Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Kami - jakoś nie wiem właśnie:P Liczę po prostu na to, że jak się narobię to szybciej mnie weźmie:) Ale tak prawdę mówiąc to po prostu z nudów. Lecę prasować a potem znowu wracam do zamulania. Buziaki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - powodzenia na wizycie! Ciekawe ile przybrał na wadze twój Franio:) Daj znac jak w ogóle taka wizyta wygląda! A ja już poprasowałam:P Z obiadem mam luzik, bo mój mąż poprosił o frytki, więc zrobi się migusiem. Deszcz pada i pogoda dzisiaj nieciekawa. Oglądam super nianię i aż czasem się boję, że my tez wychowamy takie małe potworki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
Witam wszystkich :) nie dawno dowiedziałam się o tym forum szkoda , ze tak późno :( mam nadzieje ze mogę się przyłączyć i porozmawiać na rożne tematy . I dowiedzieć się czegoś więcej niż sama wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja lepiej późno niż wcale i zawsze można sie do nas przyłączyć.Napisz coś więcej o sobie i czy ,masz już dzidzię przy sobie czy jeszcze w brzuszku? a jak w brzuszku to na kiedy masz termin i wogóle możesz tu pisać o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
jestem w 40 tyg. ciąży termin mam na jutro ale martwię się bo czuje cały czas jakieś bóle to krzyżowe to ból w dole brzucha a tu nadal nic :( a w 29 tyg. byłam w szpitalu bo zagrażał mi poród przedwczesny . Może przesadzam ale jest to moje pierwsze maleństwo o które się bardzo starałam i wiele przeszłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja, my wszystkie przesadzamy:) najpierw z porodem, a po porodzie z maluchami. nie martw sie bedzie dobrze. Ja teraz mam problem jak Kluska ubrac do tego lekarza, zeby mi było łatwo i szybko rozebrac i zeby sie nie przegrzał. No i chyba musze zabrac pieluchy, chusteczki i linomag, bo znajac zycie to się obsra po szyje:) i obsika wszystko wokoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja--> też oglądam super nianię! jak ta babka może sobie pozwolić na to, żeby dziecko ją pluło!??!! PATRYCJA17.10.08--> witamy! masz termin podobny do mnie! bo ja mam z miesiączki na jutro, a z usg na sobotę! dodzwoniłam się do mojego gina i kazał mi przyjechać jutro na 9 do szpitala! Zbada mnie i stwierdzi co robimy dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula-->powodzenia na wizycie! pamiętaj o pieluszce tetrowej- żebyś mogła położyć na wagę, żeby Kluskowi nie było zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
z ubraniem to Ci raczej nie pomogę :) ale z tego co wiem o ubieraniu dzieciątek to to ze sprawdza się na karku maleństwa czy jest mu zimno czy wręcz odwrotnie jak ma spocony kark tzn ze jest mu za gorąco a jak zimny to za zimno . Raczki mogą być chłodne . Nic więcej nie wiem pewnie reszte się dowiem jak już będę mieć w domu takie słoneczko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
Kami25 fajnie ze masz podobny termin do mojego :)) wiesz co będziesz miała ?? Bo ja to będę mieć chłopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
Kami25 a masz może jakieś objawy przepowiadające poród ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa GRATULACJE 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Patrycja witam :) A ja właśnie odebrałam kółka i jednak nie trzeba będzie dorabiać łuz na saneczki :) to teraz jeszcze na jutro wizyta u gina i mały może \"wychodzić\" :D no i jeszcze nad tym imieniem trzeba pomyśleć chociaż mężuś nadal się upiera nad Kamilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja - witamy w naszym gronie! Szkoda że tak późno, ale ja mam nadzieję, że nasz topik przetrwa nawet jak się wszystkie maluchy już urodza:) A skąd jesteś? paula - spoko nie przejmuj się, ty już jestes doświadczona mamusia:P ja to z ubieraniem tez jestem ciemna masa:) Ale jeszcze nie mam na kim trenowac, hehe... Wiece co z każdym dniem jestem coraz bardziej pewna, że już chce mieć juniora przy sobie! I czasem mnie taka niecierpliwośc bierze! Ja już chce być mamą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika - no to dobrze, możesz już trenować po domu:) A ja zapobiegawczo już się zaopatrzyłam na krem na rozstępy. Czytałam, że najłatwiej sie pozbyć ich jak sa świeże wiec kupiłam taki krem: http://www.allegro.pl/item453989593_mustela_krem_intens_na_rozstepy_i_blizny_katalog.html Te mocne zostawię sobie po karmieniu, bo niewiele kremów można stosowac w czasie