Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Paula ---> nasienie męskie posiada naturalną oksytocyne a to jak wiadomo wywołuje skurcze. Wczoraj powiedziałam lekarzowi że marzę żeby sie już rozpakować to mi powiedział \"seksu trochę\" :) A że dzidziuś juz fizycznie gotowy na ten świat to mogłabym zastosować. problem tylko w tym że ja sie kijem nie dam trącić mężowi i wole ciąże :) Ponoć aktywność seksualna ma wrócić. Jak nie to pójde gdzieś się leczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:-) ProVitamina: Synuś prześliczny🌻:-D Ostatnio jak byliśmy na USG to też twarzyczkę widzieliśmy. Młody ssał kciuka, jest taki śliczny aż z tego wszystkiego zapomnieliśmy powiedzieć lekarzowi,żeby nam fotkę jego buzi zrobił.A sam lekarz też nie pomyślał:-( Co do seksu to mi się chce,ale tylko mentalnie:-) Mam ochotę ale jak pomyślę o \'wysiłku\' to mi przechodzi, Ale też będę \'fikać\' z mężem z 1-2 tyg. przed terminem:-D I zgadzam się Falsą, też znam przypadki,że seks przyspieszył poród.Nawet w fachowej książce czytałam,że nie u wszystkich ale u części kobiet to pomaga. Falsa:nie zazdroszczę,miałam podobną sytuację.Była mojego męża odezwała się po kilku latach i to na tydzień przed naszym ślubem.Na szczęście nie była,aż tak zawzięta.Odpuściła po pierwszym moim telefonie (tzn. nawet z nią nie \'pogadałam\', bo jak tylko się przedstawiłam przez tel. to się rozłączyła i przestała truć nam dupe) Dżagusia: co Ty gadasz kobieto:-)Pięknie wyglądasz 🌻 a zdjęcia rewelacja!! Koteczek: pisałaś,że jak kobieta ma nadciśnienie to ma robione cc. Znam 2 przypadki gdzie panny z nadciśnieniem rodziły naturalnie.Jedna to nawet 4 tyg przed terminem leżała w szpitalu ze wzgl. na nadciśnienie.Więc to nie jest raczej reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częśc dziewczyny. Falsa - te okłady z męskiej spermy gówno dają.....Odkąd mam te skurcze stosowalismy i gówno to dało. Po wszystkim pokłuje trochę bardziej i na tym się kończy....;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny- Tez slyszalam (no i nawet czytalam) ze seks przyspiesza porod (a dokladnie to sperma). Nazywaja to \"metoda wloska\" ;) My ostatni raz wspolzylismy kilka dni temu ale to tak \"z checi\" ;) bo nie mam zamiaru na razie czegos przyspieszac, i tak mysle ze dziecko pojawi sie na swiecie kiedy bedzie chcialo, i nic tego nie zmnieni.. A poza tym nie za bardzo na seks mam ochote (tzn ochote mam ale sily nie!) nie jest to takie wygodne, a maz ma ta sama opinie.. Wlasnie wrocilam z badan krwi, na tokso itd.. A tokso mam zrobic tez 2 tyg po porodzie, ale to pilnuja tutaj, mam juz dosyc tego klucia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny mnie dalej męczy to cholernr przeziębienie ten katar jest okrpny nie moge oddychac , nie wiecie czy moge stosowac jakieś krople? Wczoraj byłam kupic łózeczko i udało sie więc wszystko już chyba mam gotowe, a powiedzcie mi ile macie butelek , bo ja kupilam tylko 2 jedna na herbatke i drugą na mleko chyba narzaie wystarczy, a i jeszcze mam oytanie co do pościeli , bo ja nie kupowałam , mam tylko kocyk taki cieplutki , bo chyba i takdzidziusia sie nie przykrywa , a leżec musi na plaskim bez poduszki mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas słonko zaświeciło i mi jakby lepiej. Zwlekłam się z łózka, moze poodkurzam? Ile mozna leżec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, tez mam 2 butelki. Pościelą na poczatku tez się nie przejmuj - jak masz kocyk czy rożek to na poczatku ponoc wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo moze im obnizyli cisnienie. bo u mnie bylo tak ze moj gin cała ciąże mi nie mierzył a ja poszłam do szpitala wczesniej bo nie czułam ruchów. a tak sie okazało ze jak mam je czuc jak dziecko taki kolos, mam zatrucie i nadciśnienie.teraz chodze do innego gina i pytałam czy jak teraz zajde w nastepna ciaze to urodze naturalnie bo juz jest duza róznica a on ze w zadnym wydadku, wiec to chyba bardziej zalezy od lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam posciel miałam bo nie układałam do snu małego w rożku. poduszka w kompletach jest tak płaska ze dziecku nic sie nie stanie jak na niej śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola: na katar kup sobie EUPHORBIUM , jest to aerozol do nosa,bez recepty, można stosować w ciąży (lekarz mi polecił) zresztą to lek homeopatyczny. Mi pomógł:-) Ja kupiłam kołderkę i poduszkę ale w sumie nie wiem po co. I tak na początku nie będę używać, bo mam rożek i śpiworek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w szpitalu rzadko robia cesarke, nawet jak dzidzia jest posladkowo ułożona rodzi się naturalnie. Tzn cesarek jest 20% - przy szczególnych wskazaniach i jak się nie chce urodzic przez 17/18 godzin. W szpitalu na innej dzielnicy 60% to cesarki. Co szpital i lekarz to inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na katar dobra jest tez woda morska - mi towarzyszy przez cała ciązę - jak tylko zaczyna