Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Ależ tu pustki dzisiaj! Moja myszka już śpi po dniu szaleństw u babci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja nie miałam czasu przez chorobe małego pisać:( niemogę sobie z flegmą poradzić. generalnie nie jest źle, antybiotyku nie podałam i mam nadzieję że już nie będzie trzeba, jutro ide na kontrol kami25 ty to szczupła jesteś, zacznę się chyba te z do tych twoich rad stosować. białego pieczywa juz kilka lat nie jem ale do ziemniaków mam słabość twój wielki dzień juz za parę dni. teraz czekają cię nerwy i stres a potem to juz tylko małżeńska sielanka:) pasałas że mała jeść nie che, mój kacperek ma to samo.nie mam pojecia czemu. z 5 posilków mlecznych po ok 150-180 teraz zjada dwa, rano i w południe a na wieczór nie che musze mu na spaniu wciskac. do tego zjada tylko deserek owocowy zagęszczony sinlackiem i zupkę z mięskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym jedzeniem to coś jest. Mój młody tez je o wiele mniej mleka, a jest ciągle na piersi, więc generalnie powinien chcieć chociaż pocmokać:) Rano je pięknie, wieczorem i w nocy. A w dzień to doslownie siłę trzeba mu cycka dawać, a i tak zaraz ciach obróci się na brzuszek i sobie pełza:P A na rękach to mi się wykręca na wszystkie strony. Nie wiem czy dobrze go karmię, ale nasz dzień wygląda tak: 8 - pierś (średnio chętnie) 10 - kaszka na gęsto ok 130 ml 13 - obiadek lub zupka z mięskiem 16 - pierś (pociumka) 18 - deserek owocowy lub mleczny 20 - pierś (z przyjemnością) 23 - kaszka na rzadko ok 180 ml 3 - pierś (z przyjemnością) 5-6 - pierś (z przyjemnością) Jutro mamy szczepienie to się okaże ile ten mój grubasek waży. Stawiam na 8,5 kg. Do malutkich nie należy, ale jest długi to tak nie widać wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas ok:) pobudka wieczorem 2 razy, nasteonie 1,30 i 3, póxniej już 8,40! i znowu nie dałam kupki do laboratorium:/. Goju, to i tak sporo je, mi Franek ostatnio odmawia kaszy, cały czas cycek, około 14 około 100 ml obiadku. koło 18, czasami wmusze troche kaszy. Chudzin ka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Zuzia też ostatnio mniej je niż zwykle.Choć na raz zjada sporo.Mleczka nie pije wcale jedynie co kaszki na mleczku robię.W sumie to ona je praktycznie same kaszki ok 9.00 kaszka na 150 ml mleka lub owsianka na 150 ml wody ok 13.00 zupka lub warzywka z mięskiem(kiedyś był duży słoiczek a teraz ten mały)i to nie zawsze do końca zjedzony ok 15.00 piure ryżowe na 120 ml mleka ok 19.00 kaszka smaczny sen na 160 ml wody Fakt że zaczęła sporo pić herbatek, ostatnio hitem jest pomarańczowa z hippa.No i w między czasie chrupki, herbatniki, biszkopty Deserków wogóle nie jada, czasami wymieszam jej jakiś owoc rano z owsianką.Soczkami też gardzi.Waży 7.500 także się nie przejmuję.Poza tym teraz jest ciepło i nie chce się tak jeść więc nie ma się co dziwić maluchom Dzisiaj bidulka tak skakała i cudowała rano w łóżeczku że aż się w główkę uderzyła o dół od karuzeli i teraz ma małego guzka:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula faktycznie niewiele ten twój synuś je. Mój na obiad je cały słoik duży 190 g. Na deser wrąbie albo duży słoik kaszki mannej z owocami, albo jogurt z owocami, bo same owoce to nie daję więcej niż 150 g, tak jak w schemacie. Mój ma spory apetyt. Ale zauważyłam tendencję, że u ciebie, u falsy, czyli tak gdzie cycek - dzieci teraz więcej chcą piersi a mniej innego jedzonka. No a u mnie na odwrót:) Lecz przyznam się w duchu, że mnie to cieszy, bo już powoli chciałabym rezygnować z karmienia. A na pewno muszę zakończyć na wakacje, bo od września jest duża szansa, że dostanę pracę i nie mam zamiaru latać z cyckiem:P No i modlę się o duży spadek rozmiaru piersi! A u nas dzisiaj pochmurno, ciągle leje i nawet do sklepu nie wyjdziemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka - a co to za owsianka, którą dajesz? Faktycznie same kaszki, a pierś też dajesz, czy nie? Bo na to wyglada, że mój to mały głodomór!