Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

czasami jak sie wkleja linka to wkrada sie spacja. Trzeba link skopiowac i usunąć spację. I wtedy wszystko sie otworzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie było mnie dwa dni , bo dopadło mnie jakieś przeziębienie i leżałam , ale widze , że ciągle jesteśmy w komplecie , żadna nie chce pierwsza zając 3 miejsca na podjum :) Falsa śliczne masz te fotki , rewelacja . Jak mi nie przejdzie to przeziebienie to chyba pójde do lekarza , chociaż nie mam gorączki tylko strasznie kaszle , no i wczoraj z tego powodu chyba dzidzia była jakaś mniej ruchliwa , ale dzisiaj już nadrabia , myśle , że ja też ten mój kaszel troche meczy. Artigiana -a ty kiedy idziesz na cc z tego co pamiętam to kazali Ci przyjechać we wtorek tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> bo tu na kafe trzeba skopiowac caly link i powyrzucac spacje. i zdjecie rewelacja, pieknie wygladasz i figury takiej to tylko pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> bedzie znowu figura, spoko, zreszta wszystkie jedziemy na tym samym wozku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa znowu dzwoniła baba ze skarbówki - poinformowac mnie ze wszystko w porzadku.KLepiej niech juz mnie nie denerwują!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> a jak cie podenerwuja to moze ci w koncu te upragnione zaplanowane wody odejda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie - bo muszę do tego banku isc:) Ja chce kase z odszkodowania!!! a tam mam cos jeszcze podpisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula nie wiem jaka u Ciebie pogoda , ale u nas brzydko i zimno więc sie nie dziwie , że Franio nie chce wychodzić na taką wstrętną pogode z Twojego cieplutkiego brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote , byłam na zakupach dla maluszka i Pani powiedziała mi ,że dużo kobiet przychodzi i mówi , że jest po terminie , bo dzieciom się na taką pogode nie spieszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Viola - jutro jadę na ustalenie terminu a niech spróbują znowuu coś wykecić to rzeź niewiniątek tam urzadze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artiganko, ja Ci normalnie zaczynam zazdrościc tej cesarki... przynajmniej bedziesz wiedziała kiedy, ja mam dosc, heeeeeeeeeeeeeeeeeeelp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1
Hejka , dziewczynki kochane jeżeli chcecie mieć znieczulenie zew. to musicie miec wyniki badania na krzepliwość krwi , w szpitalu robią ale na wyniki z ich pośpiechem to z 2 godz się czeka , więc polecam sobie wcześniej zrobić. A ja już się uporałam z praniem i prasowaniem ubranek dla dzidzi , miałam okna pomyć ale deszczyk pada , to raczej za sprzątanie w kuchni się wezmę . Od dziś został mi miesiąc do terminu porodu ....... oj szybko zleci. A co dziś kochane porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar 1, u nas jezeli chcesz znieczulenie - to badanie na ta krzepliwośc robią w ciągu pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1
Oj to szybko , bo moja koleżanka chciała znieczulenie to 2 godz na wyniki czekała , więc poleciła mi , abym sobie zrobiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nam przynajmniej połozne mówiły w szpitalu. Oczywiście jezeli anastezjolog nie jest akurat przy jakiejs operacji wazniejszej niz ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ale tu dzisiaj się dzieje ;-) Falsa foty rewelacja aż żal że ja takich nie mam ale ja bym cały kadr zajęła :-( Samochodzik też bajer ;-) Co wy tam macie skoro nawet słoniny nie macie ;-) Artigina Ty lepiej takich numerów nie odwalaj. Mam nadzieję, ze jutro ustalą Ci konkretną datę cc i wiadomo będzie kiedy Twoje szczęście na tym świecie się pojawi. Paula zdjęcie brzuchola z piesiorem super, wózkowe i ślubne również rewelacja. Znieczulenia u mnie nie ma wiec problem badań mam z grzywki. Co do kreski na brzuchu to ja ją mam od jakiś 2 m-cy ale jakoś wcale się nią nie przejmuję. W czwartek mam wizytę i penie USG będe miała i się okaże ile moja dzidzia waży i czy własciwie się już ułożyła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba w końcu rusze dupsko do tego