się coś dziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wieczorem tak sie źle czułam, ze wrzeszczałam ze juz nawet cesarke chce.... dzis mi przeszło. To jak z tym falowaniem brzucha - mogły to byc pierwsze skurcze? Takie jakby gwałtowne ruchy, ze cały brzuch falował? Najczesciej jak byłam na kibelku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bierzemy się za rodzenie naszych maluchów. Listopadówka 19 wrzesnia się rozpakowała a my co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh no jak tak moze być żeby nas listopadowki wyprzedzały? No przecież to rozbój w biały dzień ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie wkurzam że moj Piotrek nie chce brac wolnego.... on twierdzi że woli byc ze mna po porodzie, a nie teraz. A ja juz nie chce być sama w domu, dobrze ze chociaż WY jesteście, bo bym zwariowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja ostati dzień przed cesarką będe sama do póxnych godzin nocnych bo moj Bartek bedzie w nowym Targu placówkę BGŻ przenosił informatycznie ma się rozumieć i muszą to zrobić w ten jeden dzień. i jak mi z Nowego Targu wyjedzie o 21;00 to bedzie dobrze...a ja będę sama, biedna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie kiepsko Artigana. Moj dzisiaj nawet z meczu rezygnuje.... tyle tylko ze zamiast ze mna siedzieć i słuchac narzekań, siedzi przy komputerze, bo musi zaległosci ponadrabiac. No ale w domu jest. ZNowu mi jakoś dziwnie w tym brzuchu - jak myslicie - ruchy czy skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Viola mi na katar gin polecał XYLOGEL ale co prawda póki co nie musiałam stosować ale dziś coś muszę se kupić bo od wczoraj to mi nieźle leci z nosa :( A ja ostatnio to mam jakieś dziwne przeczucie, że wcześniej urodzę ale mam nadzieję że to tylko moja chora wyobraźnia bo wolę w terminie. Dziś już mam zamoczone pranie i oby pogoda ładna została to mi wszystko elegancko wyschnie :) Ja też mam zamiar kupić 2 butelki :) jedną już mam a drugą to nie mieli w aptece antykolkowej którą chciałam. jeszcze musze zajrzeć co mi ewentualnie do szpitala dla dziecka brakuje i kupić co chociaż trochę spokoju zaznam bo spakować to zawsze mogę szybko w reklamówkę jak by coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a ściska Ci ten brzuszek czy nie? Moj małzonek generalnie już dwa trzy miesiace temu zrezygnował z wyjść , a jesli już chce to zawsze mnie zabiera ze soba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem jak u was w szpitalu ale u nas dla dziecka potrzebujesz pampersy. chusteczki i krem do pupy bo w ubranka ubieraja szpitalne, dopiero jak do domu wychodzisz ubierasz dziecko w swoje ubranka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigana - własnie nie wiem czy sciska, bardziej czuje przesuwanie sie Małego, widze to nawet jak wystawia dupke albo kolanka, a pytkami mi po żebrach daje.... i łapki w pachwiny wsadza.Nie boli nic a nic, tylko czuje przesuwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - to raczej bym nie liczyła na to że to początek porodu, malutki po prostu jest dziś wyjątkowo aktywny. Mnie się to też teraz pozmieniało i w ciagu dnia musze tę moją osliczkę wrećz czasami prowokowac do ruchu poprzez naciśnięcie brzuszka a wieczorem tak od 18;00-19;00 do 23;00 to po prostu szaleje w każdą możliwą stronę brzucha. Obroty o 360 stopni, przesuwanie, kopanie, prężenie się, wystawianie pupska...no obłęd. róznie to bywa z dziećmi na tym etapie. Część jest kiepsko aktywna a częśc własnie teraz szaleje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj sobie juz nawet zegarek ustawiłam, zeby czas liczyc:( Ja chyba naprawde nie mam instynktu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula to nie ze nie masz instyktu ty Za bardzo ubzurałas sobie ze chcesz już urodzić a to tak nie ma. ja dziś dzwoniłam do mojej psiapsiółki co ma termin na 9 to ja nic nie rusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ale nie masz się czym przejmować, myślisz że ty jedna w każdym ruchu się dopatrujesz porodu? No to wyobraź sobie że nie kochana :) Ja przy każdym skurczu patrzę na zegarek i liczę czas pomiędzy, przy każdym kłuciu w cipce mowiąc dosłownie, przy każdym sikaniu czy aby wody nie odchodzą sprawdzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sory , ze wróce jeszcze do tematu butelek , ale z jakiej firmy kupujecie butelki , bo mi babka w sklepie powiedziała, ze najlepiej kupic butelki i smoczki z tej samek firmy , bo profil smaczka jest taki sam i dziecko sie przyzwyczaja , ja kupilam z Aventu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mozliwe dziewczyny:( mnie wkurza jeszcze ta nynastyna dowcipna..... którą lekarka kazała brac przy antybiotyku. Rozpuszcza się nad ranem i mam mokro - wtedy panika....a to nie to. Mi po prostu ze strachu juz odbija. yyyy i chyba psa musze wykąpac bo mi śmierdzi.... na dodatek bąki puszcza. ach te buldogi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×