Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

dzięki falsa staram się mysleć że będzie dobrze ale czasami.... ok ja też juz odpuszczam ten temat bo tylko sie bardziej zdołuje koteczek jeżeli jestes w stanie o tym pisać i miałabyś dla mnie jakąs dobrą rade to możesz pisać na mojego maila. Wiesz taie kobiety jak ty który przezyły tą stratę a teraz mają zdrowe dzidziunie są dla mnie nadzieją :) Coś się paula od południa nie odzywa ... czyzby już ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek no to trzymam mocno kciuki żebyś szybciutko zaskoczyła i żeby ciąża przebiegała bezproblemowo.... Falsa o czym ty piszesz kobieto :) śliczna to ty jesteś bo ja to taka kula.... niska od zawsze a od pewnego czasu zastanawiam sie czy nie szersza niż wyższa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula sie wlasnie odezwala, ze do teraz nici z jej planow na dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek dziekuję za propozycję myślę że jutro szkrobnę ci jakiegoś maila tak na spokojnie i z chęcia przeczytam jak ty sobie radziłas z tymi obawami które mnie teraz męczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia --> ja juz nie pamietam, ktory z moich 3 podbrudkow jest ten oryginalny. musze sie niezle nagimnastykowac zeby nie wygladac pazdziochowato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo rzeczywiście przegapiłam jej post jakimś cudem.... Paula nie znasz dnia ani godziny w każdej sekundzie mogą ci odejść wody tak więc głowa do góry i nie trać nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zobaczyłam swój ogromny tyłek (jest już większy niż mojego męża)na zdjęciu to załapałam takiego doła że szok o podbrudku to ja nawet nie wspominam :( no i te grube ramiona, uda... wogóle dopiero na tych zdjęciach uświadomiłam sobie że wyglądam okropnie... no ale cóż dla dzidzi wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia ---> kobiety z reguły mają wieksze tyłki niz meżczyźni :) Ja do swojego mowie chudodupiec :) Plecy mnie tak nawalają ze ani usiasc jakos wygodnie ani sie polozyc. pocieszam sie tylko tym wczesniejszym terminem :) ... no i zdjeciem synka :) Ale ma długie rzęsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam powiem lepiej moja kolezanka 2 tyg przed porodem poszła sobioe zrobic balejaz i jak fryzjerka mowi do niej prosze skonczone ona mowi dzieki teraz moge isc rodzic i nagle chlup i wody odeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ja na zdjeciach wygladam super bo to wybrane z calej masy! oj bylo ich sporo ale moja kumpela potraktowala sprawe profesjonalnie i cykala mi jak wariatka, tak sie robi w studiu zeby klient zadowolony byl, czyli tak jak ja wybral jedno w wyrzucil 30. ale mnie mecza te braxtony hicksy teraz co 5 min mam nadzieje, ze zaraz skoncza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa a co ty kochana myślisz że mój miś to tylko te trzy fotki cyknął było ich naprawde dużo ale tylko te nadawały się do pokazania no może jeszcze ze dwie... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK i dzagusia jak tak czytałam Wasze posty o poronieniu to mam podobne szanse jak Wy.16 października zeszłego roku też poroniłam a termin póki co to mam na 21 aczkolwiek przecież też jest szansa aby maleństwo się urodziło w ten dzień ... dzagusia a obaw pewnie do końca ciąży to się już nie pozbędziemy i pewnie przy kolejnych ciążach też będą więc nie pozostaje nic innego jak mieć nadzieję, że teraz już będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia, śliczne zdjęcia u mnie nic, nawet nie sikam wiecej. Leże sobie i ogladam tv. Pije herbate z cytryną i jem ciastka owsiane. tak sobie pomyślałam że jeszcze z tydzień to może potrwać.......... a nie mam juz sił nawet obiadów robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ale w końcu do 24 jeszcze jest troszkę czasu :) A ja wolę poczekać do terminu cobyśmy mieli pokój wymalowane :D no i oczywiście żebym zdążyła wszystko wyprać i poukładać :D a przed chwilą musiałam usiąść bo jakoś tak strasznie mnie rozbolało przy chodzeniu :( i nie mogę stanąć na lewą nogę bo mnie w kroku boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika, powiem Ci że te pare dni przed terminem jest mi koszmarnie ciezko. Łaziłam całą ciąże, ćwiczyłam na zajęciach, przezyłam powódz w mieszkaniu, zrobiłam z 1000 prań i prasowań po remoncie, myłam okna, zaopatrzyłam zamrażarkę w zupy i pieczone mięso, ale teraz jestem bez sił. Nie zostawiajcie dziewczyny prac na ostatnią chwilę, bo możecie czuc się jak ja:( czyli do dupy. Dalej się strasznie poce, moze to jakis objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie mogłam wcześniej bo sama nie mogłam ich przebrać bo by mnie nikt na drabinie po te rzeczy nie póścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide się dalej położyć:( mały kreci sie w brzuszku... więc chyba nie chce wyjść. W ogole to brzuch mnie swędzi - mam nadzieje że juz nie rośnie. Jak zaczne rodzić to dam znać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> a moze by tak sprowokowac skurcze okladem na szyjke macicy ze swiezej spermy jak ci tak zalezy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam o niejednym przypadku jak zadzialalo, no i co szkodzi sprobowac?:P podobno te zele maja podobny sklad do hormonow ze spermy, polozna u nas polecala :P jeszcze mowila o tabletkach z lisci malin, ze czasem cos tam sie rusza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - nie dam rady, ani psychicznie, ani fizycznie. Jeszcze na dodatek mam zgage od tego bigosu, który mi tak smakował. A Franuś dalej się w brzuszku kręci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> jak to nie dasz rady? a rodzic to chcesz :D ja ci tylko poradzilam bo bede sie stosowac codziennie od 39 tygodnia bo ja juz tez chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzić tez nie dam rady, jestem na etapie ze zaraz zaczne wrzeszczeć.... mam dość. Juz mi wszystko obojętne........ ide się połozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna koszmarna noc za mną. Parę razy brzuch pofalował, ale bez jakiegokolwiek bólu, więc to raczej jeszcze nie skurcze. Poce się strasznie i więcej nic:(. Ide się położyc, Postaram się zasnąc, jak mi sie uda, to wpadne wieczorem. Aha - jakby co, to wpadne wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×