Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

moj ulubiony pilkarz to alessandro nesta, tzn. nie wiem czy jest tak dobry bardzo ale ma za to inne walory hehe. chociaz to imie aleksander mi jakos kompletnie nie podchodzi. najlepsze pomysly to ma moj chlopak, typu maximus, brutus, markus, normalnie caly legion rzymski mozna by zebrac, musialaby chyba mnie obezwladnic i ubezwlasnowolnic zebym zgodzila sie na takie imie:).. dla dziewczynki juz pewne ze alicja. jeszcze tylko 12 dni i mam nadzieje, ze sie dowiemy czy trzeba bedzie walczyc o meskie imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja wam powiem co moj drogi wymyslil za imiona. Uwaga! Ferdelens i Jurema (czytaloby sie pierwsza litere pomiedzy zi a z jak zaba). Niezle nie? Znaczy sie na poczatku myslalam, ze on sobie tak zartuje, ale kurcze juz czwarty miesiac mi takimi \"zartami\" sypie. Mi sie bardzo imie Izabella podoba, i widze, ze chyba go przekonam na to imie, ale jesli to chlopak to pojecia nie mam zadnego. O tyle trudny mam wybor, ze to imie powinno byc \"przystepne\" w trzech roznych krajach:/ A jutro do lekarza na usg!:) I klopot z imionami powinnien sie skrocic o polowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus Maria Usana ja tego nawet przeczytać i wymowić poprawnie nie umiem. Rany pogratuluj ode mnie swojemu mężczyźnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ! Nadrobiłam wkońcu zaległości, dużo się tu ostatnio działo i tych pozytywnych i tych negatywnych rzeczy... na szczęście większość okazało się tylko złym koszmarem.... 01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............01.10 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10....F...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....M...Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10..M..Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10..M..Oliwier? 13.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 14.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 15.deli256..........26.......zach.pomo rskie.......12.10.....F...Natalia 16.Klm...............26......Warszawa ..............13.10 17.Martha1977.....31.....Szczecin.... ............15.10 18.cioteczka-klo..23......Legionowo..... .........15.10 19.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 20.Cassandra......25......Gdańsk..... .............16.10 21.mamamalwiny....30......Warszawa..... .........16.10...M...Florian? 22.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 23.Karo91............24......Francja.. ...............19.10...M...Damian? 24.Kamii25...........25......Słupsk... ................19.10 25.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10 26.nisia128..........28......Oświęcim. ..............20.10 27.lillen...............24......Warsza wa..............21.10 28.kamika_25.......25......Kaszuby.................21.10 29.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała...........22.10...M...Oliwier 30.Karola31_GD.....31......Gdańsk..... ............24.10 31.kitka76...........31......Gdynia... ...............25.10 32.26.10.2008.......29......Wschowa.... ...........26.10 33.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 34.magdzikm........30......Redditch (UK).........27.10 35.usana.............27......Boston... ...............28.10 36.anioleczek.......26......Warszawa.. ............28.10 37.goja27.10........26......Wrocław... .............28.10 38.falsa...............27......Cardiff. ..................30.10 39.PolaL..............28......Gryfino ........ .......30.10 40. doris_78.........30......szczecin..............01.11 41. myszka028.......31.....Zakopane............31.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie mam dzisiaj weny twórczej :) Ja jeszce z miesiąc sobie podaruję zdjęcia z brzuszkiem na nk ale potem jak będzie ok to napewno się odważę, mam nadzieję że nie macie mi tego za złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia84--> oczywiście, że mamy za złe....chcemy fote! A te imiona to naprawdę niektóre niesamowite są ;) My dla dziewczynki na bank chcemy Michalina, a dla chłopca chyba Jasiek ( mojej mamie Jasi sie podoba:) ) a mi się bardzo podoba Natan :) Dziewczyny dawajcie foty!!!!! kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiałam nad Natanielem, Szymonem a dla dziewczynki Bianka (Rozalia po mojej prababci-ale to na drugie). Ale ostatnio nie możemy na nic się zdecydować. Zresztą jeszcze nie wiemy jakiej płci będzie malęństwo. Poczekamy. Co do zdjęć to jeszcze nie mam takich. Mąż zabawia sie kamerką. Ale planujemy zrobić sobie sesje na dworze to na pewno jakieś wstawię na NK. [URL=http://www.tik-tak.pl]http://www.tik-tak.pl/m.linijka.i.6920.