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mój już jadl wiecej, a teraz nie chce.... fakt, ze czasami wciągnie caly duzy sloik obiadku.... ale martwi mnie, ze tej kaszy nie je. Jutro postaram sie zebrac tą kupke i zaniec do laboratorium. Ale ja od poczatku mówilam, że będzie niejadek:/ Ja taka sama byłam. Mi butelki zawijali w białe kartki, żebym myslała, że to mleko, a jak tylko wyczułam zupkę, to plułam po całym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - a jak mu dajesz te kasze? Mój też pluł kaszą, potem go nauczyłam ją jeść z butli przez sen, a teraz na śniadanie je łyżeczką. Tak mu się nagle odwidziało i już smakuje:) Ale tylko te zwykłe mleczno-ryżowe, bez smaków. Bananową Smaczny Sen pluje strasznie:P A co to jest ten sinlac? Też kaszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszke daje łyzeczką - owocowymi pluje, waniliową tez, wchodzi mu sinlac - to jest taka kaszka z apteki - kukurydziana, do tej pory mu smakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały mistrz dzisiaj pierwszy raz stanął na czworakach:) Do przodu jeszcze nie ruszył, ale aż strach pomyśleć, co będzie jak zacznie raczkować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goju, gratuluje:) Moj niby rusza, ale jeszcze tego raczkowaniem nie nazwę:) Dałam mu butle z kaszą zamiast cyca, ale sie darł, ale wypil z 50 ml, tylko ja chyba nie mam nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - ale mój dopiero stanął na czworakach, jeszcze nie ruszył. A z butlą to ja sie długo męczyłam. Właściwie to teraz pije tylko "nieświadomie" przez sen na noc kaszkę. Ale jak się niechcący obudzi to nie będzie jadł:( Moze spróbuj dać Frankowi tak na spiocha. Mój zje tak 180-200 ml kaszki! Ale musi minąć co najmniej 3 godziny od karmienia cyckiem i musi mocno spać. Jak słyszę, że już troszke zaczyna się krecić to daje mu butlę i od razu wyciąga całośc w 5 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ja też przez sen spróbuję Tośce butlę wcisnąć :-) Ona też teraz mało je w dzień, a w nocy i nad ranem nadrabia, co niespecjalnie mi się podoba, bo wieczorem mam ochotę na piwko na koniec dnia...ALe z drugiej strony jak mam to brzucho stracić, to lepiej piwa nie pić ;-) Z obiadków to jak na razie tylko rybka po grecku jej posmakowała na tyle, że cały słoiczek pożera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
ta owsianka jest z bobovity, dałam jej dzisiaj i zjadła ze smakiem (na gęsto łyżeczką). butelke pije 2 razy, do tego w dzien je deser i zupkę. Prawie juz raczkuje, przesunie sie nawet poł pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sie ruszyło! poszedł po całym pokoju, a w sklepie swiadomie klaskał, jak mu znajoma zaspiewała kosi kosi łapci!:) Goja, a ty wyciagasz małego z lóżeczka na tą nocną kaszkę? Czy w lóżeczku go karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam:) u nas swiatełko w tunelu, w południe nie chiał butli ale za to wciągnoł cały słoiczek 125g zupki i teraz na noc pierwszy raz od x czasu wypił całą butle. więc na spaniu juz go nie bedę męczyć:) paula ja daję na spaniu w łużeczku żeby go nie budzić. jak leżałam w szpitalu to widziałam że pielęgniarki też tek karmiły dzieci przy których matek nie było paula, goja ale fajnie macie mój się narazie przymierza ale chyba jeszcze poczekam a ha byłam na kontroli u lekarki dziś bo z flegmą sobie nie mogłam poradzić (ale jestem z siebie dumna bo nie dałam antybiotyku:)) i zmieniła leki i już widac poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki justa, postaram sie tak dać kolo 23 tej waniliowej bebilona. teraz juz spi, za to mąż sie w łózku zwija z bólu brzucha:/ mówi ze za szybko zjadl pizze w pracy, mam nadzieję, że to to, a nie grypa żoładkowa:/ aha, tak szczerze mówiąc to nie wiem czy mi sie tak śpiezy do tego raczkowania, trzeba bedzie dom zabezpieczyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! troszke mnie nie bylo, nadrobie jutro na spokojnie. przegapilam poltysieczna strone! bylo fajnie, mlody zniosl lot calkiem normalnie jakby nigdy nic. wypoczelismy, opalilismy sie ale powrot do domu tez jest fajny:) kilka zdjec na nk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa, super, że wróciłaś! Zdjęcia są cudne, Ziuteczek przeuroczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - daję tak jak justa na leżąco w łóżeczku. Trochę się kręci i czasem ciężko wcisnąć butle między szczebelki:) falsa - czekamy na relacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa zdjęcia suuuuper widać że wakacje udane i świetnie że młody ładnie zniósł lot samolotem co do jedzenia to u nas też ostatnio kiepsko :( jedyne co z chęcią wcina to owoce ze słoiczka no i na noc ok150 ml to są dwie pewne rzeczy a reszta to czarna magia raz zje 150 kaszki owocowej a raz tylko 60 o obiadkach ostatnio to mogę zapomniec bo wszystkim pluje i za żadne skarby nie chce buźki otworzyć normalnie ciężko za nim nadążyć no i jeszcze przez ostatnie 3 