Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

kamika-->aa to dobrze, że chcesz iść bo już się wystraszyłam! :)) a Miśka ostatnio mowi do mnie- Kamila :) i mówię ,że jestem mamusia, a ona nie Kamila :) i wczoraj jak wchodzę po pracy, a Ona : a gdzie Mateusz ;) czyli mój M. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek też czasami woła Piooootlek na męża, ale najczęsciej jest "tatuś, tatuś".... a ja nadal strzępek nerwów:( buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana --> choc spoznione zyczenia, to jakze serdeczne, miej zycie jak najbardziej bajeczne, miej usmiech na twarzy i to co sobie tylko zamarzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula--> ale dlaczego? przecież nic złego się nie dzieje! Jeju jak Ci pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, ja sobie sama nie potrafię pomóc, ja mam taki durny charakter.... jak się do czegos przyczepię to koniec. Cały czas mam wrazenie, że Franek się rozchoruje:( a on tylko długo spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> mnie nazwalabys wyrodna matka bo bym sie nie przejela.. zwalilabym na pogode, cisnienie, niewyspanie poprzedniej nocy i inne zjawiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa, na pewno bym Cię nie uznała za wyrodną matkę. To ja jestem świrek:(. Ale same wiecie, ze prawie 4 godziny na Franka, to nie jest normalne. Chyba, że faktycznie ten Xyzal tak działa. ale dopiero po tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula--> Świrku pisałam wyżej, ze mojej Miśce zdarzyło się też spać 4 godziny w dzień :) a mojej siostry Alek to bardzie często miał takie "drzemki" także nie wywołuj wilka z lasu! Franek jest zdrowy! i będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> ależ Olli jest śliczny :) po Tobie ma takie brązowe oczka :) a te loki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> tak sie po prostu zdarza czsaem z roznych wzgledow - niektore syropy tak zamulaja, oli to tak sobie czasem pospi (wczoraj 2.5h mimo ze z reguly nie spi juz w dzien) z okazji zmin cisnienia. no i sama widzisz ze sie wyspal no to szala do 23 :) franek sobie smacznie pospal za wszystkie czasy a ty sie za to nie wyspalas ze stresu! moi goscie weekendowi pojechali. zrobilam kapusniak i golabki (kolezanka w ciazy zazyczyla sobie) a na deser tort krolowej wiktorii (polecam jako ciasto na szybko - pieczesz biszkopt w okraglej formie, po wystudzeniu przekrajasz na pol, nasaczasz troche ponczem, na jedna polowe kladziesz ubita z cukrem pudrem do smaku smietane, na druga rozsmarowujesz dzem truskawkowy lub malinowy i skladasz razem, tak zeby dzem laczyl sie ze smietana. na wierz posypujesz cukrem pudrem - pycha!). troche pozwiedzalismy a oli byl strasznie podekscytowany i ciagle gosci zaczepial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> oli ma ciemniejsze oczy od moich, po R, ktory tez ma brazowe.. i do tego takie ogromne :)a te loki to tez po tatusiu, wlasciwie to caly jest tatusiowy! ale dziekuje za mile slowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu dzisiaj o 12 był nieprzytomny, a jak przyszłam po niego o 15 to jeszcze spał. Zadzwoniłam do lekarki, mam zmniejszyć dawke xyzalu do jednej - wieczorem. Generalnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff 4 godziny czekałam na księdza i wreszcie był! Wiktor mi w tym czasie usnął na kanapie. przespał kolędę ale nawet go nie wynosiłam, żeby było mi raźniej. Najgorsze, że nie dałam pieniędzy ministrantom, bo mi jakoś uciekli! Zła jestem na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki... Mój misiek dalej śpi. Będziemy do północy razem wojować. Ale widocznie potrzebował drzemki. Chory jest, więc mu wybaczam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli-->Szymkowi łzawi jedno oczko w sumie z przerwami od urodzenia. I już raz okulistka wspominała o tym przekłuciu kanalika. Ale ja się cykałam do tej pory. Ale chyba się na wiosnę zdecydujemy bo mały ma dość często ma jakieś zapalenie. Artigiana--> spóźnione sto lat :) Paula--> tak jak czytałam to też wpadłam na to że może za silne te leki dla Franka. Bo moja koleżanka też miała podobnie za silne leki antykonc. i efekt taki że wiecznie