Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Gość wioluszka1w
jest jeszcze ktos zagladalam ciogle ale nie bylo nikogo mam chwile atu pusto hej ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
laski no co z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
no nie mowcie ze juz spicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
no dziewczyny fajnie bylo z wami gadac bede zagladac jakby ktora miala ochote pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz. trochę sie juz obrobilam a przy okazji spalalam kalorie przy sprzataniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś coś mnie trochę jakby żołądek pobolewa, to chyba niezbyt dobrze :( Wiolusia a ty ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara zetkin
czesc dziewczyny jak dzionek minal i wasze zaparcie z odchudzaniem? ja dzis ciezki dzien dziecko chore wiec umeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
32 lata a wy chyba jestem najstarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
jest ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek..........było.........jest........wz rost m_1982.........26.............92...........88..........1 64 carolima........27..........(108)96.......89,3........15 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka stara, jaka stara>>> mój mąż ma 32 lata i jest młody :P pseudonim......wiek..........było.........jest........wz rost m_1982.........26.............92...........88..........1 64 carolima........27..........(108)96.......89,3........15 9 wioluszka.......32..............94.........94...........1 66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
narazie spadam ale jak bedziecie to ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matka jak się zmęczyłam!!!!!! sprzątanie, zakupy, na działkę poszłam zerknąć jak tam jest i znajomych odwiedzić.... moje nogi!!! w sumie nic dziwnego takie kilogramy nosić :/ jak tam Kobitki? dobrze idzie dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko w porzasiu tylko ten ,moj zoladek mnie niepokoi, bo boli dzis, al emoze za malo zjadlam :P bynajmniej wszystko do przodu wiec ma powody do radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek..........było.........jest........w z rost m_1982.........26.............92...........88..........1 64 carolima........27..........(108)96.......89,3........15 9 wioluszka.......32..............94.........94........... 1 66 100kilowa.......22..............100.......nie wiem.....166 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze, to na wrzucie to koszmar, normalnie skora ikosci, az ssie nie chce ogladac. :( blee. Juz wole byc grubaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie c wiem co wole...wole oddać tej pani ze zdjęcia moje nadprogramowe kilogramy...ghehhhehehe nimi to by obdzielił wszystkie anorektyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j a zmykam spac, teraz zjawie si edopiero za 5 dni, no chyba ze gdzies do kompa sie dorwe, mam nadzieje ze topic nie upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papatki i pozdrawiam. Wioluszka, Carolima, 100 kilowa trzymajcie się , jak będę w piatek to sprawdzęjak wasze dietki i jak efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe o moich efektach nie dowiesz się ;) bo ja sama się nie dowiem - mam taką swoją zasadę gdy się odchudzam - nie ważę się, dopiero jak widzę po ubraniach to wtedy się ważę i jestem dumna L(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
czyjest ktos jeszcze bo dopiero teraz sie wyrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
jeszcze raz zajrze czy ktos jest szkoda ze nie ma juz nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
szkoda ze nie ma niloga no to pa dziewczyny ale mysle ze bedziecie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze, ale nie możesz mówić sobie NIE DAM RADY, tylko mów sobie DAM RADE! bo ja wierze, że dasz. wiem, że to musi być trudne, ja w prawdzie nigdy tyle nie warzyłam, ale sama niedawno spadłam pare kilogramów, chociaż nie miałam nadwagi, ale jakoś tak źle wygladałam, a mój sekret ( o którym wiedzą wszyscy :D) to bieganie. bieganie modeluje sylwetke. a więc trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
czesc jestem juz ale chyba nie bede miec dzisiaj czasu bede zagladac i bede wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam nadrobic zaleglosci :) A na dluzej bede wieczorem :) Maz ma dzisiaj nocke, wiec mozemy pisac cala noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×