Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Gość PATRYCJA17.10.08
Fajnie ze trafiłam na takie forum tylko szkoda ze tak późno nie spodziewałam się tylu miłych osób . Dziękuje WSZYSTKIM za wsparcie i rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
To tez duże dzidzi :) ja to nie mogę się doczekać kiedy moje maleństwo przyjdzie na świat już bym chciała trzymać je w ramionach , spojrzeć w te niewinne oczka :) Strasznie jestem ciekawa do kogo będzie podobny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Patrycja ;-) aniołeczek do porodów chyba się nie da przyzwyczaić i podchodzić do tego bezstresowo ;-) Wszystkie się boimy :-p ale jednocześnie nie możemy się doczekać TEGO dnia ;-) Paula na pewno dobrze ubierzesz swojego synusia- instynkt zadziała ;-) A ja mam dzisiaj takiego lenia, ze nic mi się robić nie chce. Miałam poukładać w szafach ale do tej pory mi się nie udało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa gratuluje synka :):):) !!! Coraz wiecej forumowych dzieciaczków jest na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - żeby sprawdzić, że maluszek jest dostatecznie „opatulony” dotknij jego karku i plecków. Spocony karczek to sygna ł- gorąco mi. Chłodny - marznę. Rączki i stópki są przeważnie chłodniejsze od reszty ciała. Przeczytałam gdzies jeszcze, ze najlepiej w czasie wyjscia z domu ubrac cieko warstwowo - i sprawdzac kark - jak bedzie spocony - to mozna warstwe ubrania sciagnac i nie bedzie problemu. Patrycja -- ty jesteś z Wrocławia?? ja niedaleko bo z bielawy :) co do objawów - przepowadajace bóle kochana mam od 3 tygodni i na ktg tez mi bóle porodeowe wychodziły ale jeszcze nie te włąsciwe...tak, że przepowiadajace moga trwac i trwac jak widac - to również moje pierwsze maleństwo i całkiem spore na dodatek - bo 3 tygonie temu na usg wazył juz mój syn 3,500 kg. wiec teraz pewnie jak u Pauli dopił 4 kg... i nie mam pojecia jak sobie z porodem poradze...zostały nam 3 dni do teminu i potem jakby nic nadal to po 7 dniach od teminu mam isc do szpitala, moze mi wtedy zrobia cesarke...a tak narazie to nie mam wskazan do CC i juz chyba wolę miec CC niz takiego kolosa SN rodzic .....choc jak widac Paula dała sobie radę ze swoim Kluskiem 4,4kg SN :) i jest naszym idolem tutaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATRYCJA17.10.08--> co do objawów to ponad 2 tygodnie temu odszedł mi czop, szyjkę mam już też dawno skróconą i rozwarcie na prawie 2 cm. Czasami skurcze przepowiadające! stresuję się jutrzejszą wizytą- może zostanę. Oby! mama nadzieję, że moje rozwarcie jest troszkę większe! Karo--hemoroidy często się zdarzają! moja siostra też miała i leczyła się czopkami! miała hemoroidy choć miała cesarkę. Fasolka--> Ty na niedzielę masz termin, nie? Ale Twoja dzidzia duża już :) na pewno dasz radę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ponoc te hemoroidy barzdo czesto po porodzie daja o sobie znac... nie wiedzialam ze po CC tez.. ehh no da sie przecierpiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
czy to prawda ze przed porodem organizm sam się oczyszcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale się ze mnie leń zrobił :( trochę to dlatego, że chcę wytrzymać na jutrzejszą wizytę i z tego powodu nieco się oszczędzam ale i tak plecy mi dają we znaki :( dziś jak zmywałam naczynia po obiedzie to sobie siedziałam przy zlewie ale na szczęście nikt mnie nie widział :) A i przede wszystkim dziękuję za ciepłe słowa i już mi troszkę lepiej na duszy chociaż myśleć i utraconej dzidzi i tak będę i przesyłam Wam ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych skurczy przepowiadających to jestem ciekawa czy je mam :) wieczorami zwłaszcza to często mi twardnieje brzuch ale jakoś specjalnie mnie to nie boli chociaż jest to odczuwalne. W szpitalu jak miałam robione KTG to raz miałam niby skurcz na 60% ale jakoś mnie to nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
u mnie tez występuje twardnienie brzucha i odczuwam ból w dolnej części i to już tak około 2 tygodni i nadal nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie właśnie bólu brak :( a przy najmniej nie żebym to specjalnie odczuwała, no ale termin mam na wtorek chociaż ZUS mnie popędza na poniedziałek :) ale poczekamy zobaczymy :) w końcu kiedyś coś na pewno się zacznie dziać bo wiecznie w brzuszkach te maluchy nie będą siedziały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja mi niestety sie zrobily rozstepy dopiero po porodzie na szczescie tylko na piersiach ale bolaly jak diabli. teraz moje cycki wygladaja strasznie jakby je ktos pociol fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moje rozstępy na piersiach wybieliłam trochę kremem firmy Pharmaceris ale ostatnio ciągle mi się robią na brzuchu i tylko czuję jak mnie skóra swędzi na miejscach gdzie zaczynają się robić nowe krechy :( teraz co prawda używam kremy firmy AA bo był tańszy ale coś mi się wydaje, że jeszcze wrócę do tego poprzedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
kiedyś na pewno przyjdą na świat tylko to czekanie i zamartwianie się czy wszystko jest ok . Mi lekarz powiedział ze wody płodowe się same wchłaniają. A co będzie jak dziecko odda smółkę ? takie właśnie pytania dręczą mnie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
