Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Gość wioluszka1w
mam 166wz; bylo ostatnio 88kg a jest 94 kg jeszcze na swieta wazylam83kg ale pofolgowalam i nawet nie wiem kiedy sie zrobilo 94kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolima :) ja ciędoskonale rozumiem, z tym, że już wiele diet przeszłam a chudłam z efektem jojo. Tą dietę prowadzę pod okiem dietetyka. Juz ją raz stosowałam wówczas zaczynałam z 104kg a w ciągu 10 -ęcy zgubiłam 24 kg:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim..........było.........jest........wzrost carolima..........(108) 96.......89,3.......159.... m_1982............92.............88...........164 wioluszka1w......88.............94...........166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m - :D pseudonim..........było.........jest........wzrost carolima..........(108) 96.......89,3.......159.... m_1982............92.............88...........164 wioluszka 1w.....94.............94...........166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
aha --- wiecie ze pojemnosc zoladka ma mniej wiecej 250ml. czyli jak jemy to mniej-wiecej na jeden posilek nie mozna przekrocZyc TE250ML CZYLI KOLO SZKLANKI I JA TAK NIERAZ ROBILAM ZE JAK COS JADLAM to wlewalam najpierw do szklanki zeby nie przekroczyc 200ml. moze nie napisalam tego wyraznie ale oproczli, kalori to wazna jest objetosc bo co z tego ze zjesz posilek malokaloryczny a bedzie tego wiecej niz 200ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
ja duzo czytam uwielbiam czytac czytam romanse ale nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m - mowisz dietetyk... w sumie troche droga impreza... ja mam teraz prawie jak Ania Przybylska, komisyjne wazenie w domu :P To tez mowywuje :) Zartuje, chetnie bym poszla do dietetyka, kiedys nawet bylam u dr.Kwasniewskiego, ale stwierdzilam, ze nie dam rady bez warzyw, owocow... Wiola - jakos nigdy nie zwracalm uwagi na pojemnosc zoladka, ale to bardzo ciekawe, moze jednak rozbije te moje posilki na wiecej porcji :) co do czytania - to lubie thrillery, najlepiej medyczne, cook, crichton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już zgrabniutka
oprócz różnych diet bardzo ważny jest ruch..... Kiedyś ważyłam 72kg schudłam 20 kg..... to było ponad 10lat temu....I nadal tyle ważę..... trzymam dietę, nie jem nic słodkiego, zero tłuszczu..... i ćwiczę godzinę dziennie..... to ważne.... Nie dość że jestem szczupła to na dodatek mam świetną figurę..... niejedna nastolatka chciałaby mieć taką.A więc ćwiczyć naprawdę warto! i szybciej się chudnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
uwierzycie ze kiedys za panny wazylam 52 kg po 1 ym dziecku 68 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie moge zwlaic wagi na ciaze... w pierwszej wazylam na poczatku 80, w drugiej 90... a pod koniec drugiej ponad 108... przy moim wzroscie to masakra, przez duze M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgrabniutka - wierze cwiczenia to podstawa, ale przy takiej wadze ciezko sie zmobilizowac... wiem wymowka... ale zbieram sie i wiem ze sie zbiore, kiedys sie zebralam i dalo mi to niesamowicie duzo frajdy :) uwielbiam zakwasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
ja nie mam czasu cwiczyc --wiem wymowka - ale po pierwszym dziecku to cwi.. kolo 1 godz dziennie przez rok i pozniej tez cwiczylam troche ja mam rower stacjonarny ale na nim nie cwiczylam woglole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stram sie chociaż 30 min dziennie codziennie sobie pocwiczyc choc to roznie bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadniesz jaka mam teraz wymowke - bo za glosno... (rewerek mechaniczny) a sasiadow mamy mocno upierdliwych... dra sie nawet jak dzieci sie smieja, albo biegaja... drą = wala w kaloryfer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
