Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

no właśnie Nacia nie cierpi w ogóle kąpieli i tu nie chodzi o szampon a wodę w ogóle. Dlatego myśle już o tym rondzie na głowę. Przecież jak byliśmy nad morzem czy nad jeziorem to masakra, nawet palca bała sie zamoczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa, po prostu jestem przemeczona... a ja Frankowi tez jeżdze wodą po twarzy. Czasami cos tam piśnie, to wytre mu oczy recznikiem. Zreszta musi się przyzwyczaić bo 12 września mamy basenowy kurs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli --> a to moze taki charakter.. a woda ma odpowiednia temperature? moze by tak do 40 stopni podwyzszyc? a zabawki ma w wanience?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli --> moj to ma taki charakter zeby sobie nie dal zalozyc ronda na glowe :P my tez myslimy o basenie ale nie mozemy sie jakos zebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek woli cieple kapiele, jak widac co dzieciak to inny charakter :) czy wasze tez tak ogladaja bajki namietnie? moj potrafi caly dzien przesiedziec przy bajkach wsrod zabawek a ja wtedy nie musze nic przy nim robic oprocz karmienia. ale pewnie to zle na wzrok itd ale kurcze jaki spokoj mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie bardzo ciesze z basenu - zapisy uruchomili o 12 przez internet. Mój mąz chciał asekuracjnie z pracy małego zapisac, i wypelnił formularz o 12,05 i byl 5 liscie rezerwowej. Całe szczescie ja byłam szybsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek bajkami interesuje sie do maksymalnie 10 minut. Ale ja mam dziecko z adhd:/ on nawet przez sen sie rusza. On caly czas się rusza, wspina, wali wszystkim po wszystkim, wstaje, kładzie się, turla i co tylko....ech... i na dodatek cos pyli i mnie dusi od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam z cieplejsza woda, jeszcze gorzej bo nawet na tyłek nie usiadła...dzikus i tyle... co do bajek to raczej ją nie interesują, może chwilkę jak jest piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody juz rozroznia bajki, ma swoje ulubione i mniej lubiane, takie dla starszych dzieci go nie interesuja, oglada BabyTV ktore sa dostosowane do wieku 6-36 miesiecy i tylko ten program preferuje a ja mam taaaaaaki spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Wpadam tylko na chwileczke. Wiem ze dluuuuugo nie pisalam! I przepraszam za to ale mam juz bardzo malo czasu!! Lecz czytam was od czasu do czasu, tzn czytalam poki nie pojechalam na wakacje do polski caly siepien! bylo super ale chcialabym wrocicdo ojczyzny....!!!! Sledze tez was na facebook lub na NK, sliczniutkie te nasze bobaski!!! U nas wszystko w porzadku. Za tydzien wracam do pracy straaasznie mi sie nie chce! szczegolnie ze wracam tylko na nie cale 2 miesiace!! Firma gdzie pracuje bankrutuje i ide potem na bezrobocie. Lecz biore sie za nauke i bede zdawac konkurs by byc nauczycielka! Tutaj jesli sie zda konkurs jest sie nia od razu. Konkurs jest w kwietniu. Bede uczyc sie w domu. Damianek od dzis chodzi do zlobka :( strasznie ten czas leci...............!!!!!!!!!!!!! widzialam jak wasze pociechy szczyty zdobywaja ;) (no chodzi mi szczegolnie o franka, nie moglam sie napatryc jak on na ta kanape sie wpina!!!!) Damianek nie raczkuje i chyba nie bedzie raczkowac, w polsce zaczal chodzic (oczywiscie za nasza pomoca!) i odkad to wynalazl chcialby wylacznie to robic caly czas!!! A zaraz ide z nim do lekarza na wizyte kontrolna. Polskie jedzenie chyba bylo dobre, czuje ze przytyl na wakacjach co najmniej kilo! jeszcze raz dziewczyny przepraszam ze tak malo uczeszczam ale naprawde nie mam czasu..! moze jak wroce do pracy to sie znajdzie (to w pracy ja tak duzo pisalam, jeszcze w ciazy! strasznie mi sie tam nudzilo i czuje ze znowu bedzie tak samo!!) do siepnia bylam dosyc na czasie ale teraz mam duzo do nadrobienia!!! buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, też ogladałam zdjecia - slicznie wygladasz:) Falsa - baby First TV? ja tez to mam - też to puszczam, ale jak mówiłam 10 minut maks. Lubi za to