Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

łooo matko, ale mam dosc franka - daje czadu jak nigdy - nic mu nie pasuje. teraz siedzi pod krzesłem i wali 4 kupę. na dodatek zapodział gdzies maść na zęby.... Mąz znowu wertuje foteliki i teraz chce kupić 9-36 britax 123 ultra. w sumie bylby jeden fotelik do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia - wyślij mi te przepisy z Dunkana! Może cos się przyda:) Mój mail - gosia_fi@wp.pl Mój misiek tez coś świrował po kapaniu i wzięłam go z łóżeczka, bo tak się darł. Siedział sobie u mnie na kolanach i gadał:) Tak fajnie to wyglądało, jakbyśmy rozmawiali o bardzo powaznych sprawach:) On po swojemu a ja mu odpowiadałam. Uwielbiam te nasze pogaduchy... No ale przyszedł czas spania, bunt był ale juz mlody skapitulował i śpi. Ja zreszta tez już się wybieram do łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rocznik 83 :) co do nocek to mam nadzieję, że się nie przyzwyczai bo w sumie prawie tydzień tak jest, że uspakaja się u nas! A tą pediatrę opierdzielę i więcej do niej nie pójdę! wisienka--> a Ty gdzie chodzisz do lekarza??? w Sławnie? też Was potraktowała ta pediatra! szkoda gadać! paula-->o foteliku pisałam już no ale byłaś na wakacjach :) hmm jestem zadowolona z niego- najważniejsze, że ma regulowany zagłówek i można go zrobić w pozycji troszkę leżącej- choć myślałam, że bardziej będzie można zrobić pozycję półleżącą jak w tym 1 foteliku. nie jest aż taki wielki jak np. mojej siostry, a ona ma maxi cosi tobi chyba.Michaśka siedzi w nim jak królowa ;) Wkurza mnie,że trzeszczy ten fotelik. Kurka nie wiem co jeszcze ;) a maxi cosi super firma! jak masz link to przyślij :) dzagusia-->kasieja-kamilia@wp.pl poproszę o dietę :) ja właśnie zaczynam książkę- dieta płaskiego brzucha- dostałam ją w prezencie ślubnym- tzn. zamiast kwiatów chcieliśmy albo książkę albo kupony toto lotka :) i kumpela wiedziała, że chciałam tą książkę no i w końcu ruszę się za nią. Choć wolę "Zaćmienie" właśnie czytać niż diety :( falsa-->kuchara jesteś niezła! a co do włosków to martwią mnie bo ja piersią zaledwie 10 dni karmiłam i jak tyle czasu mogą to być hormony??? a! pochwalę się, że Michaśka dostała książeczkę ze zwierzątkami i pokazywałam jej kurkę i mówię ko ko ko, a ona powtórzyła :) i to nie jeden raz! później jak wzięła tą książeczkę mówię pokaż tatusiowi jak robi kurka, a ona ko ko ko! :) normalnie cieszyliśmy się jak małe dzieci :) cudnie! a pa pa to najchętniej robi Teletubisiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka78
Witam serdecznie wszystkie mamusie! Mam problem z moim synkiem, jakieś trzy dni temu wyskoczyły mu na siusiaku czerwone krostki, wyglądają mi na potówki. Smarowałam sudocremem, bepanthenem i posypywałam mąką ziemniaczaną, ale zamiast zniknąć pojawiło się ich jeszcze więcej. Miałyście może taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, nie maxi Cosi, ale Britax - tez dobra.... i ostatne odkrycie niemiecka STM - wszystkie mają te same oceny w testach i podobna cene. za duzo tych fotelików:/ Mirabelka, myślę, że to potówki. Przewietrz troche siusiaka bez pieluchy i patrz czy pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabelka --> siusiaka nam oszczedzilo ale wlasnie bym podejrzewala potowki, nie smarowalabym niczym i siedzialby na golasa jakby cos takiego nam wyskoczylo. kami --> no wlasnie moj pediatra twierdzi ze to nie ma zwiazku z hormonami, no bo skoro mialyby byc te hormony w mleku no to czemu nie ma pod pachami ani na lonie ani na nogach tylko na jajeczkach. poza tym jajeczka ma normlanego rozmiaru i siurka tez podobno - 4cm! smiesznie to wygladalo jak doktor przykladal miarke hehe. no ale nalezy wykluczyc tarczyce itd.. ja tu o samym siusiaku i zapomnialam o czym mialam jeszcze pisac.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka78
