Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama 1

Do jakiego wieku kąpaliście swoje maluchy w wanience??

Polecane posty

Gość przyszła mama 1

Niedługo zostanę mamą i dostaję dużo rad. Jedna z nich to taka że wanienki nie opłaca się kupować, bo ona się przydaje tylko na 3 pierwsze miesiące. A potem to już dziecko w wannie się kąpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj szkrab faktycznie na poczatku tylko w wanience, od ok 3,4 miesiaca uwielbia pluskac sie z tata wiec mala wanienka stoi w pokoju i sluzy jako pojemnik do roznosci :) ale na poczatku trzeba miec, bobasek jest za maly, trzeba mu ciagle glowke trzymac. jesli masz mozliwosc pozycz, lub kup uzywana. powodzen ia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wczoraj pierwszy raz była kąpana w normalnej wannie-ma prawie 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey b aderka, ty w pacy? ja z maluszkiem jak zwykle :) ps. zmiani\lam pseudonim z mamusiaaaaaaaaaaa. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o tą pierwszą wanienkę to u nas w ogóle nie sprawdziły się te wanienki-wynalazki, tylko najzwyklejsza wanienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciocia ma synka, który ma chyba już 4 latka i dalej kąpie sie w wanience, tzn. wanienke wsadza do wanny, mniej wody sie traci itp. a wanienka jest duża i mój kuzyn sie w niej jeszcze mieści. To jest taka najzwyklejsza wanienka dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały wczoraj skończył 5 miesiecy i od paru dni kąpie się w dużej wannie - w wanience po prostu sie nie miesci. To zalezy od wielkści dziecka i wanienki. Jednak na początku bardzo sie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka ma 9 mcy i jeszcze kąpię ją w wanience. Moim zdaniem się przydaje. Tylko od razu kup taką większą, bo te malutkie dla noworodka to faktycznie tylko na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka kąpała się w wanience do 9 m-ca życia. Potem spokojnie mogłam ją wykąpać w wannie. Wanienka okazała się niezbędna, bo żeby dokładnie umyć dziecko w wannie, nie dopuścić do nieszczęścia, musiałabym kąpać się razem z małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do okolo 5 miesiecy potem przenioslysmy sie do wanny :) Ja mam w lazience taka mala wanne niewiele wiekszą od duzej wanienki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma rok i 2 miesiące i nadal ją kąpie w wanience( w wannie) , na siedząco oczywiście .Plus jest taki że można dużo wody nalać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma 1,5 roku i też w wanience, która stoi w wannie. Wanienka zwykła, ale dość duża, więc ma dużo miejsca, a oszczędność wody spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tylko wanience był kąpany gdzieś do 8 mieisąca(poprostu się nie mieścił)Wannie czuł się jak ryba wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×