Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

goja- w klinice mam być na 7,30 przyjęcie na oddzial , kroplowka , przebranie w koszulke i na sale operacyją tak więc myśle ,że jak wszystko dobrze pójdzie to ok 9 moze 9,30 będzie już po wszystkim i bardzo bym tego chciala , bo ten stach jest dla mnie bardzo paraliżujący .Dam wam znac jak poszlo mam nr.telefonów więc będe pisac napisze do Ciebie więc moze jak wstaniesz to już bedziesz wiedzieć , a jak dobrze pojdzie to w niedziele bede w domku , jak dam rade siedziec to wam napisze jak było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola--> no to trzymam kciuki :) Jak to szybko zleciało ;D kurcze jeszcze niedawno myślałam ze super jestem w ciazyale jeszcze 9 miesiący a dziś - jeszcze 15 dni ;) Tylko obawaim sie że te 15 dni będa mi się dlużyły - jakby doba miala nie 12 a co najmniej 36h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - to czekam na info i na pewno dam znać na kafe:) Pola - ja też mam ostatnio takie mysli, że minęło jak z bicza! A wydawalo mi się, że ta ciąża będzie taka dluuuga! I do porodu było tak daleko. U mnie jeszcze 13 dni:) Ale odliczam każdy, i każdy wydaje mi się trwac w nieskończoność. Codziennie jak się kładę to sobie wyobrażam, co będzie jak w nocy mnie złapie i już następnego dnia będe miala malucha. No ale cierpliwości, na nas tez przyjdzie pora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu tabelka tych jeszcze nierozpakowanych :) tak żebyśmy mogły popatrzeć która następna w kolejce... nie wiem czy falsie się już udało więc narazie ją zostawiłam wśród nie rozpakowanych Powiem wam że sporo nas jeszcze :) co prawda kilka dziewczyn z tabelki się już nie udziela na forum ale tych aktywnych tez jeszcze dużo ... 1.asia555............22.......Kalisz.....................10.10 2.wisienka2_3......23.......Słupsk...... ..............11.10 3.deli256............26........zach.pomorskie........12.10 Natalia 4.Klm.................26........Warszawa ..............13.10 5.lillen................24........Warszawa...............14.10 Zosia 6.Martha1977......31........Szczecin.................15.10 7.cioteczka-klo....23........Legionowo...............15.10 8.Marceli123........25........Warszawa... ...........15.10 9.Cassandra.........25.......Gdańsk...................16.10 10.Tula_76...........32.......Warszawa...............17.10 Jagódka 11.Izdebnik..........42.......Kraków.... ..............18.10 12.unefille............27.......Katowice................ 18.10 13.Kami25............25.......Słupsk.....................19.10 Michalina 14.justa150.........28........Piekary Śląskie..........20.10 Kacper?? 15.nisia128..........28........Oświęcim. ...............20.10 16.kamika_25.......25........Kaszuby..................21.10 17.oomartynqaaoo.21........Zielona Góra.............21.10 Aleksander 18. mar 1 ............25........Warszawa................22.10 Julka 19.Dżagusia84s.....24........Bielsko-Biała.............22.10 Oliwier 20.magslom..........27........ Poznań...................23.10 Oliver? 21.Karola31_GD.....31.........Gdańsk..................24.10 22.kitka76...........31.........Gdynia...................25.10 23.26.10.2008.......29........Wschowa................26.10 Dawid 24.margerytka11...32........pomorskie...............26.10 M..? 25.anecik0...........30........Żywiec....................26.10 26.nefre.tete........22........Aleksandria,Egypt......27.10 27.magdzikm........30.........Redditch-UK.............27.10 M.. ? 28.usana.............27.........Boston... ................28.10 M..? 29.anioleczek.......26.........Warszawa.. .............28.10 30.goja27.10........26.........Wrocław... ..............28.10 M..? 31.falsa...............27.........Cardiff.................. .30.10 M.? 32.PolaL..............28.........Gryfino ........ ..........30.10 Szymon? 