Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

🖐️ dziewczyny podczytuje was trochę ja już jestem mamą mam 3 letnią córkę i podpowiem wam że laktator lepiej zabrać ze sobą do szpitala mi akurat się przydał bo miałam dużo pokarmu i musiałam odciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> ja mysle ze na tym interes mozna bylo by zrobic kupowac w uk i sprzedawac w polsce bo w polsce to wiadomo takie bogactwo ze ludzi stac na wydawanie.. eh szkoda gadac.. taka nasza rzeczywistosc polska, i gdzie nam do irlandii? chyba za 500 lat.. no a ja wiem ze mi sie przyda bo jak juz mowilam ciekne niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ta nasza polska rzeczywistość :/ nie ma co komentować bo tylko nerwy trząsają człwoeikiem :( Z Tommee Tippee mam butelki do karmienia :) uciekam oglądać jakaś komedyjkę :) Dobrej nocy życzę! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, nic mnie nie boli:( a mały normalnie mi chyba wyjdzie przez pępek, tak sie kręci. Ide oglądac film, do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!! a mnie dzisiaj mąż zastał w domu totalnie zapłakaną bo maluszek nie ruszał się przez kilka godzin i odrazu pojechaliśmy do ginki choć wizytę miałam na wtorek -na szczęście wszystko jest ok :) i już w poczekelni tak mi dał popalić że szok.... a co się okazało ? mam się oszczędzać bo szyjkę mam już przygotowaną do porodu i nawet jest już jaieś tam ustawienie (już nie pamiętam nazwy ) które wskazuję że może się zacząć w każdej chwili .... powiedziała mi żebym sobie poleżała tak do 8.10 żeby ciąża była donoszona ...maluszek waży 3 kg i ma już bardzo nisko główkę :) a ze złych rzeczy to znowu mam jakieś grzyby i mam brać nystatynę :( co do tego twardznienia brzucha w jego górnej części to są to właśnie skurcze ... mam ich ostatnio bardzo dużo i rzeczywiście nie jest to zbyt fajne uczucie mi przyznali to świadczenie rehabilitacyjne na 3 ms gandziulka gratki dla Juleczki z okazji odpadnięcia pempuszka :) to znaczy że ślicznie sie nią opiekujecie :) kurcze tyle tego dzisiaj nadrukawałyście że juz zapomniałam co miałam jeszcze napisać ... może jutro nadrobię Buziaki i słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha z laktatorem narazie się wstrzymuję ale wiem już jaki chce kupić więc jak wszystko będzie z moim pokarmem ok to wyślę męża żeby kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!!! CZY KTÓRAŚ Z WAS BRAŁA JAKIEŚ LEKI PODCZAS CIĄŻY NA ZAPARCIA ? MOJA BRATOWA JEST W 7 TYGODNIU I OD 5 DNI NIC :( OBIECAŁAM ŻE WAS ZAPYTAM .... ŻADNE Z DOMOWYCH SPOSOBÓW JEJ NIE POMAGAJĄ , ZAWSZE BRAŁA KSENNĘ EXTRA ALE TEGO NIE WOLNO STOSOWAC W CIĄZY Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA JAKIEŚ RADY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi naturalnuymi spodobami śliwki trillac tez pomaga szczepy bakterii tylko niewiem czy w ciazy mozna brac.... a ty miałąs mi napisać maila czekam w sobote i ndz bede nieobecna mam szkołe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia ja na początku ciąży brałam za radą koleżanki farmaceutki taki syrop lactulosum lekarz mi też powiedział że spokojnie mogę aczkolwiek na ulotce pisze \"Lek może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności i tylko za zaleceniem lekarza. \" także nie wiem, może niech się swojego lekarza zapyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey czytam was ale ostatnio mało pisze , bo nie zbyt sie dobrze czuje - zreszta za wami to ciezko nadązyc :P tak szybko zapełniacie strony na zaparcia wogóle przez całąa ciaze to najlepiej jesc duzo