banku. odezwe sie pewnie. Chyba ze urodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj anecik wierz mi że o niczym innym nie marze jak o tym terminie jutro. Żeby usłyszeć "Pani Samsel rodzimy w...". Szkoda tylko że to nie ta sama lekarka u ktroej byłam te dwa i pół tyg temu ale do niej nie było wolnych terminów w ogóle we wrześniu. Jutro mnie jakiś Pan DOktor bedzie maglował...A szkoda że tamtej nie bedzie bo cudna kobitka. Ja sobie poszłam pod prysznic przed chwilą i w końcu otworzyłam niedawny prezent od meża - masło do ciała cynamonowe Farmony. Dziewczyny jaki zapach to szok. Cały czas teraz cynamon czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa, Paula: super fotki, aż Wam zazdroszcze,że takie szczuplutkie jesteście:-) Viola: byłam ostatnio w Dudusiu w Bielsku.Kurcze, drogo tam jest. Ile dałaś za Jumpera w tej hurtowni? Facet w dudusiu odradzał nam TAKO fast ridera,że niby awaryjne są, ale Jumper podobno rewelacja. Są jeszcze w Bielsku jakieś duże sklepy/hurtownie z wózkami? Bo na weekend przyjeżdżają moi Rodziciele:-) i chcą wózek dla wnusia kupić, a ta hurtownia w Wapienicy jest w soboty nieczynna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecik --> nie ma duuuuzo rzeczy! ale sa inne:) no i jest znieczulenie dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa jak to się mówi coś za coś nie ma słoniny ale jest śliczny nowy samochodzik no i bezcenne znieczulenie ;-) Jak by tam źle było to tyle polaków by tam nie siedziało ;-) Nisia weź może rodziców niech pooglądają na żywo wózki w Dudusiu a zamówicie przez internet albo na tygodniu w Wapienicy zakupu dokanacie- zawsze jakieś wyjście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula i wszystkie pozostałe kobietki które mają czworonogi w domu nie zastanawiacie się czasem jak wasze zwierzaki zareagują na nowego członka rodziny? Mnie moja teściowa straszy jakimś czarnymi wizjami ale ja twierdzę, ze mój psiak krzywdy dziecku nie zrobi aczkolwiek czasem się zastanawiam czy się nie mylę i co by było gdyby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecik: no racja:-) Wiesz, ja to bym chciała od razu ze sklepu z wózkiem wyjechać:-D no ale tak to się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nisia128 -ja za jumpera dałam 1150 z fotelikiem samochodowym , jak chcesz bez to kosztuje 950. Powiem Ci , że w tej cenie nigdzie nie dostaniesz , bo ja już byłam wszedzie i wszedzie są o wiele drozsze , jest jeszcze taki sklep koła Auchana , ale tam to już wogóle masakra . Ja mam numer telefonu do tego właściciela w Wapienicy jak chcesz to moge do niego zadzwonić i zapytać czy nie mogłabyś przyjechać w sobote , przecież oni tam mieszkają i są bardzo mili więc pewnie nie robili by problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecik ja mam 3 koty. Wymysliliśmy że mąż przyniesie ze szpitala pieluszkę tetrową na której będę oporzadzać małą i da naszym maluchom żeby się z zapachem zapoznały. Z resztą reakcja naszych kotów jest do przewidzenia. Plaster natychmiast się będzie chciał przytulać, Tula bedzie zazdrosna o Bartka a Hermiona dopóki jej miejsce przy kaloryferze będzie wolne bedzie miała dzidzię w dupsku....Tyle że przez pierwszy miesiąc kotki nie będa miały dostępu do pokoju z bobasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w banku, wszystko załatwiłam. Pani powiedziała ze ślicznie wyglądam - i wg niej urodze w najbliższych dniach:) Anecik, co do zwierzaków. Ja o psa - mimo że wyglada jak bandyta, wogole sie nie martwie. Jest dobrze wychowany i ustawiony ze jest ostatni w hierarchii domowej. On do swojej miski nie podejdzie, jezeli akurat kot ma tam ochotę zajrzeć. Takze tu nie ma problemu. Natomiast moja kotka to zołza. Rozmawiałam w sobote z moimi paniami wetertnarkami i one twierdza, że najwieksza krzywde jaka moze zrobic kot - to ewentualnie nasikac do łózeczka, ale moja to ponoc madra kotka i mam sie nie martwic. Podpowiedziały tez żeby przed przyjsciem z maluchem do domu, pies był na spacerze, tzn - zeby pies zastał dziecko juz w domu. Oraz, to co wiedziałam juz wczesniej, przyniesc ze szpitala pieluchy, czy spiochy do powąchania, dzień wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×