnie zawsze sa slodycze dla dzieci i zawsze im podbieram a pozniej musze to odkupic i tak w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś topic upada, albo zajete wszytskie jesteśmy. ja co jakiś czas lookam co się dzieje. Ale sama też się jakoś kiepsko czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
ja strasznie nie mam czasu ale bez przerwy tu zagladam fajnie mi sie z wami pisze mozna pogadac o tym o czym nie powiedzialabym nikomu mam kolezanki nie mam przyjaciolki a z wami to mozna bo sie nie przyznam nikomu ze mam problem z obzarstwem piszcie dzieewczyny bo nie bede miala z kim gadac bedziecie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napewno po 20 bo wtedy dzidzia moja usypi ai wtedy mam wiecje czasu na pisanie a teraz pakuje się, bo wyjezdzamy na 5 dni :) Bedzie leniuchowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce gdzies pojechac :( Jakis dolek mnie lapie, zwany glodem psychicznym... zjadlabym cos sama nie wiem co... Jakos nie moge sie najesc ta kapusta, podobnie mam z jablkiem, nie dosc ze dostaje rozwolnienia, to jeszcze powoduje taki glod, ze masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja własnie na takie ssanie, mam krople herbapolu, ktore zmniejszaja laknienie i dzialaja uspokajajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popijam megamocna zielona herbate, oby pomogla... a na kolacje bede madrzejsza, zostalo mi 250kcal, wiec musze jakos rozsadnie to zaplanowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć koleżanki ! jestem już, humor nadal słaby ale dieta ok :) jedno co mi teraz wychodzi to ta dieta :) a co do meridii i innych rzeczy to...próbowałam meridie i wylądowałam w szpitalu mimo, że zdrowo jadłam...to jest na amfetaminie, wiec nie polecam zdrowym ludziom, chyba, że komuś życie niemiłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj no gdzie jestescie. w sumie to teraz ja zostalam juz sama na tym topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nareszcie, 100 kilowa wrocilas (jupi) co tam u ciebie? Jak twoja dietka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta ok, wszystko jest ok, nie czuję się bardzo głodna, daję sobie radę..mam w sumie zapas 100 kg :/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to ile macie lat kobitki? znów tabelka :P pseudonim......wiek..........było.........jest........wzrost m_1982.........26.............92...........88..........164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek..........było.........jest........wz rost m_1982.........26.............92...........88..........1 64 carolima........27..........(108)96.......89,3........159 cos mi sie popier... Co tam u Was? Ja wygralam z glodem :) I ciesze sie jak dzieciak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
ja tez pozniej bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze sie dzisiaj slabo zgralysmy :( ja juz musze uciekac, bo Luby wrocil z pracy i chce pograc :) Do jutra Piekne Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×