Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Cześć dziewczynki nie było mnie cały dzień , bo musiałam siedzieć u mamy przez ta wczorajszą kontrole z Zusu, teraz troche nadrobilam czytanie , ale szczerze mowiąc nie mam dzisiaj głowy do tego tak sie martwie jutrem. Wielkie gratulacje dla Falsy , to musiały ją wymęczyć te skurcze 15 h , ale dobrze , ze już jest ok i , ze czuje sie lepiej , no i , że ma już Ziutka przy sobie , szczęśliwa mamusia . Ja już mam wszystko przygotowane jedna torba dla mnie na jutro , a druga dla dzidziusia na wyjscie z kliniki , bo tam ze sąbą sie nic nie przywozi , a mój maz to by chyba raczej nie wiedzial co zabrać . Trzymajcie za mnie jutro kciuki , jak wszystko dobrze pójdzie , a mam taką nadzieje to ok 9 no moze 10 bede już miala przy sobie maleństwo , strach mnie paralizuje , ale jakoś musze dac rade . Mam do was numery tel , to dam wam znac jak bedzie już po wszystkim . Całuje was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - trzymam kciuki! Wyśpij się, bo to twoja ostatnia spokojna noc...:P Od jutra zcazynasz poważną zyciową rolę mamusi:) Czekamy na info! Buziaki:) mar - mnie tez bolą pachwiny. Zresztą nie tylko bo i plecy i w ogóle wszystko! Szczególnie wieczorem, jak już jestem zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola--> wszystko będzie dobrze! zobaczysz! i jutro Twoje maleństwo będzie z Tobą! :) pewnie w nocy nie będziesz mogła spać z tego wszystkiego! Czy tajemnicą jest koszt cesarki? bo moja siostra planuje drugą dzidzię i chciałaby mieć cesarkę!prosiła żebym podpytała.... mar1--> nie Ty jedyna co ma lenia! ja cały dzień leżakowałam albo bawiłam się z chrześniakiem! nawet na spacer nie chciało mi się iść! paula--> cieszę się, że z malutkim wszystko dobrze i książkowo się rozwija :) Moja dzidzunia kręci się niesamowicie dziś! Ciekawa jestem bardzo jutrzejszego dnia! jak to wszystko się potoczy! pewnie noc nieprzespana będzie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bol w pachwinach-jak ja to dobrze znam :( Od kilku tygodni mnie meczy.Nie mialam tego przy pierwszej ciazy,nie wiem od czego tak jest?Rozciaga sie czy co? Obzarlam sie dzis i dodatkowo mnie mdli,ale glu[ia jestem.Ale sobie wmawiam,ze teraz moge jesc wszystko,wiec mam sobie nie zalowac :P Zwlaszcza orzechy,ktorych nie mozna jesc w czasie karmienia piersia(a mam ich duzo w domu) i cytrusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami25 -wiesz co ja będe rodzić w pywatnej klinice , ale oni mają podpisana umowe z NFZ i ja za wszystko zaplacilam 410 zł to znaczy 210 zł za konsultacje przed porodem z gin i anastazjologiem i 200zł za sam porod i wszystko co mi tam zapewniają to znaczy podkłady poporodowe , wszystkie rzeczy dla maluszka i tak dalej , bo ja mam ze sobą nic nie brac tam wszystko dają , wiec wydało mi sie to bardzo , bardzo malo i dlatego sie zdecydowałam .Dzwonilam jeszcze do jednej kliniki do Katowic o której tez myślałam , ale ona jest zupełnie prywatna i cena zwalila mnie z nóg 4,5 tyś za cesarke to już chyba lekka przesada , no ale tyle to podobno kosztuje. A jeśli chodzi o tą do której ja ide to tam nie tylko robią cesarki , sn tez mozesz tam rodzić , ale tylko ze znieczuleniem , jeśli nie chcesz znieczulenia to wtedy odsyłają Cie do szpitala , no i tak to wygląda . Wadą jest chyba tylko to , ze tam sie długo nie lezy , jak wszystko jest ok to po 2-3 dobach wychodzisz do domu , chociaz ja już sama niewiem , bo dużo osób mówi , ze w domu lepiej dochodzi sie do siebie , mam nadzieje , że to prawda i w moim przypadku tak właśnie będzie i , ze moj strach ma tylko wielkie oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - dzieki za zaproszenia na NK :) - mozecie sobie ogladac mój wielki brzuszek :P - wysyłajcie zaproszenia - bo ja nie wiem które z was sa jeszcze aktywne na kaffeterii a które dawno juz nie pisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołeczku, ja przepytałam wszystkich z którymi sie zetknęłam, a maja doczynienia z karmiacymi matkami (pielegniarkami, połoznymi itp) i wg dzisiejszych schematów można jesc wszystko oprócz margaryny. W szpitalu nawet oddziałowa połoznych tak powiedziała: Drogie Panie, jemy wszystko to co w ciązy. Więc ja na razie jem wszystko, tylko mam obserwować czy mały nie ma jakiejś wysypki i tyle. Jadłam juz czekolade z orzechami - moją ulubioną z okienkiem, i nic się nie stało. Piję herbatę z cytryną i też nic. Dzisiaj zapytałam jeszcze lekarki co zrobic jak się przeziebię: dozwolone paracetamol, witamina C i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola--> dziękuje za szybką odpowiedz! no właśnie te całkowicie prywatne klinki to tak sobie życzą ponad 3 tyś! no to nieźle trafiłaś! powodzenia jeszcze raz jutro i nie martw się, że szybko wypuszczają bo ze szpitala też wypuszczają po 3 dobach! a mnie strasznie boli-nie wiem- kość ogonowa? tyłek jakoś tak dziwnie mnie boli! oj...i brzuch co