33. myszka028......31.........Zakopane.................31.10 34. doris_78.........30.........szczecin..................01.11 Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ktg to ja też nie miałam nigdy robione i jestem umówiona na dzien przed terminem :) już kiedyś o tym pisałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wiesci od falsy a tu nic... pisalam do niej ale nie odpisuje moze juz rodzi... albo spi i odpoczywa... jak tylko bede cos wiedziec dam znac:) a teraz zmykam wykapac nakarmic i spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie usunąć siebie z tej tabelki :P 1.asia555............22.......Kalisz.................... .10.10 2.wisienka2_3......23.......Słupsk...... ..............11.10 3.deli256............26........zach.pomorskie........12. 10 Natalia 4.Klm.................26........Warszawa ..............13.10 5.lillen................24........Warszawa.............. .14.10 Zosia 6.Martha1977......31........Szczecin.................15. 10 7.cioteczka-klo....23........Legionowo...............15. 10 8.Marceli123........25........Warszawa... ...........15.10 9.Cassandra.........25.......Gdańsk...................16 .10 10.Tula_76...........32.......Warszawa...............17. 10 Jagódka 11.Izdebnik..........42.......Kraków.... ..............18.10 12.unefille............27.......Katowice................ 18.10 13.Kami25............25.......Słupsk.................... .19.10 Michalina 14.justa150.........28........Piekary Śląskie..........20.10 Kacper?? 15.nisia128..........28........Oświęcim. ...............20.10 16.kamika_25.......25........Kaszuby..................21 .10 17.oomartynqaaoo.21........Zielona Góra.............21.10 Aleksander 18. mar 1 ............25........Warszawa................22.10 Julka 19.Dżagusia84s.....24........Bielsko-Biała.............2 2.10 Oliwier 20.magslom..........27........ Poznań...................23.10 Oliver? 21.Karola31_GD.....31.........Gdańsk..................24 .10 22.26.10.2008.......29........Wschowa................26. 10 Dawid 23.margerytka11...32........pomorskie...............26.1 0 M..? 24.anecik0...........30........Żywiec................... .26.10 25.nefre.tete........22........Aleksandria,Egypt......27 .10 26.magdzikm........30.........Redditch-UK.............27.10 M.. ? 27.usana.............27.........Boston... ................28.10 M..? 28.anioleczek.......26.........Warszawa.. .............28.10 29.goja27.10........26.........Wrocław... ..............28.10 M..? 30.falsa...............27.........Cardiff............... ... .30.10 M.? 31.PolaL..............28.........Gryfino ........ ..........30.10 Szymon? 32. myszka028......31.........Zakopane.................31.10 33. doris_78.........30.........szczecin..................01.11 Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ja KTG miałam zrobione pierwszy raz jak przyjeli mnie do szpitala i przez pobyt tam miałam robione 2 razy dziennie. Dzisiaj byłam a następne mam za tydzień. Na KTG też się sprawdza co ze skurczami chociaż niekoniecznie jest to adekwatne do stanu faktycznego. Mi dzisiaj pojawiły się na wydruku skurcze o mocy 60 więc powinnam wyć z bólu ale uznałam,że to nie ten ból ;-) To tylko urządzenie więc może się mylić :-p Robił mi też lekarz USG i sprawdzał czy mały pępowiną nie jest owinięty no i nie jest ;-) Wg aparatury moje dziecko przez tydzień zwiększyło wagę z 3600 na 3620 ale ten aparacik również mam margines błędu i to do 0,5 kg więc wsio jest na oko ;-) Lekarz się mnie pytał czy mam skurcze i sie wybieram do porodu bo to nie jest dobry moment ponieważ mają tłok i lepiej by było jakbym sobie chwilkę poczekała no więc sobie poczekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Ja wpadłam tu rano bo i tak nie mogę zasnąć bo ciągle myślę o tym, że rok temu o tej porze byłam w szpitalu z powodu poronienia i jakoś strasznie smutno mi się zrobiło :( A piszę to do Was bo nie chcę się żalić mężowi bo też to bardzo przeżył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-D Kamika współczuję