laktacji. Mam nadzieje, że podziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam taki problem z kluskiem, ze jemu cały czas gorąco. Jak go karmie to on ma główke mokra, mimo że w domu 20 stopni i w kuchni okno cały czas otwarte. Co do rozstepów, mi się żadne nie pojawiły, moga sie teraz pojawić? w dzień chodze w tych sciągajacych gaciach, bo brzuch jeszcze jest. Poza tym strasznie duzo jem, na wage wogole nie wchodze, w domu nie mam - a gdzie indziej nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja - to my tez blisko siebie - ja mam na 19.10 - zero obajwów :( Falsa - gratuluje - ależ maluszek z tego dzieciatka twojego :) w porównaniu z kluskeim Pauli to nieżle by sie obok siebie prezentowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
ciekawa jestem kiedy nas weźmie z tego 17 . 10 :) mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze . goja27.10 ja jestem z okolic Tarnowa a TY ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
Fasolka81 to tez już blisko :) to nie masz żadnych objawów ? bo ja to mam tylko nie wiem czy to te przepowiadające czy te prawdziwe i tu jest ten problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja - Wrocław i chyba jedyna z tych okolic:) paula - nie słyszałam żeby się porobily rozstępy po porodzie, więc mozesz się czuc bezpieczna:) Zresztą skoro w ciąży ci się nie zrobiły tzn. że nie masz do tego skłonności. Tylko pozazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
Strasznie boje się porodu . Jak tylko coś zaczyna się dziać z moim organizmem to od razu zaczynam się denerwować . A najgorsze jest to jak przychodzą znajome i opowiadają rożne przerażające rzeczy związane z przebiegiem porodu . Czy faktycznie jest za tak źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Gatulacje dla falsy 🌼🌼🌼 nareszcie ma kruszynke przy sobie :) patrycja - witamy w naszym gronie :) Ja sie melduje ze wszystko u nas w porzadku. Jestem dosyc zmeczona i dlatego malo sie udzielam do rozmowy. Dzisiaj prasowalam ciuszki malego, pierwszy raz prasowalam na siedzaco :D Szwy mnie bola po nacieciu, ciekawa jestem ile to moze trwac!!! To jest najgorsze... No i jeszcze do tego doszly mi (hmmm..) hemoroidy po parciu... Paula daj znac co tam u lekarza. Ja mam wizyte w poniedzialek. Dobrze ze maz bedzie mial teraz wolne to pojedziemy razem, bo nie mam jeszcze sily wybrac sie w trase sama z malym.. najgorsze to te 3 pietra do pokonania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
o matko jakie duże maleństwo :) Podziwiam CIE :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
Ja jak byłam 2 tyg. temu u lekarza to mi powiedział ze mój mały wazy 3100 :) nie mogę sobie wyobrazić tak dużego noworodka . Rodziłaś silami natury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja nic się nie martw będzie dobrze a te koleżanki nie znające taktu i straszące cię przed porodem to weź olej narazie ...mamy wystarczająco dużo zmartwień żeby jeszcze jakiś strasznych historii wysłuchiwać Karo trzymam kciuki oby jak najszybciej przestało cię boleć paula napewno wszystko robisz dobrze i nie stresuj się kobieto :) kami25 w takim razie trzymamy kciuki za jutrzejszą wizytę , obyś już wiedziała na czym stoisz i oby maluszek chciał juz przyjść na świat kamika_25 no to dobrze że kółka dotarły a swoją drogą pamiętacie to chyba falsa pisała że dostała sam fotelik a wózka nie było ...a tu już ziutek na świecia ciekawe czy jej dostarczyli ten wózek??? idę obiadek gotować ...a tak mi się nie chce :( pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk tak,przy ubieraniu maluszka trzeba sprawdzac kark,jak cieply i nie spocony to oki :) PAula zwaz na to,ze przewaznie w przychodni jest upal(przynajmniej u nas)i wychodzilam stamtad mokra :-0 U nas po staremu,mam juz stracha,mam nadzieje,ze do pon.mala posiedzi w brzuszku,bo wtedy mam wyniki wymazu. Falsa gratuluje 🌻 A ja dzis sie narobilam,bo zachcialo mi sie gotowac kapuste.Wyszedl mi duzy garnek.Chyba na tydzien mam obiad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam stracha,a przeciez nie powinnam,bo juz rodzilam i wiem jak to jest("strach poteguje bol") Do mnie na szczescie nie dzwonia i nie pytaja sie czy urodzilam bo dawno im zakomunikowalam,ze jak urodze dam znac :)MAm spokoj. Kamika facet pospieszyl sie z kolkami,to dobrze! :) U nas pogoda paskudna-raz pada raz swieci slonce.Cisnienie skacze jak szalone :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×