owoców - kiwi - nektarynki - pomarancze i to co dzien - one rozrzedzaja ze tak powiem i kupka łatwiej wychodzi - a nie mozna "cisnac na siłe jak nie jest rozrzedzona bo mozna dostac hemoroidy - przepraszam ze tak dosłownie to opisuje ale ja miałam zaparcia i taka stosowaąłm metodę u mnie brzuszek bardzo twardneje w ciagu dnia - własnie w górnych partiach i czuje jak mnie boli kosc " cipkowa" - myslicie ze juz blisko ??? co do imienia - my wybraliśmy - GABRIEL :) - podobało mi sie też Tristan lub Tyberiusz - ale mojemu nie bardzo wiec poszłam na konsensus...:) i został Gabriel ja mam wszystkie butelki i cały sprzecior z Aventu, a ciuszki mam posegregowane wg. typu, czyli kaftaniki, spioszki, bodziaki, pajacyki, rampersy itd. zmyam śipochac o ile mi brzuszek pozwoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja dzisiaj w nocy miałam jakiś dziwne skurcze i mało co spałam , na szczeście nie ide dziś do pracy to może w dzień troche nadrobie i odpoczne , widze , że chyba niejedna z nas urodzi jednak przed terminem . Paula -co tam u Ciebie Franio jeszcze w brzuszku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja od 6 nie mogę zasnąć- może w dzień nadrobię! Nienawidzę tak się kręcić z boku na bok :( dzagusia--> no proszę jak bliziutko już :) a Ty masz termin kilka dni po mnie, więc szybko tu nam jakoś idzie ;) ja w wtorek mam wizytę i jestem bardzo, bardzo ciekawa! paula-->czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:-D Byłam wczoraj na wizycie i się nieżle zestresowałam! Po badaniu lekarz zawsze dopplerem słucha serduszka młodego. A wczoraj nic nie było słychać!! Jeździł mi tym po brzuchu chyba z 5 min. i zero bicia serduszka!! Ja panika, no więc szybko USG i na szczęście wszystko było OKI. Mały fikał, co chwila jajkami machał na ekranie:-) Ale nie macie pojęcia jaki to był koszmar zanim go nie zobaczyłam i usłyszałam,że wszystko dobrze! Poza tym to szyjka długa i jak to lekarz określił:wszystko jest wysoko. Więc na poród się nie zanosi. Falsa tak narzekała że jest na końcu tabelki a coś czuję,że to ja ostatnia urodzę:-) Zresztą z moim szczęściem to ja pewnie w grudniu urodzę:-D Falsa:gratuluję udanego serka:-) Ta soda chyba faktycznie przyspiesza! Kamika: ja dostałam tylko na miesiąc to świadczenie rehab.Czyli do końca października. Gandziulka: Gratulacje dla córci🌻 w końcu pępuszek nie codziennie odpada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Mi si enawet dobrze spalo tylko jak sie obudzilam do toalety to mnie straaasznie bolal brzuch ale to chyba przez \"trzymanie siusiu\" :D No i mialam jakis glupi sen nad ranem : pol-erotyczny pol-\"strzelajacy\", wszyscy sie tam pozabijali jak sie obudzilam to sie posmialam ale wyobraznia.. Zamiast snic o dziecku to mi sie takie glupoty w glowie kreca.. U nas z laktatorem to mozna wypozyczyc w aptece elektroniczny, sluzba zdrowia wraca 100% wiec chyba tak zrobie. Bo mi mowiono zeby recznego nie kupowac, ze potem jak bym chciala czesto mleko ciagnac to bym sie tylko denerwowala ze taki wolny jest. A elektryczny mozna tez recznie uzyc ponoc.. A ja sie troche martwie czy bede miala pokarm bo mi c piersi NIC A NIC nie leci... No ale ponoc to nic nie znaczy... Dziewczyny dzisiaj kolezanka ktora studiowala na polozna mnie odwiedza, wiec mowie mezowi ze moge spokojnie dzis rodzic :D na dodatek dzis Sw. Damiana a nasz synek bedzie sie tak nazywal :D No ale maz sie nie zgodzil wiec POCZEKAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ale sie wyspałam...... nie pamietam kiedy tak długo spałam, chyba coś z ciśnieniem. Franio