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - no tak, ja mu \"pogratuluje\" ;) Wlasnie dostalam wiadomosc, ze kolezanka urodzila pare godzin temu. W koncu:) Bo termin miala na tydzien temu. No i synek duzy - 4.1 kg! Jesli nie bedzie zadnych przeciwskazan to jutro pojde ich odwiedzic po usg. Super dzien sie jutro zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, gratulujemy mamusi :D Dzagusia to wychodzi na to że albo obie bedziemy mieć Oliwierka , albo obie z Polą tyle że ja nie Biankę a Blankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to imie Olivier tez mi sie bardzo podoba, Natan zreszta tez, Bastian i Andrei. U mnie imie musi byc w miare polskie ale do wymowienia i bez klopotow z zapisaniem w UK. Z tym moim Katarzyna to ja juz sie tak mecze 4 lata, wiec nie chce zeby dzieciak mial to przez cale zycie.. Dzisiaj ledwo co sie wykulalam z lozka, ostatnio z rana mam strasznie dretwy brzuch i bolesny, coraz bardziej czuje sie w ciazy. Dzisiaj na moim basenie prowadzone sa zajecia basenowe dla ciezarowek, chyba sie wybiore, o ile mnie tam tak wpuszcza bez zapowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki w piatek (najpiekniejszy dzien zycia jakby powiedzial moj maz ;) ) Falsa - ja tez mam taki \"problem\" jak ty, chcemy imie ktore moze byc polskie ale musi byc \"wymawalne\" i \"pisalne\" we francji.. Ja z tym nie mam wiekszego problemu bo Karolina jest dosyc proste (chociaz zawsze musze mowic ze pisze sie przez K). Ale moje nazwisko po mezu jest STRASZNIE skomplikowane tutaj : HUSZCZA... oni nie rozumia jak to jest mozliwe pisac SZCZ pod zad.. i zawsze musze powtarzac po 3, 4 razy.... wiec imie musi byc proste ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa w takim razie basen byłby dobrym pomyslem. mnie też pobolewa czasami brzuch ale tylko chwilkę. Natomiast twardnienie macicy się zdarza częściej, ale moja gin mowi że jak do tego nagłego twardinenia nie dochodzi nagły ból równocześnie to nie ma się co martwić bo tak ma być. Moje dziecko ma dziś poranek pod tytułem \"kopnij mamę w nerkę\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na basen sie wybieram jutro rano :) mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i nie za duzo ludzi.. nie chce dostac kopa od jakiegos dziecka w brzuch.. oprocz od mojego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nici z basenu bo jest polsemestr i nie ma dzisiaj zajec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dziewczyny dziewczyny pustka tu taka ze szok. Idę więc sprzątać. Mały dziś tak rozrabia, że cały brzuch mi się przelewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie cichutko tutaj.. ja mialam sporo pracy w biurze. Brzuch tez mnie troch boli bo sie ochodzilam.. nareszcie siedze i tak do obiadu (a jestem straaasznie glodna, dla zmiany! ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Karo :) To coś nowego :D Ja jestem w trakcie odgracania mieszkania. Okazało się że zebrało się mnóstwo jakiś kompletnie niepotrzebnych rzeczy i teraz to wywalam. Ale przysiadać musze co pół godzinki bo ledwo dycham w tym upale. Tak w ogole to dziewczynki moje drogie bedziemy zdychac dosłownie w lipcu i sierpniu jeśli lato bedzie upalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