dzięki za radę Paula01 jutro robimy wietrzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka78--> te maści które stosowałaś mają cynk w składzie i ponoć jeszcze rozprzestrzeniają krostki- tak mówiła mi homeopatka! również radzę wietrzyć. A może zmieniłaś chusteczki nawilżające? paula--> dokładnie- za dużo tego, a o maxi cosi wcześniej pisałaś :) ja ten mój tez chyba znalazłam najtaniej na allegro bo z przesyłką wyszedł 430 tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mialam pisac o fotelikach, ja mam juz taki 9-36 uniwersalny, przyznam ze podczepilam go troche pod skosem bo jest wygodniejszy wtedy. jak osiagnie te 15 czy tam 18 kg to wtedy jakos inaczej sie zapina pasy. to juz mam na dlugo i jakos dlugo sie nie zastanawialismy, poszlismy do sklepu, ladny, dobra cena, wyglada na wygodny to wzielismy. aha a kurczak wyszedl naprawde bardzo dobry, szczegolnie ten sosik slodko kwasny, o wiele ciekawszy niz taki sloikowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa ---no fakt kuchara jesteś niezła i tylko smaka robisz!!!!:-) kami---tak chodzimy do pediatry w Sławnie, to jest strasznie nieprzyjemna babka no ale nie mamy wyboru:-(Jak coś mnie trapi to wtedy jadę prywatnie do Koszalina.Taki już urok malutkich miasteczek:-( Ja rocznik 85:-) Kurcze Wy wszytkie na diecie a mi zamiast kg ubywać to mi przybywa ale to przez męża:-(Jak wyjedzie to pewnie wszystko wróci do normy U nas sukces, bo od południa były jeszcze tylko 2 kupki i to nie aż tak strasznie rzadkie, także chyba wszystko jest na dobrej drodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze miałam napisać w nawiązaniu do kami że moja Zuźka jak jej mówię powiedz tata to mówi tata, powiedz mama mówi tata, a jak powiem jej be to potem jak czegoś dotyka to mówi be be.Mówi też ładnie mama ale przeważnie jak czegoś chce, baba.Robi kosi-kosi, pokazuje jak sroczka kaszkę ważyła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak patrze to mi sie jednak ten niemiecki STM (Recaro) najbardziej podoba. I faktycznie fajnie, ze to do 36 kg, czyli chyba do końca juz. Ja tez nigdy na diecie nie byłam, niepotrafilabym:). Własnie skonsumowałam chyba z pól kilo bobu z masełkiem:) Wczoraj nawet Franek dostał - bób od 10 miesiąca, czyli za pare dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep marokostyle
Zapraszamy do sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - Franek tylko mamamamama i po swojemu. czasami jak głaszcze (wali) psa, to mówi aja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olivek to mowi tez po swojemu, teraz ciagle tylko dada (R peka z dumy), nana (tesciowa peka z dumy), baba (moja mama peka z dumy), baba (nikt nie reaguje) i czasem mama (ja pekam z dumy). no i wlaczyl mu sie znowu pisk. mam nadzieje ze tym razem tez na 3 dni tylko, az zachrypnie albo nie wyrobi na gardlo. dzieki za komplementy, lubie gotowac, szczegolnie dla ukochanej osoby, R jest bardzo szczesliwy i dzwoni codziennie z pracy zeby zapytac co jest na obiad zeby odpowiednie wino otworzyc do niego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) dzięki za troskę. nie odzywałam się bo straszne choróbsko mnie dopadło. załatwiłam się klimatyzacją w samochodzie. dzisiaj kończę kurację antybiotykową. już nie pamiętam czasów kiedy tak bardzo chorowałam. było mi ciężko bo mężulka już w domu nie mam :( a Mimi do najgrzeczniejszych dzieci nie należy. paula --> rehabilitacja z pewnością coś dała bo Mimi zaczęła leżeć na brzuchu bez wycia przez kilka minut. no i widzę już oznaki pełzania. cieszę się, że urlop się udał tylko jeszcze żadnych zdjęć nie widziałam bo nie wrzuciłaś nic na nk. może chociaż jedno malutkie zdjęcie dla ciotki. falsa --> ja podobnie jak ty "dziecko stanu wojennego". ze mnie to żadna kuchareczka, ale staram się. mam charakter mojej mamusi, która nie dała się zniewolić i zamknąć w domu. od trzech dni moje dziecko