bebe lilli - ale nie siedzi spokojnie, tylko tańczy i wali po komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> BabyTV, mam tez Baby First ale ziutkowi juz tak nie podpasowuje bo tam ciagle sa bajki z literkami i cyferkami a to juz takie bardziej na powaznie :P a bebe lili mam na plycie dvd i mu puszczam w dobrej jakosci na telewizorze. tzn sam sobie wlacza skubany wie jak sie obsluguje dvd i ktory pilot do niego. karo --> ladnie damianek daje czadu, szybko chodzi :) ja tez tu czworakowania nie przewiduje, bo u nas w rodzinie nikt nie czworakowal. zreszta ziutek dopiero te nogi jako tako rozruszal wiec pewnie jeszcze potrwa. ale pisz czasem co sie dzieje, z twoimi zdjeciami tez jestem na biezaco. slicznie wygladasz tak wogole jak nastolatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) falsa - super że jestes cierpliwa i dajesz radę! Oby tak dalej:) kamika - rozumiem twoje watpliwości, bo przechodziłam to 2 lata temu:( Mieliśmy u tesciów mieszkać ok. roku a już sa 2 lata i jeszcze do przyszłego lata będziemy mieszkać razem:( Nie jest tak źle ale tęsknię bardzo za domem rodzinnym... karo - jak miło cie znowu poczytać:D Super że podobało ci sie w Polsce! I gratulacje dla Damianka:) U nas ciągle dramat:( W miejscu jedynek górnych ciągle dwie banie. Młody chce cały czas chodzić przy swoim pchaczu-samochodziku:) Wystarczy go postawić i zapierdziela dopóki mu się droga nie skończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ktoś mi ostatnio powiedział, że czasem przyda się za kimś potęsknić :( Póki co to wydaje mi się, że coś bardzo to przeżywam :( ale co się dziwić skoro tu się tyle lat mieszkało a tu nagle szykuje się przeprowadzka ale nie na swoje :( Gdybyśmy szli sami na swoje to jeszcze jeszcze... Tylko szkoda, że od tego myślenia to ciągle boli mnie głowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za komplmenty :) bede probowac czesciej pisac, i chyba nawet mi sie uda od nastepnego tygodnia (w pracy! hehe) kamika - ja tez watpliwosci rozumiem, prawde mowiac nie chcialabym mieszkac u tesciowej, mieszkalismy u niej tylko 2 miesiace po slubie, i dla mnie to bylo dosyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja na swoim to co innego. ja sobie nie wyobrazam nawet mieszkac jeszcze z kims, mialam gosci w domu i wstyd sie przyznac ale ciesze sie jak wyjezdzaja. nie ma to jak porzadzic sie we wlasnym domu :) mlody zjadl pol kaszanki. podsmazylam dla siebie z cebulka i majrankiem i jak maly wlazl mi do talerza to juz mi nie odpuscil i musialam mu odlozyc. chyba niezadowlony ze tak malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to po prostu trochę mi żal teściowej bo nie dość, że męża straciła to jeszcze wnuki z domu i trochę się boję, że w jakąś depresję wpadnie no i do tego widzę jak mąż się ciągle nią przejmuje co również odczuwa nasze małżeństwo i gdybyśmy tam chociaż przez zimę przemieszkali to może co niektóre sprawy by się poukładały lepiej a ja to chyba jakoś to przeżyję ale z drugiej strony to jej mieszkanie i raczej nie będę się tam czuła jak u siebie :( No i ogólnie kolejny dzień boli mnie głowa ad myślenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, my po lekarzu od refluksu. Jest git, ale mamy brac lekarstwa jeszcze z 3 miesiące no i powoli najlepiej by było odtsawiac od cycka:/ tzn lekarka mówi, ze jak on sie naje mojego cycka, to nie chce nic innego i moze mu zacząc brakowac składników. Mam zrobic morfologie. Poza tym super chlopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula super, że jest ok z refluksem :) Ale co do odstawiania od cyca to nie rozumie lekarzy bo jedni mówią, żeby jak najdłużej karmić a inni sugerują żeby odstawiać i bądź tu mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj napisałyście i to sporo:-) Nie mam za bardzo czasu odpisywać i dokładnie poczytać co napisałyście bo jest u mnie koleżanka z dzieckiem (5 lat) i jakoś tak cały czas mam co robić:-) Coraz bardziej zastanawiam się nad rodzeństwem dla Zuzi, bo jak jest u nas teraz dziecko to Zuzia jest zupełnie inna:-)Jest po prostu prze