tamtych przeżyć! Ale za kilka(naście) dni wszystkie tamte smutki będziesz miała wynagrodzone:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika_25--> Dziewczyno nie wolno ći teraz tak myśleć. Zobacz ile szczęśćia teraz nosisz w sobie....dotknij swojego brzuszka, pogadaj z dzidzią i wszystkie zmartwienia Ci miną. Musisz się teraz skupić na pozytywnym myśleniu-nie cofaj się wstecz! Ja -na początku tabelki i oczywiście cisza jak makiem zasiał. Mój maluszek to chyba jakiś mądrala będzie- chyba zrozumiał że na świcie zimno i ponuro..i o jedzenie trzeba się dopominać więć ani myśli wychodzić z mamy brzucha....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to wesele na które idę w sobotę- nie ma co....kobieta na początku 42 tygodnia na weselu....... Najgorsze chyba to że nie znalazłam nic eleganckiego na tą okazję z sklepach. Nikt chyba już nie myśli o tym żeby kobiety w takim stanie jeszcze dobrze wyglądały-a szkoda:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny tego nie da się tak zapomnieć :( przecież to też było nasze dziecko :( Wiem, że lada dzień kolejne się urodzi ale pamięć po tamtym pozostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.... kamika - wiem że ci ciężko kochana, musisz sie jakoś trzymać.... co do herbatki hipp o ktorej mi mowiłyście to już tonę jej wypiłam i niewiele to daje. ja mam po prostu w domu małego głodomora. dałam jej wczoraj o 16;00 butelke, potem do północy 2 razy cycka i cały ten czas przespała....a sprobowałabym tylko na cycku ja przetrzymać. oka by nie zmrużyła... ciekawe co z falsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigina musisz się wspomagać mlekiem modyfikowanym i już ;-) Możesz chociaż podkarmiać małą swoim mlekiem a niektóre mamy nie mają tej możliwości bo zapalenie czy jakieś inne dziadostwo się przyplącze i koniec :-( Więc ciesz się swoim skarbem i już ;-) Asia555 masz rację co do eleganckich ciuszków dla kobiet w ciąży. Nikt nie pomyśli, ze kobieta w zaawansowanej ciąży chciałaby ładnie wyglądać np na weselu :-( Kamika zawsze ciężko pogodzić się z taką stratą i pamięta się o tym ale z czasem to mniej boli. Ciekawe czy Viola i Falsa mają już swoje kruszynki ze sobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pażdziernikowa mama
Artigiana: Ja mam też malego głodomora. Staram się jej nie dokarmiać ale wieczorami tak się wydziera, że piersi nawet nie chce złapać. o 24 dałam jej butelkę NAN i spała do 8. Załatwiłam też laktator i odciągam swój pokarm do butelki i wtedy moja mała tak się nike denerwuje. Myślę, że najważniejsze to spokój i to aby nasze maleństwa były szczęśliwe, taki pokarm na pewno im nie zaszkodzi problemem bbyłoby gdyby nie chciały jeść, więc wspierajmy się obie i uszy do góry. Ja tylko mam nadzieję, że mój pokarm nie zaniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana-kochana nie zamarwiaj się tak bardzo tym pokarmem... ja z synem miałam podobnie, musiałam go dokarmiać i wyrósł na pięknego chłopa. Jakoś to będzie asia jutro już u ciebie będzie tydzień po terminie? o ja. nie biorą cię do szpitala w takim razie? mnie lekarz powiedział że jak tydzień po terminie nic sie nie dzieje to do szpitala i wywołują u mnie za 3 dni się okaże co w \"trawie piszczy\". mam nadzieje że cokolwiek się zmieniło bo jak nie to mnie z kwitkiem odprawią i kapa, bede siedziec w domu w stresie myślicie że jak teraz poskacze na piłce to coś może pomóc? mąż i taka piłke pozyczył od kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie - no mnie tez gin powiedzial, że jak 7 dni po terminie bedzie to mam isc do szpitala - juz mi nawet skierowanie wypisał... a termin w ta niedziele - póki co nic sie nie dzieje :( zaden czop mi nie odchodzi, zero wód na zewnątrz, zero konkretnych skurczy :( dupa blada... u mnie dzis w nocy tylko jeden sik :) normalnie dawno tak nie miaąłm :P ide sniadankowac :) ciekawe jak Falsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam wiadomosc nadawca FALSA: \"urodzony 16.10 o godzinie 2.51 2380g przez cc. obydwwoje czujemy sie swietnie :)\" ale sie ciesze wielkie gratulacje dla dzienej falsy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecik: Viola to dopiero jutro. Ale ciekawe co z Falsą bo nic się Gandziulka nie odzywa! Ja mam termin z USG na 20.10 a z okresu na 23.10 czyli równo za tydzień. Dzisiaj idę do mojego gin. na kontrolę ale nawet się nie łudzę,że mi powie: \"Pani kochana, szyjka krótka, rozwarcie jest...RODZIMY!!!