a tak ogolnie to niby wiem wszystko o efekcje jo-jo o dietach tabele kaloryczne i takdalej------ i tak dalej- ale sie trudno dostosowac po 30-stce juz nie ta przemiana materi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero lapie jak liczyc kalorie, jak gotowac cos smacznego, zeby nie bylo kaloryczne i takie tam... uciekam bo mi dziecie placze... okrutnie... maruda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
pa dziewczyny do jutra 100kilowa co sie nie odzywasz dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
wiecie co mialam isc juz spac i tak tylko spojrzalam i pelno jest takich tematow jak nasze i = przeczytalam kilka wypowiedzi i wszystko to samo diety cwiczenia duza waga ale z wami mi sie dobrze gada dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilus - milo z Twojej strony :) 🌼 Jak Wam idzie? Ja po sniadanku, teraz gotuje kapusniak... nie pamietam kiedy jadlam... prawde mowiac, to gotuje go pierwszy raz w zyciu... Zobaczymy co z tego bedzie :) Mam problem z bobem... nigdzie nie moge dostac... a tak mi sie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bromba_bomba
dziewczyny a nie myslalyscie o tym by z takiej wagi na poczatek zejsc na chemii np na adipexie albo meridii? podobno daje rewelacyjne efekty i te pierwsze 15 kg bardzo latwo jest zrzucic,,pozniej dolacza sie dietke i ruch i idzie jescze latwiej..plus dodatkowo np pozniej lykanie chromu, albo innego srodka eleminujacego apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wszystkim
Ja się skusiłam w tamtym roku na meizitang. Schudłam w ciągu 2, 5 miesiąca 12 kg. I nagle szok.W telewizji powiedzieli że kilka osób umarło po spożyciu meizitangu. Dostałam napadu. Myslałam że to zawał serca. Dopiero teraz wiem że to był mój pierwszy napad paniki. Leczę się u psychiatry rok czasu. Przytyłam 24 kg. Nie ma co się dziwić bo wogóle nie wychodze z domu. Panicznie się boję. Zawaliłam studia Wszyscy się ode mnie odwrócili itd. Nikt nie jest w stanie tego pojąć. Co ja bym dała żeby cofnąć czas. :(( Teraz postanowiłam że schudnę. Kupiłam rowerek . Cięzko było zacząć po roku leżenia w łóżku. Staw biodrowy mi siada. Wejście po schodach sprawiało mi trudność. Ale już jest lepiej. Zaczynałam od 3 minut a po dwóch tygodniach już 3 x 30 minut. Schudłam 1,5 kilo bez diety. Powoli mam zamiar wprowadzać. Np wczoraj zjadłam 2200 kcal . Dziś mam zamiar 1800. Aha ważyłam 88 wzrost 157cm. To by było na tyle. AŻ mi lepiej jak się wygadałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys sie zastanawialam, ale doszlam do wniosku, zenie mam sensu sie truc. Zrzuce na chemi, odstawie chemie i znowu przytyje... Bo to nie zmienia stylu zywienia, a tylko ogranicza apetyt. To nie dla mnie. Che schudnac raz na zawsze. Szkoda czasu na jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
czesc ja tez bralam meridie s scgudlam 8 kg w cuagu 2 ty. bez wysilku przestalam brac i przytylam 2-gie tyle ale pozniej stosowalam ja jeszcze 3 razy i pozniej tak szybko nie chudlam ale jak sie tylko przestaje brac to sie tyje ona dziala ze hamuje apetyt ale przy dluzszym stosowaniu nie dziala kupu kasy kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
co u was slychac strasznie nie mam czasu kupe roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
troche o kiszonej kapuscie 'zawsze jak mi siw chcialo jesc to jadlam np; jablka ale nieraz potrafilam zjesc kilo a one sa tez tluczace i teraz zawsze mam w loduwce kiszona kapuste jest bardzo sycaca zdrowa niekaloryczna i zawsze jak mnie naoada straszny glod to ja jem a ona jest strasznie syta i wystarczy troche a jest zdrowa i zero kalorii to ja warto miec ale sama nie w formie surowki a propo jakie macie dzieci GRZECZNE CZY NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×