wczoraj znowu mamusie pokopał i dalej nic. Chyba naprawdę dotrzymam do pażdziernika..... a humor mam taki, ze raz rycze ze strachu, raz z niecierpliwosci - a wczoraj to nawet z zazdrości że Iga jest juz na swiecie, a Franio cwaniak nie. Dzagusia, na zaparcia duzo owoców i siemie lniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - co do zaparć - to moze jeszcze za duzo żelaza bierze? czy sa same z siebie? Ja miałam przez jakis czas, ale własnie odtsawiłam żelazo i codziennie jadłam musli z suszonymi owocami i siemieniem. No i aktivia...... to jednak działa - przynajmniej na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Junior nie śpi od 6:40 czyli od moentu jak mąż poszedł do pracy. Więc niestety i ja musiałam wstać ;( Pranie wstawione, w kuchni robi się sok i jak na razie to tyle wymyśliłam na zbicie czasu. A mały oczywiście juz dawno śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częśc dziewczyny. Ale produkujecie :) Po powrocei ze Słowacji spędzilam godzinę nadrabiając zaleglości i już mi czasu i sił na pisanie zabrakło. Skoro za 4 dni będe w szpitalu już to wzięłam się dziś do roboty, pranie, gotowanie mojemu M na te dni, sprzątanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie ma dzisiaj tesciowa z zupa i naleśnikami przyjechac.... bo ostatnio sie rozryczałam, że nie mam sił nawet obiadów gotować..... mam nadzieje ze nie przywiezie mi tych szmat po moim mezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - troche zazdroszcze ze bedziesz miala dzidzie w ramionach za kilka dni.. tez bym chciala! ;) Ja z zaparciami nie mialam az takiego problemu, maximum 2 dni w kibelku nie bylam wiec bylo ok. A teraz to wrecz przeciwnie ciagle do toalety lece, np wlasnie rozmawialam z mama przez telefon i musialam sobie przerwac bo bym nie zdazyla... meczace jest takie latanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj do męza mówie - mam skurcze- (2 bo 2, ale zawsze) a on - mina przerazona, co ile minut? ja na to nie wiem, bo pierwsze...... zaczął się ze mnie smiać i mówi ze wg niego (ale on sie nie zna) to i tak pewnie koło 30 urodzę, bo coś za dobrze wygladam.... Koleżanka, ktora wczoraj urodziła Ige napisała: boli, nie powiem że nie, ale dziecko działa jak znieczulenie..... nie bój się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula znam tą przerażoną minę. mnie tak w niedzielę podczas oglądania filmu dopadlo patrze na Bartka a ona blady. On się boi za nas oboje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo z facetami chyba tak jest , twierdzą że spoko poradzą sobie. Ale gdy przychodzi co do czego to zachowują się jakby nie byli na to przygotowani. Do tej pory myśleli o sobie jak o przyszłych tatusiach ale że to ma się stać juz teraz to sa w szoku. Ale chyba w większości kiedy mija im stres to stają na wysokości zadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką nadzieję. Mały ciśnie na pachwiny i coraz cześciej pobolewa kregosłup, moze w końcu sie zbiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolaL mojemu Bartkowi chodzi o to że boi się ze coś mi się stanie podczas cesarki a nie tego że będzie ojcem. On jest przerażony tym moim zabiegiem, a jeszcze uslyszał ze niedawno jakaś dziewczyna się wykrwawiła bo jakieś straszne komplikacje były i już jest wogole cieplutki ze strachu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ... to niepotrzebnie słucha takich rzeczy :) U Ciebie na 100% będzie wszystko w porządku :) I za kilka dnie będzie trzymał dzieciątko w ramionach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×