Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

A co sądzicie o lumpeksach? Kupujecie w takich sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregoriuszka
dlaczego nie, przeciez tam tez można kupić naprawdę dobre jakościowo i wcale nie zniszczone ciuchy, ale trzeba tez dobrze przeglądać bo można się też nadziać mi się zdarzyło, dlatego na jakiś czas przestałam kupować w lumpeksach bo się zraziłam, stweirdziąłm ze lepszym rozwiąznaiem jest kupowanie na promocjach, wiec szukam tez takich okazji jak znizki, rabaty, ostatnia moja zdobycz to zniżka 40% na zakupy w answear.com, wystarczyło jedynie ściągnąć aplikację veroni mineral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujitko
Ciuchy to w sumie nie wiem, ale moim zdaniem najlepszym miejscem do kupowania torebek jest http://www.arwena.com/ zawsze tam zamawiam w hurtowych cenach , super markowe torebki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FionnkaSz
Fajne ciuchy za nieduże pieniadze kupisz tu http://www.tzch.pl/ :) Modne, ładne i tanie :) I wybór taki że nie wiadomo ktory ciuch ciekawszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu też jest fajny sklep z oryginalną odzieżą damską i męską - http://www.hustla.pl/elade/ - mają duży wybór marek, przystępne ceny i często są tam różne fajne promocje, więc można kupić jakiś ciuszek nawet za pół ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra85
Ja kupuje www.cosmostyle.com.pl Fajne ciuszki i nie drogie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama58
Ja tez ostatnio kupiłam torebkę w www.cosmostyle.com.pl na parwdę są spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zależy Ci na niewygórowanych cenach, to przejrzyj sobie ofertę sklepu www.occasion.pl. Mają naprawdę dobre marki. Ostatnio spodobała mi się letnia sukienka u nich i kosztowała około 30 zł, a to był elegancki, koktajlowy fason – takich okazji nie widziałam w żadnym innym sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
ściągnijcie sobie aplikację veroni mineral na 40% zniżki na zakupy w answear.com ja często kupuję na tej stronce dlatego bardzo się cieszę że natrafiłam na tą aplikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
ja póki co korzytsam ze zniżki veroni mineral na zakup ciuchów w answear, bo radko mam zniżke aż 40% na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vffg
Ostatnio jakość ubrań w sieciówkach jest coraz niższa. Trzeba było zacząć szukać alternatywy, chyba że komuś nie przeszkadza konieczność wyrzucania ubrań po zaledwie kilku praniach. Dobrą jakość znalazłam na www.flyordie.com.pl Duży wybór i produkcja w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_8890
A ja kupuję bardzo często tutaj www.e-kupon24.pl/goto/outletowo/ - outlet znanych marek, końcówki serii, wszystko oryginalne. Top Secret, Esotiq, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Armani - po co kupować 5x drożej jak można tutaj. Naprawdę Wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć każdej kobiecie do sklepu internetowego LEJDI . Mają tam częste wyprzedaże wystarczy co jakiś czas zaglądać, a może trafisz na coś co Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
ja uwielbima answaer.com osotatnio ściagnęłąm aplikację veroni mineral i mam 40% zniżki na zakupy w ansewar.com to korzytsam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w krakowie na kościuszki 70 jest super sklep, KUPCIUSZEK. Niby lumpeks ale maja tam dosłownie wszystko torebki z guessa, burberry, kalosze Armani itp. Dziewczyny są MIŁE jak rzadko w takim sklepie, chętnie pomogą, dorądzą. Oni towar kupuja gdzieś zagranica. Serio ekstra sklep kupuj****aaardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość werona
KUPCIUSZEK KOŚCIUSZKI 70 W KRAKOWIE mają ciuchy 1 gatunku, same orginały nie jakies niemieckie szmatki i kobiety bardzo miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elopr
a ja wczoraj się obkupiłam w Nico - i udało mi sie wiele fajnych ciuszków kupić w szczególności, że trafiłam na urodziny sklepu i była promocja 20%...trwa to do 14 listopada także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem skąd jesteś ale jak Kraków i Poznań bądź okolice to polecam odwiedzenie galerii Nico, zwłaszcza teraz gdyż super jakości ciuchy są w promocji 20% mniej na ich 22 urodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymykaa
ja kupuję ostatnio przez internet, bo tak mi wyodniej często brakuje mi czasu, teraz lubie zakupy w answear.com bo mam 40% zniłżi dzięi aplikacji veroni mineral, wiec korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie nie ma lepszej strony od : http://ebutik.pl/?affiliate=agula-8@wp.pl Wysyłka jest ekspresowa, nie ma problemów z wymianą, za którą zresztą nie płacimy przy odesłaniu produktu, ubrania są dobrej jakości (jeszcze się nie zawiodłam) a przy okazji obsługa jest bardzo miła i pomocna, a do tego świetne promocje :) Także polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacyntia
a jakie mają promocje? można liczyć na duże zniżki? ostatnio udało mi się znaleźć aplikację veroni mineral na 40% zniżki przy zakupach w answear.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xanne31
Tanią odzież znajdziesz w sklepie internetowym www.stylija.pl Kupiłam u nich sukienkę na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×