dni walczymy z chrypką i pleśniawkami nie ma gorączki ani żadnych innych objawów...jutro idziemy do lekarza choć jest już lepiej :) ale wolę to sprawdzić ,pomogło nam tantum verde no i mój misio ma 3 ząbka :) i tu niespodzianka bo lewą 2 z góry nie wiem czemu tak dziwnie i na dodatek boję się że coś jest nie tak bo przebiła się tak troche poniżej połowy dziąsła tak jakby była krzywa :( może mamusie których dzieciaczki mają już górne ząbki napiszą mi jak to u nich wyglądało.... ja właśnie wczoraj skończyłam dietę 13 dniową i jestem z siebie dumna bo wytrzymałam bez żadnych problemów ....udało mi się zrzucic tylko 3 kilo :( ale lepsze to niż nic !!! do wagi z przed ciąży juz wróciłam ale przydało by się jeszcze z 3 kilo w dół .... Kami -blisko blisko coraz bliżej- zanim się nie obejrzysz a będziesz ŻONĄ goja i paula gratki dla maluszków z okazji pierwszych kroków w kierunku raczkowania acha ja mam termin z małym do neurologa na czerwiec (umawiałam się na termin w lutym)w sprawie tego wzmozonego napięcia mięsniowego dostałam skierowanie na własną prośbę choć moja pediatra twierdzi że wszystko ok ale miałam dośc ciężki poród i dla własnego spokoju chcę sprawdzić czy w tej mojej małej główce wszystko jest w porządku a że dość długo nie puszał piąstek i podkurczał paluszki u stóp i wogóle jest dość niespokojnym dzieckiem to wzmożone napięcie mięśniowe stało się dobrym pretekstem (obym sobie tylko nie wykrakała) choż teraz zachowuje się całkiem normalnie :) ale co ja poradzę że od lutego aż tyle się zmieniło :P goja zgadzam się z tobą co do niesprawiedliwej natury :( :( :( i najważniejsze chciałam się pochwalić że małemu już dwa razy udało się przespać całą noc czyli od 20 do 6 rano :) Sory za długiego posta ;) i życzę miłaj nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja--- owsianka jest bobovity, pyszne śniadanko.No ale tak jak pisałam wcześniej dodaję przeważnie jakiś słoiczek owocowy(1/2)bo sama z siebie w smaku nie jest za dobra.No ale Zuźka ją wcina także chyba jej smakuje:-) Falsa--- zdjęcia boskie, normalnie pozazdrościć:-) dżagusia--- a czy twój maluszek dalej obciąga paluszki u stópek?A widzisz jakieś inne objawy?Ja się strasznie martwię a wizytę u neurologa mamy w środę a zwłaszcza że zauważyłam że moja Zuzi te paluszki obciąga i trochę mnie to martwi, zwłaszcza że tez ma podejrzenie wzmożonego napięcia:-(Trzymam kciuki żeby wszytko było dobrze u Twojej dzidzi:-) A z tymi ząbkami to różnie bywa.U nas na początku wyszły dwie dolne jedynki a teraz widzę że się dolna lewa trójka szykuje paula----gratulacje:-)Ciekawe kiedy ja się doczekam takiego osiągnięcia Zuźki.Oj boje się boje że to nie nastąpi tak szybko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcisnełam butle na śpiocha, oczywiście ryk - ale z 50 ml wcisnelam. Ale i tak budzil sie wczesniej ze 3 razy, zaczynam ie martwic, ze on tak po prostu ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia - gratuluję przespanych nocy! Niejedna by pozazdrościła...:) wisienka - kupiłam tę owsiankę i faktycznie taka srednia w smaku. No ale głodomór zjadł całą michę:P paula - nie zniechęcaj się! Wiktor najpierw jadl tak samo po 50-100 ml, dopiero po ok. tygodniu zaczął wciągać całą dużą butlę! I przestał się budzić jak mu ją dawałam. My po szczepieniu na WZW, płacz troszkę był ale niewiele. Wiktor waży 8,160 gramów, więc nieźle:) Niestety u nas nie mierzą:( Pogoda zrobiła się sliczna i wreszcie wyjdziemy dzisiaj na spacer. Teraz czekam aż młody uśnie i też się rąbnę na drzemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
u nas dzisiaj zimno. falsa...ale super wyjazd, normalnie wam zazdroszczę :) zębów dalej nie ma.Ma teraz etap piszczenia i mówi bababa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 dziękuję serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dzagusia-->oj zazdroszczę przespanej nocki! cudnie normalnie! :) no i gratulujemy 3 ząbka :) goja, paula-->moja Michaśka też już przyjmuję pozycję raczkowania i jak jakaś zabawka jest przed nią to tak się buja, że przesuwa do przodu i sięga po to co chce :) falsa-->zdjęcia I klasa :) ale sobie poleniuchowałaś :) My chcemy pojechać w podróż poślubną na Kretę lub Maderę, ale zobaczymy po ślubie czy goście będą hojni i będziemy mogli sobie pozwolić na taki wypad ;) ;) ;) mamamalwiny--> sto lat sto lat... :) 🌼 🌼 🌼 Mama poszła z Michaśką na spacer, a ja prasuję, piorę i ogarniam chałupkę :) Miłego dnia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×