Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Kamika, Ty masz na Klinicznej rodzić? Bo jak w Wojewódzkim to moze się spotkamy na porodówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika to ja Cię pociesze że też nie mam spakowanej torby. nawet nie mam jeszcze wszystkich rzeczy do szpitala. Maluszka w sumie nie musze pakowac bo tam gdzie rodze ubierają go do wyjścia ale i tak spakuję tylko zostawię tę torbę w domu. gdyby były potrzebne mąż przywiezie. Paula ale z Ciebie chudzielec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częśc grubaski moje kochane. Ale zeście naprodukowały :) Ja z soboty na niedziele miałam taką noc że niewiele brakowało i zamiast narodzin byłby pogrzeb - mój...Już na śpiąco zaksztusiłam się sliną. Jak mnie mąż odratował to już sina byłam podobno. W żaden sposób sama nie mogłam oddechu złapać. Koszmar mówię Wam....I te kilkadziesiat sekund jedna myśl \"nie zdąze jej urodzić...\". Bartek przerażony potem co się tylko ruszyłam to się na równe nogi zrywał i patrzył czy my żyjemy czy nie... Jutro do szpitala i zobbaczymy jak rozwarcie postępuje i kiedy ta cesarka w koncu. Pierwszy dzień bez deszczu - szaleństwo normalnie pogodowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitamina: Ja jestem Dominika Wojtyła (kurka, ile ja się już nasłuchałam przez to nazwisko;-) ) To dobrze,że nie tylko ja nie czuję już kopniaków, bo oczywiście panikować zaczęłam. Kamika: bidulko, Ty to maż ciężko ostatnio. A ta ciocia to nie miała już się wyprowadzić? Będzie dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana --> wspolczucia! ale jak ty to zrobilas no??? juz wiecej tak nie rob. paula --> zdjecie rzeczywiscie jakby hardcorowe, ale to chyba ten pies miedzy twoimi nogami:P o wiele lagodniej wyglada w wozku hehe. a mnie to nikt nie powie, ze chudzielec? grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
provitamina --> mnie zaczal wychodzic miesiac temu i teraz tylko ciemnieje coraz bardziej! mam taki ladny gladki brzuszek zero rozstepow, pepek wklesly a ta linia psuje caly efekt i co gorsza zostanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa---> ty kobieto to w ogóle jak czegoś pół wyglądasz :) ja wczoraj pisałam że z mężem robiliśmy smalczyk po wiejsku. Wpadaj to cię troszkę podtuczę :) Nisia---> nie wiem czy masz jakieś swoje zdjecia na NK bo masz czesciowo ukryty profil. Wysłałam zaproszenie :) Prosze Panią o pozytywne rozpatrzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja spię dosć wysoko własnie w tym cały ból. Falsa - nie mam pojęcia jak to zrobiłam. Po prostu nagle obudził mnie taki ucisk w klatce piersiowej i brak możliwości oddychania...Nie wiem jak kiedy i dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi (odpukać) żaden pasek nie wyskoczył. I tez podoba mi sie mój brzuszek :) Gładziutki jak pupcia niemowlaczka a pepuszek nie odstający ale leciutko wklęsły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana: masakra! Uważaj kochana na siebie, chociaż wiadomo,że na to wpływu nie miałaś. Całe szczęście,że miałaś męża przy sobie!! ProVitamina: mi Linia Biała w ogóle nie ściemniała. Żadnej kreski nie widać, co trochę dziwne bo nie mam jasnej karnacji. Wiecie co, pytałam taty i spirytus 70% można dostać w aptece. Jednak to dość skomplikowane bo musi to zapisać lekarz i napisać,że np. trzeba okłady robić itp. Więc mniej problemu z kupnem zwykłego spirytu w sklepie i go rozcieńczyć. Zresztą to bez sensu,że w sklepie możesz kupić spirytus bez problemu a żeby dostać 70% dla maluszka to trzeba po lekarzach latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
provitamina --> dzieki dobra kobieto, "pol czegos" to wystarczajacy dla mnie komplement:P. a nawet mi juz o tym domowym smalczyku nie pisz bo ja bym ci go calego wszamala z wiegachna checia. zrobilabym sama ale sloniny tutaj nie kupie a smalec ze smalcu w kostce to nie smalec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa - ta linia schodzi. Zeszła mojej siostrze, mamie, cioci - mi tez zejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Mi linia wyskoczyla juz jakis czas, ale nie martwi mnie to wcale nie wyglada to brzusdko przynajmniej tak uwazam, taki jest juz urok ciazy! ;) A mi mowiono ze ta linia potem znika, trzeba oczywiscie przeczekac kilka tygodni ale kolezanki ktore ja mialy juz nie maja po niej sladu. Dzisiaj ide do gina, ciekawa jestem jak tam moja szyjka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam linię taką super cieniutką i niezbyt ciemną. I nie chcę Was straszyć dziewczynki ale mojej koleżance wyskoczyła półtora tygodnia przed porodem i dopiero teraz zchodzi a dzieciątko ma 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nisia ---> faktycznie teraz sobie przypominam. mówili o tym na szkole rodzenia. 70% spirytus można na recepte. A dlatego na recepte żeby nie kupywano go do spożycia bo ten jest chyba bez salicylanu. A bez recepty są skażone salicylanem (żeby nie pić) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> i tobie tez dziekuje za okreslenie "seksowna". a ja sie tak seksowna czuje jak wieloryb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho - Franio zaczyna gimnastykę w brzuchu - rozpycha sie i rozpycha, taki "streczing". Nie mam ustalonego planu na dzisiaj. Obiad mam - dostałam od tesciowej. nic do prasowania, nic do prania. Moze umyje podłogi, bo zwierzaki mi lnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitamina: zdjęć na NK nie mam bo molestuję męża żeby mi jakieś wstawił a on ciągle zapomina. Tzn. sama bym wstawiła ale on coś w kompie pomieszał i sprzęt nie działa. Ale w tym tyg. musi coś wrzucić bo inaczej: trzy szybkie w okolice uśmiechu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta moja ciotuleńka była wczoraj w swoim mieszkanku z zamiarem zostania tam ale okazało się, że sąsiadki są chore i nie ma się kto nią opiekować no i wróciła i dalej się z nią użeramy :( a do tego babcia już traci do niej cierpliwość no i ma ciągle ochotę jej dogadywać no i przez to my jesteśmy na skazanej pozycji bo na dobrą sprawę nikt nie chce żadnej pokrzywdzić gorszym traktowaniem! A co do linii na brzuchu to ja już mam od dawna i do tego teraz jeszcze mam rozstępy więc mój brzusio nie wygląda jak pupcia niemowlaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika ---> no mój brzuszek narazie jest sliczny ale jak znam swoje szczęscie to jutro mi coś na nim wyskoczy bo zawsze jak coś u siebie pochwalę to następnego dnia mam na odwrót :) Ehh... czemu jeszcze sie nie nauczyłam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika nie martw sie rozstępami ja się ograżałam jeszcze dwa tygodnie temu że ani jednego nie mam a tu niespodzianka. Po bu stronach na samej górze mojego arbuza wyskoczyły mi po trzy paski. Wyglądam jakbym sobie barwy wojenne wymalowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×