spała. Mam nadzieję że teraz już z małym wszystko ok ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to, że ok. Dałam na noc ten Xyzal, ale rano juz nie dam i zobacze. Był z tatą na spacerze, teraz czeka na Misia Krzysia. Jadł normalnie - micha kalafiorowej na gęsto. Moja siostrzenica byla dzisiaj u lekarza, - jak pisałam - od piątku miała temparaturę, spadała i rosła. Dzisiaj w końcu byli u lekarza - jutro ma przyjść siostra środowiskowa postawic jej bańki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziekuję. Nie było ani miło ani sympatycznie. Jedyne co to tak na prawde Blanka skorzystała z tego weekendu i wybawiła za wszystkie czasy. Drugi raz się powaznie zastanowie nad organizowaniem jakichkolwiek urodzin. Paula - ty panikaro. Blanka też potrafi spać 4 godziny w ciagu dnia, ty sie chcesz wykończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami - zapomniałam przekazac gratulacje i życzyć sukcesów w pracy z okazji dnia sekretarki:) Artigiana - a co poszło nie tak? A mój młody spał 3 godziny - od 17 do 20! Ale apetyt mu się za to poprawił, katar jest dużo mniejszy i kaszel też. Do tego humorek mu teraz dopisuje i nie wiem o której pójdziemy spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - wszystko było od początku do końca do dupy. Od piątku mówiłam że może by z tej okazji jakiegoś szampana kupić, wiedziałam że w poniedziałek nie bardzo pić,bo dziś miała ostatnie jazdy bo jutro rano egzamin na prawko, najpierw lawirował wokól tematu potem że w niedziele, a w niedziele temat umarł. Przykro mi było bo resztę pieniedzy wydałam na szampana. Dwadzieścia minut po północy złożył mi życzenia a 10 minut później sie pokłóciliśmy. Pierwszy raz spędziliśmy noc osobno tzn w tym samym łóżku ale każde maksymalnie odsunięte. Od rana niby sie starał ale wieczorem znowu skończyło sie awanturą. Generalnie nie tak to sobie wyobrażałam, nie wymagałam cudów ale cały poniedziałek było mi przykro. Dzisiaj rano co prawda przepraszał ale nie chciałam kontynuować tematu i nie podjełam dyskusji. Chyba generalnie potrzebujemy odpoczynku od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika super prezent na dzień sekretarki-gratki,a miska jest rewelacyjna i taka dobrana z nich para z alusiem a jak siostra sie czuje? artigiana przykro mi spowodu kłótni :( ale za to zdrówka i spełnienia marzeń życzę paula no ja właśnie tak miałam po tym xyzalu ze gdzie sie nie położyłam tam spałam zdjecia rewelka falsa fajnie ze weekend sie udał kami dasz rade i napewno ze wszystkim zdarzysz :)czesto mysle o tobie i o porodzie...:P asiurka -teściowa bez komentarza goja zdrówka dla Wiktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ej!!! co tam cicho :) A ja mam trochę do poukładania na szafie ale minus taki, że musiałabym na taborecie stać :( i chyba to mężowi zostawię :P Po wczoraj mam dosyć jak o mało sobie laptopa nie rozwaliłam :( i tak już się dokładnie nie zamyka na zatrzaski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieeeew, u mnie nuda w robocie:(. Na obiad kalafiorowa, a na 18,30 mamy dentystę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już gotuję ryż i do tego kurczak w sosie ziołowym :) A potem jeszcze ciacho które wczoraj o dziwo zrobiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula...no widzisz, wyjaśniło się czemu tyle śpi. Artigiana...od niedawna razem i już chcesz odpocząć? a ja gotuje barszcz czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli, ale moja durna głowa i tak się nie pozwala do końca uspokoić:(. Ja juz wczoraj nawet cukrzyce wymyśliłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula normalnie się wykończysz!!! Ależ ten mój Junior się zawsze po południu rozpycha :P Aż brzuch boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś nie byłam w pracy! słuchajcie- wczoraj świętowałam moją umowę wypiłam z kuzynką dwa wina i od 4 rano nie spałam bo tak mnie bolała głowa! nie mogłam ruszyć. Zadzw. do pracy i wzięłam dzień wolnego- są ferie,więc mogłam sobie na to pozwolić ;) dopiero wróciłam do świata żywych ;) zaraz idę do kuchni bo mama ma jutro urodziny i zrobię jakieś sałatki i kurczaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×