Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Równinaaa

Bezoperacyjne powiększanie biustu

Polecane posty

Gość KTOŚŚATATA
Jestem z Bydgoszczy. Pewnie zrobił to Bieńkowski - nasz chyba najlepszy chirurg. Ma ładną klinikę. Poszukajcie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
kosztuje 11 tyś i można wypełnić tylko 100 ml - za mało i zero efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie by wystarczyło. Nie chce powiększyć tylko "dopełnić" schudłam i biust też się ciut odchudził:( Czekam aż to będzie powszechny zabieg i gdzies bliżej mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiii
Ja tez nie chciałabym niewiadomo jakich duzych, poprostu chciałabym by były pełniejsze, Mam nadzieje ze z czasem biznes bedzie tanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że i o ziółkach ktoś wspominał. cóż, jeśli ktoś nie miał z tym styczności to czemu od razu jest na nie? ja rok temu miałam 70aa, jakieś 6-7cm różnicy w obwodach, a teraz noszę pełne 70b, w porywach do małego c. może jestem naiwna ale u mnie to zadziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaa
pewnie przytyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dropsii
Hej Samanta, napisz coś więcej o tych ziółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agtk
nie zarzucam Tobie SAMANTA , że jesteś naiwna, ale chyba nie bez powodu wchodzi się na takie forum. A Ty , skoro twierdzisz , że aż o rozmiar większe piersi to zasługa ziółek, może powinnaś polecić je wszystkim dziewczynom z małym biustem, które szukają taniej , bezinwazyjnej metody jego powiększenia. A może ktoś miał rację.... powód powiększenia się twoich piersi był całkiem inny??? może brałaś pigułki antykoncepcyjne, przytyłaś albo jeszcze dojrzewałaś??? Czy wobec posiadania pięknego 70B, czy nawet, jak twierdzisz C myślisz jeszcze o powiększeniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na pewno przez
dodatkowe kg albo tabletki. Mi zwiększyły się z B do C ale jak po odchudzaniu mi się bbiust nie zmniejszy nie robię operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agtk
a jaką metodę bierzesz pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ polecam, ale po co polecać komuś kto z góry jest na nie..? ;) otóż, ani nie przytyłam, ani nie schudłam, sam wzrost piersi nastąpił w ścisłym powiązaniu ze stoswaniem TYLKO masażu piersi (nawet nie ziółek) i kremu z dax'a (myślę że każdy tego typu krem by się tu spradził, bo cała rzecz leży w masażu). tabsy wcześniej brałam już długo, a żeby przytyć co robiłąm to możnaby ksiązke napisać - bezskutecznie. poza tym widziałayście kogoś w rozmiarze XS kto nagla w 3 miesiące przytył tylko w biust? wszystko sprowadza się do tego forum: http://wiekszepiersi.phorum.pl/ (moja kuracja i jej przebieg zresztą też tam jest) ja teraz pracuję nad dalszym powiększaniem, ale już nie idzie tak spektakularnie, a jednak docelowo chciałabym mieć duże piersi, dlatego przesiaduję też na chirurgii plastycznej. mam w głowie pewnien obraz siebie i nie wiem czy uda się to osiągnać ziołami i resztą metod, dlatego zagłebiam sie też w temat operacji plastycznej :) to jest też kwestia wiary, dlatego jeśli jesteście z gór na nie, to dajecie spokój. i cierpliwości, czasami na pierwsze efekty czeka się kilke miesięcy. jak dla mnie to powiększenie z AA do B jest dużym sukcesem, dlatego się nie poddaję. czytajśc teraz że tyle samo mogłabym powiększyć płacąc za to ileś tam tysięcy złotych, to sorry.. jeśli już miałabym w jakiś chirurgiczny sposób je powiększać, to tylko dla "konkretnego" efektu (nie myślę o jakichś wielkich piłkach, ale powiększać za taką kasę o jeden rozmiar to lipa. zawiedzione będziecie) proponuję lekturę tego forum, które podałam. najpierw może dział zdrowie i ustalenie swego typu hormonalanego, potem efekty (ablo efekty najpierw - żeby zobaczyć ze to działa :D) i następenie resztę. ważny też myślę jest dział o stanikach - jestem przekonana że większość z Was nosi 70A lub 75A a powinno nosić 60C/D lub 65B/C itp.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za błędy, mam gorączkę i piszę i myślę nieskładnie ;) dodam, ze ten mój \"wzrost\" piersi nastąpił w wieku 21 lat. dawno dawno po zakończeniu procesu dojrzewania, cokolwiek by ktoś nie powiedział, potrafię na tyle wyczuć swój organizm że takich rzeczy jestem pewna. poza tym są kobiety, które po 30. stosowały rózne kuracje z dobrym skutkiem - wylkuczając tu tabsy anty, przytycie i okres dojrzewania :D swoją drogą - brałam 4 rózne rodzaje tabsów anty i po żadnych na szczęście mi piersi nie puchły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agtk