mi tez zrobiły się rozstępy na piersiach okropnie to wygląda :( czy jest coś naprawdę skutecznego na te okropne rozstępy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATRYCJA proszę nie zadręczaj się takimi przypadkami i wierz, że jest ok. Nic gorszego nie możesz zrobić jak przewidywać te najgorsze przypadki a tak myśląc to na pewno tez stresujesz maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi kremami na rozstępy to pewnie u każdej może zadziałać inny krem i tylko trzeba mieć farta, żeby trafić na odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Patrycjo!! pozno ale zawsze lepiej pono niz wcale zapraszam cie tez do naszej klasy ciezarówek 2008 na http://nasza-klasa.pl/school/168424/6. Falsa mi napisala ze 49cm, 9 pkt bo byl troche niebieskize zmeczenia jak mi przekuli wody po 15h skurczy to zaczal tracic tetnoale maly juz super ciagnie cycka bez przerwyi ja oki:) bardzo sie ciesze ze u niej wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
pewnie masz racje muszę zmienić tok myślenia może przez te myśli i nerwy z nimi związane nie może się zacząć akcja porodowa być może jak wrzucę na luz to wszystko się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJA17.10.08
pokazało mi się ze ta strona już nie istnieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam fisan ale to zalerzy od twojej skory na kazdego dziala co innego. my dzis bylismy u ortopedy z bioderkami bo pamietajcie ze miedzy 4-6 tyg nalezy zrobic usg to bardzo wazne badanie. u nas na szczescie jest wszystko oki. martwie sie trosze bo moja niunia nie kupka za czesto, wczesniej nie bylo z tym problemu a teraz potrafi raz na 3 dni zrobic nie placze wiec nie wiem czy ja boli cos czy nie, ale jak nie placze to chyba nie. tylko sie strasznie prezy i steka i robi baki...ale kupki nie ma. pomagalam jej termometrem ale wtedy to dziala ale tak zeby sama to nie ma...sama nie wiem a wizyta u pediatry za tydz. slyszalam ze dziecko na piersi moze nawet do 6 dni nie robic bo jego organizm tak dobrze przyswaja pokarm ale sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Falsy :) w końcu ma swojego Ziuteczka przy sobie :D Widzę ze reszta brzuchatek nadal się toczy ;) a... i witam Patycję ;) Ja dziś juz znow zaliczyłam działeczkę ale juz sie nie schylałam bo po wczorajszym bolał mnie kręgosłup caly dzień :D No a jutro ostatni dzień w pracy i nic mnie nie zmusi do przyczlapania sie tam w najbliższym czasie. Pranie już zrobione i zapraszam Goję na małe prasowanko bo widze ze biedaczce bardzo się nudzi ;) a ja nie przepadam za tym zajęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - to ja pisałam ze jestem z Wrocławia, a właściwie spod Wrocławia - z Kobierzyc, więc ok 50 km od ciebie:P gandziulka - no chyba że na piersiach, bo zapomniałam że one biedne jeszcze dostają w kość:) Moje jak na razie los oszczędził, ale już teraz wiem, że nie nalezy chwalić dnia przed zachodem... A z działaniem to ja już sama nie wiem. Używałam różnych kremów od początku - AA, ziaja, fissan, mustela, zwykła oliwka. Ale widocznie mam do tego skłonności no i plus hormony. Więc mam cały brzuch w paskudne, sine pręgi:( Ale teraz kupiłam sobie mustele tę do stosowania na rozstępy po porodzie, bo wiem że można ją stosować podczas karmienia. Nie liczę, że rozstępy znikną ale żeby się chociaż zmniejszyły i rozjaśniły. A z tą kupką to ci nic nie poradzę, bo nie mam pojęcia. Jeśli chodziłaś do szkoły rodzenia to zadzwoń do położnej. Nasza nam pozwoliła dzwonić w razie takich sytuacji. Biedna falsa długo się męczyła z ziutkiem:( Dobrze, że już po wszystkim i że są zdrowi:) Pola - dawaj to prasowanie!! Ja z chęcią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1
JA to wczoraj miałam dużo energii a dziś lenia mam na maksa.Cały dzień chodzę z konta w kont i sama nie wiem co chcę. Kochane czy was bolą pachwiny?\ bo ja wieczorem to normalnie wstać ani położyć się nie mogę tak mnie bolą. Oj już nie mogę se doczekać kiedy urodzę , niby 6 dni mi zostało do terminu ale czop mi nie odszedł , bóli nie mam , czasami brzuszek tak mocniej twardnieje.Torba spakowana stoi i się kurzy. Pozdrowienia dla falsy , też już się doczekać nie mogła.Oj powoli wszystkie się rozpakujemy a potem to tylko o swoich pociechach będziemy pisały i zapomnimy jak to 9 mies i czekanie szybko zleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - miałam nacięcie - musieli przy takiej wielkiej głowie:) Szwy mnie bolały 5 dni - do czasu sciągniecia tych zewnętrznych, w środku zostały rozpuszczalne i te mnie nie bolą. Ja wiem, że ciepłote ciała sprawdza sie po karku, ale jemu cały czas gorąco. Teraz przyszliśmy od lekarza to wystawilismy jeszcze Kluska na balkon i pootwieraliśmy okna w całym domu - temperatura spadła do 20 stopni, może będzie lepiej. Wizyta u lekarza ok, mały przytył 300 gram, czyli ksiązkowo. Ponoc ślicznie płacze i wszystko z nim dobrze. Wyjatkowo sie nie obsrał i nie obsikał:). Pani doktor super, ale tyle informacji mi przekazała że jestem zakręcona. Od jutra witamina K i witamina D. Jutro zapisaliśmy sie tez na prywatne prześwietlenie bioderek. No i problem ze szczepieniami. Pani doktor stanowczo odradza - jak wszyscy te państwowe, a tych prywatnych jest taki wybór, ze musze wszystko przestudiowac dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×