no mnie dzisiaj rano o 7 maluch obudził, tak baraszkowała mała w brzuszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze maly nie budzi, nie kopie az tak mocno. Ale wczoraj wieczorem to raz tak tam zabalowal.. chyba sie przewrocil na druga strone! Zalowalam ze maz nie mial reki na moim brzuchu bo na pewno by poczul! a tak to nic nie czuje....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak zabalował wczoraj o 5;30. A dziś cały czas kopie ale w stronę kręgosłupa i boków. moj mąż też jeśli coś wyczuje to raczej naprężenie skóry a nie kopniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede miala fajny week end, mlodsze rodzenstwo przyjezdza do niedzieli do mnie (mama jest w polsce na kilka dni to postanowilam pomoc tacie, biedny by ich meczyl matematyka caly week end jak ja go znam!) Jutro pojdziemy na basen, popoludniu idziemy szukac prezent dla mojej chrzesnicy na komunie (pewnie kupie jakies ladne kolczyki i dodam pieniadze.. same pieniadze to mi jakos dziwnie dac.. co o tym myliscie?) i w niedziele jedziemy na ta komunie. A bede chciala im ugodzic wiec pewnie pojdziemy do mac donalda i na lody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie chcialam napisac "dogodzic" a nie "ugodzic"...cos mi nie pasowalo.. sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten sloneczny dzionek ja siedze sobie w pracy i tak od czau do czasu czytam co u was... niestety ja noce mam od czasu do czasu nei przespane - dzidzia mocno uciska na pecherz do tego stopnia ze budzi mnie bol okropny... ogolnie jest wszystko ok i juz wiem w jakich kolorach co szykowac jupiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu tochę czasu na buszowanie na neciuku. U mnie upał że chyba wyzionę w pracy ducha a dopiero jest 26 stopnii (niestety zapowiadają że jeszcze wzrośnie temp. - mam nadzieję że zanim wyjdę z pracy). Dziś czeka mnie jeszcze wizyta u lekarza, więc szykuję się na wyprawę do Sz-na. Mam sie dziś umówić na 2-gie usg. Tym razem planujemy nagrać sobie maleństwo na płytkę. Ale to dopiero gdzieś w połowie czerwca, bo dziś zaczęłam 19 tydzień tak jak Falsa :D Zaczynam się rozglądać za ciążowymi spodniami lub sukienką. Na razie to załamka bo wszytko czarne bądź ciemno brazowe. Koszmar ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny u mnie pogoda super az za mam prawie 35 stopni:)) w pracy myslalam ze nie wyrobie ale udalo mi sie nawet wczesniej skonczyc teraz prysznic i tak jak antigriana musze troszke ogarnac mieszkanie :)) Karo91-> basen hmmm ja ide na basen ale dopiero w niedziele bo w inny dzien moj niema czasu :) co do tych kolczykow to dobry pomysl pamietam ze ja dostalam na swoja komunie kolczyki od babci, rower od chrzesnego , jakies encyklopedie z ktorych do dzisiaj kozystam pare pierscionkow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie maluch jeszcze nie budzi tak jak was choc bardzo bym kciala bo rano jak wstalam to bylam tak przerazona ze az adrian sie zmartwil snilo mi sie dzisiaj ze poronilam i z mama jechalam do lekarza sprawdzic czy nieda sie tego jesio uratowac ale jak nazlosc mojego gin nie bylo i taka zamotana biegalam w kolko wrrrrr nigdywiecej takich snow:(( a co do ubran ciazowych to po siostrze adriana mam 2 pary spodni coprawda ciemnych ale oki a bluzek na lato tez juz pare nabylam teraz musze rozejzec sie za sukienka i rybaczkami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodamamusia--> też masz koszmary , brrr... dobrze że to tylko sen. Mnie też maleństwo nie budzi, w sumie to ja sobie bytuję jak przed ciązą. Tylko lekko mi brzuszek odstaje ;) Wiem że mam szczęście że moja ciąża przebiaga bardzo spokojnie. Nie miałam mdłości ani wymiotów, nie biegałam nocami do toalety , ogólnie tylko czasami pobolewał mnie brzuch. Ale dowiedziałam się że to macica sie rozciąga, więc jest ok ;) Życzę wszystkim udanego weekendu bo nie wiem czy będę miała czas wskoczyć na kompik ;) Ale zapowiada sie ze w końcu zrobię sobie trochę zdjęć z brzucholkiem, więc moze w końcu kilka wstawię na NK ;) http://www.tik-tak.pl/m.linijka.i.6920.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w tym macdonaldzie dam sie skusic na jakiegos hamburgera.. ;) Ja jakbym miala czekac na meza zeby isc na basen to bym nigdy nie poszla.. otoz on basenu nie lubi a wiecie dlaczego?? Dlatego ze zle sie czuje przed innymi z mokrymi wlosami :D dziwak z niego, ale coz, takiego go kocham ;) to nic idziemy bez niego a na nastepny raz umowie sie z kolezankami. Tylko stroj kompielowy musze kupic na ciaze, bo jedyny jednoczesciowy sie robi za maly, sprobowalam wczoraj.. o dwu-czesciowych nie wspomne, pol piersi sie w nich nie miesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×