zrobiło się bardzo grzeczne i nie wiem czy powinnam tu o tym pisać żeby nie zapeszać. ząbali nowych nie mamy ( czyli 4 na stanie). mamy też nowego narzeczonego. Milenka ślicznie się z nim bawi. może to dzięki temu stała się spokojniejsza. taka mała kokietka z niej. siedzi w wózku i wyrzuca wszystkie zabawki żeby tylko Bartuś jej podawał. co ten biedak się nalata :), ale wszystko dokładnie podaje do rączki z uśmiechem na twarzy. a Mimi krzyczy do niego jakby mówiła: jeszcze jeszcze!! bo męża to trzeba sobie wychować. słodziaki małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A ja rocznik 83... Idziemy dziś do lekarza na 13;00. Zobaczymy ile smoczyca moja urosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conqita --> ale ja sie nie dalam zniewolic i zamknac w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke, bo ide spać!! W nocy tragedia, w dzień tragedia i już nie mam siły...:( Ryk, wycie, łzy jak grochy lecą młodemu! A wszystko przez te cholerne zęby! Teraz już jestem pewna, że ida dwójki górne, bo gule ma straszne i piłuje je wszelkim dostępnym sprzetem:) Zasnął mi przed chwilą a nie śpi od 7 rano. Więc ja tez skorzystam i się zdrzemnę, bo w nocy wstawałm z milion razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, u nas podobnie kiepsko. Wstał o 8,30. Pobawił sie troche i spaliśmy do 12. Conqita, kochana zaloguj sie na facebooka, na NK wstawiłam 2 zdjecia, ale niezbyt widac, ze to wczasowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja na szczescie mam tak jeszcze ze olivek sie nie budzi w nocy na zabawe, troche possie cycka i idzie spac, dzis znowu 2 razy w nocy, pierwszy raz po 4h. po tym juz wzielam go do lozka, w nocy usiadl na spiaco i spal oparty o tylek mojego R. polozylam go spowrotem i za 5 minut znowu usiadl i spal oparty o R. smiesznie to wygladalo, ale widocznie mu tak wygodnie :) pogoda tragiczna! ciemno mokro i zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wyszło nam... zapalenie skóry. Po dzisiejszej wizycie u pediatry smarujemy się maścią Triderm i Sudocremem. Podobnie jak waszym dzieciaczkom mojemu też wychodzą ząbki, niestety wszystkie naraz. Pierwsza jedynka na dole wyszła w zeszłym tygodniu, następna jedynka na górze w tym tygodniu, i obok widać już drugą też na dniach wyjdzie. To nie wszystkie bo pediatra mówi że dwojki też się szykują. Mojemu ból doskwiera przeważnie przed snem a noc przesypia całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka, ale zapalenie skóry od czego? Od temperatury? U nas ptaszek tez był kilka razy zaczerwieniony, albo pod jajeczkami i zawsze wietrzyłam, a na noc smaruję alantanem (poczatkowo bephantenem) i wszystko przechodzi. U nas sudocrem w ogole się nie sprawdza. A z zebami, to jednak sie sprawdza, ze im wczesniej wychodzą, to dzieci lepiej to znoszą. aha, mamy owocowe postepy, je trochę banana i je taką kaszkę owsianą z owocami z Gerbera Bio. Soków nadal nie pije, a wode ledwo ledwo, cycek cały czas wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
CHCESZ ZAROBIĆ WYSTARCZY ZALOGOWAĆ SIĘ NA TEJ STRONIE: Link polecającywww.polski-bux.pl/?r=nina80 , I CODZIENNIE ODWIEDZIĆ 25 REKLAM, ZAROBEK GWARANTOWANY NA START OTRZYMASZ AŻ 6 ZŁ. GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
CHCESZ ZAROBIĆ WYSTARCZY ZALOGOWAĆ SIĘ NA TEJ STRONIE: Link polecający, www.polski-bux.pl/?r=nina80 , I CODZIENNIE ODWIEDZIĆ 25 REKLAM, ZAROBEK GWARANTOWANY NA START OTRZYMASZ AŻ 6 ZŁ. GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetne to wejście do kościoła :) już sobie to wyobrażam u nas w kraju, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana, to widze, że Blanka to tyje jak mój Franuś:/, ale jak moja pediatra mówi - byle do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja to chyba tylko taki kloc, z 11 już waży pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×