na Twoim miejscu cieszyłabym się z taaakiego efektu, tymbardziej po zastosowaniu takiej metody. Nie chce mi się tam logować, więc powiedz proszę, jak długo musiałaś używać tego "daxa"? po jakim czasie uzyskałaś taki efekt? może spróbuję?? jeśli mówisz ,że warto? jest to aby bezpieczny produkt?? P.S. Ciesz się,że masz taki biuścik, ja nie mam prawie nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak, ze apatyt rosnie w miarę jedzenia :P dlatego napisalam, że po tej metodzie kwasu hilauronowego kobiety będą zawiedzione.. zajęło mi to mniej więcej 3-4 miesiące. masowałam raz dziennie piersi, po 300 kółek na każdą, takim masażem: http://surya.kasia.w.interia.pl/new_page_1.htm zwykła oliwką dla dzieci masowałam, potem wsmarowywałam krem dax\'a:http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=7739 i tak jedno opakowanie kremu przez ok miesiąc, potem kolejny miesiąc masowałam już tylko oliwką, bez kremu daxa, i kolejny miesiąc już z daxem i wtedy w dosłownie kilkanaście dni piersi się powiększyły. i tak już zostało, nie zmniejszają się kiedy nie masuję itd - wcale sie nie zmniejszają, więc to jest ok. ja też kiedyś nie miałam nic, serio serio.. takie push up\'owe staniki z H&M ze snoopim 70A nosiłam, bo tylko one jakoś na mnie leżały.. oczywiście obwód stanika 70 był zły dla mnie, mam pod biustem 66cm, więc stanik dla mnie to 60. 60DD dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiii
Piszecie ze moze od tabletek antykoncepcyjnych biust sie powieksza, dziwne bo od momentu kiedy zaczełam brac tabletki to straciły jędrność i sa troche obwisłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiększa się w sensie rośnie, tylko puchnie - nabiera wody.. jak przestaja brać to 99.9 proc przypadków wraca do stanu poprzedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzij
Dzwonilam do tej kliniki w Bydgoszczy co sie tym zajmuje.Ten zabiegt kosztuje ok.16 tys. (3,5tys.zabieg plus ten plyn)Zabiegi beda przeprowadzac w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiii
Ja piernicze! 16.000- masakra MYSLĘ ŻE NIE BĘDĄ MIELI DUŻO KLIENTEK, BO JA OSOBIŚCIE ZA TĘ CENE TO WOLALABYM SYLIKONY SOBIE FUNDĄĆ, PRZYNAJMNIEJ BYM MIAŁA SPOKÓJ NA DŁUGI CZAS, A TE ZASTRZYKI TO NA DWA LATA I NIEWIADOMO CO POTEM. A JAK NIE BĘDZIE KLIENTEK, TO BĘDZIE TANIEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzij
Tez taka mam nadzieje.To jest przesada i jeszcze tylko na dwa lata.Ale z drugiej strony ile moze byc taniej 1000 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agtk
chętne się na pewno znajdą... myślicie,że mało jest takich kobiet w naszym kraju, które stać będzie na ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka24
Załałamałam się. A co z nami,jeśli nie możemy pozwolić sobie na taki wydatek??? Niestety w dzisiejszych czasach jak nie masz kasy to spa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka24
Miałam nadzieję,że bez operacji i w jakiejś rozsądnej cenie sie podreperuje... Bo operacji to bym się bała i koniec. powodzenia Dziewczyny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara0811
do suzji a czy moglabys mi podac nr tel albo nazwe tej kliniki,bo chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej, moze i to drogo ale z drugiej strony to nie operacja na ktora sie raczej nigdy nie zdecyduje. ciekawe czy to ma jakies skutki uboczne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzij
Centrum Medyczne Bieńkowski Bydgoszcz tel.052 361 69 10 Podobno nie ma skutkow ubocznych.Prpducent daje gwarancje na dwa lata,po dwoch latach zmniejsza sie płyn o połowe,po trzech latach mozna zrobic kolejny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela24
hej, ja tez widzialam w telewizji jak mowili o tej metodzie z zastrzykami i chcac znalezc cos na ten temat w sieci trafilam na to forum. W sumie juz wszystko jasne - nie stac mnie na to :( mialam nadzieje, ze to bedzie jakos bardziej przystepne. Jakby nie bylo takie mega drogie to nawet bym pojechala to zrobic do bydgoszczy, bo juz bym chciala cos zminic, a operacji sie boje, choc tez ja rozwazam. Tyle, ze rozmawialam ostatnio z chlopakiem, ktory mial laske z implantami i powiedzial mi, ze dotykajac takich piersi czul jakby trzymal w reku pilke, zero naturalnosci, a te zastrzyki sa pod tym wzgledem na pewno lepsze. Moze to faktycznie bedzie tansze, ale jesli tak to pewnie za jakies 5 - 7 lat, a ja bym chciala sie cieszyc moim biustem poki jeszcze jestem mloda... No nic, wyprobuje te metode masowania no i moze poszukam czegos na niemieckich stronach o takiej metodzie powiekszania zastrzykami. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, a ja mam znajomego, który oprócz tego, ze dowiedział się że laska ma silikony dopiero jak już mu fakcie powiedziała, to nadal uważa, że to była najlepsza \"rzecz\" jaką miał w życiu w rękach ;) kwestia jak jest zrobiony, jaki, i jak duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Aga
Hej hej! Jutro po południu idę na konsultację dotyczącą owego powiększenia do kliniki w Warszawie. Hmmmmm nie wiem czy się zakwalifikuję ale jutro poinformuję Was o szczegółach. Trochę się boję bo jest mało danych na ten temat gdziekolwiek w necie :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola laaaa
Zabieg ten przeprowadzil jako pierwszy w Polsce dr Bienkowski w Bydgoszczy wystarczy wejsc na google wpisac bienkowski albo chirurgia plastyczna bydgoszcz i juz macie powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×