\' :-D :-D ;-D hehehe fajnie by było;-D Ja to na bank przenoszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 GRATULACJE FALSA 🌻🌻🌻 W końcu jakaś wiadomość:-D Super,że Ziutek już na świecie:-D Ale bardzo malutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pażdziernikowa mama
no to wielkie gratulacje dla kolejnej mamusi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie, że Falsa i Ziutek mają się dobrze ;-) Drobinka z jej synka ale na mleku mamy pewnie szybko przytyje ;-) Nisia popierdaczyło mi się z terminem Violi :-( A co do przenoszenia to będzie nas dwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny! Gratulacje dla falsy!!! Przeskoczyła z końca tabelki:D Ziutek faktycznie kruszynka, ale nadrobi szybciutko:P asia - nie przejmuj się, ja miałam 2 tyg. temu wesele i bardzo dlugo szukałam czegos eleganckiego do ubrania. Niestety w sklepach z odzieżą w ciąży są rzeczy na mniejsze brzuszki albo po prostu szmaty! Więc kupiłam sobie szeroką tunike i pasek do niej, który sobie założyłam pod biustem. Do tego moje codzienne ciążowe spodnie na kant, które noszę od samego początku. I wcale nie czułam się byle jak ubrana:) A dzięki temu zaoszczędziłam kupę kasy na ciuch ciążowy, którego bym już nie założyła. kamika - bardzo ci współczuję kochana... Wiem, ze trudno sobie wyobrazić taką sytuację, jeśli ktoś tego nie przezył. Ale pamiętaj, że teraz żyjesz dla tej małej kruszynki, która nosisz pod sercem! Zobaczysz, że wtedy świat staje się piękniejszy:) Ja też całą noc latalam siku:( Obudziłam się z bólem głowy. Po wczorajszym praniu mam całą stertę prasowania i musze się zaraz za to wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼 falsa ogromne gratulacje 🌼🌼 ale masz kruszyneczkę... dobrze że wszystko ok i że świetnie się czujecie .... Dziewczyny ja też napewno przenoszę :) termin mam za 6 dni i niby szyjka krótka,zgładzona, głowka w kanale rodnym ale znając moje szczęście to skurcze się nie pojawią ... liczę jeszcze ze jak mnie ginka chce w szpitalu we wtorek zostawić to może coś pomoże - jakaś kroplówka albo coś ... no zobaczymy. Tak czy siak jak narazie cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika wiem co czujesz mnie dokładnie rok temu również w październiku spotkało takie samo nieszczęście :( teraz co wieczór modlę do mojego aniołka aby czuwał nad swoim rodzeństwem które nosze w brzuszku i aby nie pozwolił aby stała mu się jakś krzywda bo drugi raz takiej tragedii nie przeżyję :(. i tak jak piszesz tego nie da się zapomnieć i już na zawsze część naszego serduszka będzie należała do tych dzieciątek które straciłyśmy, ale teraz musimy być dzielne bo los dał nam drugą szansę abyśmy mogły zostać mamusiami i nie możemy się załamywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> 🌼 🌼 🌼 gratulacje! 🌼 🌼 🌼 kamika-->spróbuj nie wracać do tego co było....zaraz będzie rok jak nagle zmarł mój tata! próbuję o tym nie myśleć- dla maleństwa właśnie! pamiętaj, że one czują to co my! dzagusia--> ❤️ też staraj się myśleć pozytywnie! ja dziś od rana jakiegoś doła mam :( wczoraj urodziła moja koleżanka ze studiów- miałyśmy razem termin na sobotę! urodziła zdrowego, ślicznego chłopczyka! a ja próbuję się dodzwonić do mojego gina i pogadać z nim co dalej ze mną robimy- czy czekamy czy mam przyjechać na zwiady! Chciałabym pojechać bo ostatnio 2 tygodnie temu byłam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×