jakiś czas mam twardy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kami duzy duzy - coś czuje ze mały moze byc taki duzy jak Franuś naszej Pauli :P i torche mnie to przeraza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - nie martw sie, przeciez widzisz jak paula pisze ze nie bylo tak zle ;) Paula - No wlasnie ja mam szwy rozpuszczalne, nawet i na zewnatrz.. zostalo mi jeszcze jeden czy dwa i te wlasnie mnie bola.. A jesli chodzi o witamine D i K, to nam kazali dawac od narodzin. Super ze Franio zdrowiutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka81 -super masz brzusio , ja chyba dzisiaj tez zrobie parezdjec mojego , bo od jutra już bez brzusia , oj wydaje mi sie ,że bedzie mi go brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss
Viola79 mozesz powiedziec w jakim miescie jest ta klinika i jak sie nazywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss
Nie , nie jestem z Bielska :( Mieszkam na Mazurach. A gdzie to jest dokladnie? Szukam wlasnie takiej kliniki ktora ma umowe z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss
Te kliniki calkowicie prywatne to troche przesadzaja z cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusss -a to za bardzo Ci nie pomoge Bielsko-Biała to południe polski , ale może u Ciebie tez jest taka klinika musisz poszukać , bo to naprawde fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss
Dzieki. To niestety nie skorzystam z tego Eskulapa :/ W kazdym razie i tak bede musiala jechac do innego miasta bo w mojej miescinie jest tylko jeden szpital i juz sie dosc o nim i o lekarzach nasluchalam. Masz szczescie ze taki dobry szpital masz blisko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola a ty już jutro idziesz do rozpakowania - ale ci fajnie , zazdroszczę :) daj koniecznie znać co i jak ....trzymam kciuki :) Paula wiedziałam że u Frania wszystko będzie ok może teraz będziesz pewniejsza siebie... aniołeczek mnie też boli w pachwinach najgorzej jest rano i wieczorem, i ja też tak jak Paula słyszałam że w trakcie karmienia można wszystko jeść tylko trzeba obserwować reakcję dzidzi , no może z wyjątkiem cytrusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten mój cycuś to chyba już wie, że wózek jest i chce z niego skorzystać bo czuję jak mi się do wyjścia pcha ale jako takich objawów porodu to nadal brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia, ja codziennie pije ze 4 słabe herbaty z cytryną, taka mi smakowała w ciązy i nadal mi smakuje, a małemu nic nie jest. Z owoców jem winogrona, jabłka, banany, resztki malin i jezyn. Ze słodyczy czekoladę i ciacha owsiane i takie jeszcze ze zdrowej zywności (z sezamem, migdałami, rodzynkami itp). Normalne obiadki, kanapeczki, itp. Obserwujemy i tyle. Baaaa rano nawet słabą kawke próbuje, pytałam połoznej - kazała próbować. Teraz z urzedowych spraw to czekamy na pesel, jak będę miała pesel to dopiero można mu wyrobic ksiązeczkę rumowską. Aha, na te szczepionki to nie wiem czy becikowe wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuje... ale dzis juz dalam jej czopka i byla kupa jesli moge nazwac to kupa bo byla to w zasadzie woda o zabarwieniu kupy wiec moze naprawde ona nie ma czym kupkac bo tak dobrze przyswaja pokarm.. pula a ty nie za wczesnie do tego ortopedy?? to franek juz 4 tyg ma?? co do zczepionek to szczepie na rota wirus i ta szczepionke zintegrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc! Jutro zapowiada się ciekawy dzień! nawet jak wrócę z powrotem do domu! Ogólnie gotowa jestem na wszystko ;) 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka, nasza lekarka powiedziała że juz mozemy iść, a póżniej jeszcze da nam skierowanie na usg państwowe. Jeszcze mi się przypomniało, że położna mówiła że dzidzia moze nie robić kupek do 5 dni. Nasz na razie strasznie sra:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie położyć wątpie w to żebym zasnela , ale może choć na chwilke sie uda , bo bede jutro strasznie zmeczona . No to pa dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki , nawet udało mi sie zasnac w nocy na chwilke nie było tak żle , a teraz jestem juz gotowa , do wyjazdu do kliniki.Nerwy , nerwy i jeszcze raz nerwy , ale mam nadzieje , że teraz to już wszystko pójdzie tak szybko , ze nie bede miala czasu na myślenie co i jak ,dam wam znac jak mi poszło i jak sie czuje . Trzymam kciuki za te które byc moze sie dzis tez rozpakują Kamila Ciebie mam na myśli , bo pisałaś , ze jedziesz dzisiaj do szpitala. Miłego dzionka wam życze , mam nadzieje , że dla mnie to bedzie najszcześliwszy dzień w życiu . PA LASECZKI!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Viola79 z niecierpliwością czekamy na wieści :) A mnie znowu strasznie zaczęła boleć nerka i prawie cały czas mam twardy brzuch ale bóli żadnych :( ciekawa jestem jak tam u mnie szyjka i te sprawy ale dziś się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×