kochana i chyba nie skrzywdzę jej jedynactwem.W sumie mam bardzo mieszane uczucia.Z jednej strony nie widzę przeciwwskazań ale z drugiej strony się boję.... paula--- no to super że już nie musisz podawać lekarstw falsa, conqita gratulacje z okazji postępów w usypianiu.Pamiętam jak ja byłam dumna z siebie jak Zuzia zaczęła sama spać także domyślam się jak bardzo się cieszycie:-) karo---my się za bardzo chyba nie znamy ale pora się poznać także wysłałam Ci zaproszenie na FB :-). Jak się nie mylę to Twoje inicjały to K.N-H no chyba że z kimś Cię pomyliłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tam tymi lekarstwami nie przejmuje:) tylko tym budzeniem, a lekarka mówi ze to nadal moze byc od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> a moze franek musi sie po prostu do cyca poprzytulac w nocy? karmisz go jak sie budzi? sama mowilas ze lepiej spi z toba niz sam.. ja jak pytalam sie lekarki jak odstawic to raczej namawiala mnie do karmienia, ze po co mam odstawiac skoro dziecko potrzebuje jeszcze mleko do pierwszego roku zycia albo i dluzej. ja karmie i jakos mi sie nie wydaje zeby mu czegos brakowalo. przeciez w mleku jest tyle dobrych rzeczy! daje ziutkowi normalne jedzenie i na to cycek bardziej na dopelnienie - taki maly bonus :) . tylko z rana sniadanie zastepuje cala wielka porcja mleka ktore mi sie nazbieralo przez noc. przeciez nie trzeba calkowiecie rezygnowac z karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika - z tego o pamietam to ty mieszkasz na wsi, więc najbardziej ci współczuję przeprowadzki do miasta:( Ja z Wiktorem cały dzień buszujemy po ogrodzie i nie wyobrażam sobie tego, że z domu wychodze na ulicę! Młody uwielbia latać po trawie, jemy maliny, grabimy liście, grzebiemy we własnym piasku:D Jest kupa radochy i ja mam chwilę oddechu:P paula - dobrze że jest ok z frankiem:) A z tym cyckiem to właśnie cholera wie, jak karmić. Ja jestem za teorią, że max do roku. Ale nie ze względów zdrowotnych, tylko już takie duże dzieci latające za cyckiem są dla mnie dziwnym widokiem. I wydaje mi się, że czesto wykorzystują mamy. Ale równiez uważam, ze kazda kobieta ma prawo sama decydować, kiedy zrezygnuje z karmienia. karo - pamiętam jak w ciązy obie pisałyśmy z pracy:) Ale miałyśmy kupę czasu!!! Niestety jak ja pójdę do pracy od 1 września to komputer zobaczę dopiero po południu:) A u nas dzień w miarę ok. Młody robi często kupy przez zęby i znowu odparzył sobie dupsko. Poza tym ładnie jadł, ładnie zasnął a ja moge wreszcie usiąść! Cały dzień prasowałam na raty albo ganiałam za dzieckiem:D Az mnie nogi bolą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas 5 zębów i 6 w drodze.. dziewczyny już nie wiem co robić z tymi kąpielami, normalnie masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to widzę, że Franek wyrównał z zebami - u nas tez 5 i wydaje mi sie że 6 w drodze. Co do cycka, to moja pediatra tez mówi, ze conajmniej do roku, a ta ordynator swoje..... Wg WHO nawet do 2 lat:). ja na pewno do roku, a pózniej chyba wyjade na tydzień do spa:). a ojciec niech tłumaczy synkowi, ze nie ma cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli --> a zawsze te kapiele takie byly? paula --> apropo wypowiedzi goji, to ja jestem zdania zeby karmic tak dlugo jak ci sie podoba, chcesz karmic i to lubisz to nikomu nic do tego, gdyby matka natura chciala zebysmy nie karmily po 6 miesiacu zycia to by nasze dzieci mleka nie chcialy a nam by sie skonczylo. wiec to jest jak najabrdziej naturalne w tym wieku. jeszcze zalezy jak dziecko traktuje cycka. bo ja nie widze u siebie przeciwskazan do karmienia jeszcze, mlody zasypia bez cycka, w dzien usnie z tata na kolanach, jak sie naje to sie odrywa wiec przy cycu to moze spedza z 10 -15 min przez cala dobe teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula lepiej se ze 2 tyg zarezerwuj bo może tydzień nie starczy :) A moja teściowa już nas podejrzewała, że znowu coś zmajstrowaliśmy bo w niedzielę pojechaliśmy do kościoła do Matemblewa bo to jest Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×