Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

paula w ciągu godziny 110 ml kaszy to i tak ładnie jak na początki.Z dnia na dzień będzie lepiej, tylko daj mu czasu, niech się chłopak przekona Moja Zuźka wczoraj na wieczór oszalała.Zjadła kaszkę smaczny sen na gęsto na 320 ml wody!!!!!Aż sama nie dowierzałam, chyba głodek ją dopadł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, jak ja bym chciała, żeby Franek tak jadł..... cieszy mnie tylko że obiadki całkiem dobrze nam wchodzą. Dlatego od paru dni daje 2 razy dziennie. Tzn po porannej drzemce daje warzywka (z owocami dalej nie ma szans), a po południu obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja ja też czekałam na zaczerwienione dziąsła w czasie ząbkowania.Nie wiem czy to normalne ale Zuźka właśnie miała takie białawe z lekką górką na środku.Widziałam jak wyżynał się ząbek córci znajomej i ona miała strasznie spuchnięte a moja nie.Także chyba nie zawsze jest tak jak w poradnikach napisane.Chyba każde dziecko przechodzi inaczej ten etap paula kurcze mnie to nawet w ciąży nie przepuścili w kolejce, raz tylko się wepchałam bo nie miałam już siły stać przez upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba miałam szczęscie, bo mnie czesto przepuszczali i wiele spraw na brzuchola załatwiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuźka w kaszki wierzy jak w Boga.Tylko paczkę za paczką otwieram.Dziwne że jej to się jeszcze nie przejadło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jeszcze dac mu trochę kaszy:) i spaćku... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka - no nieźle ci zjadła! Mój przed chwilą wciągnął 180 ml kaszki ale na rzadko. Trochę za gęsta była i pod koniec się biedaczek męczył, ale zjadł:) A z ząbkami to różnie bywa jak mówisz. Ani ja ani lekarka nic tam nie widzimy, i nawet bym się cieszyła, jakby tak mu wylazł z zaskoczenia. W ogóle dałam małemu dzisiaj kawałek jabłuszka ale mu zabrałam zaraz, bo odgryzał duże kawałki! No i zaczął się krztusić, aj patrzę a tam wystaje taki kawał jabłka z buzi! A w ciąży to ja zawsze szłam do kolejki dla ciężarnych i na początku stałam za sznurkiem nie-ciężarnych, licząc, że ktoś mnie przepuści. Ale potem zaczęłam się wpychac na przód kolejki, bo dziwnym trafem wszyscy \"nie zuwazali\" szyldu z napisem, że to kasa dla kobiet w ciąży! A mi się w sklepach słabo robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> moja health visitor kazala mi sie uzbroic w cierpliwosc bo dziecko bedzie memlec tez i duze kawalki jak mu sie odgryza tylko ze jak sie zauwazy to z buzki trzeba wyjac palcem a jak nie to i tak sam je wypluje - wiem, ze to jest na poczatku przerazajace ale to tylko tak wyglada. no i powiedziala ze mam sie przygotowac na balagan i jeszcze wiecej balaganu:) jest kilka filmikow na youtube na ten temat no i informacje na necie - ale po angielsku. kaszka to u nas tez na rzadko sie lepiej przyjmuje. na 2 miarki mleka 1 miarke kaszki. tak jest akurat w sam raz. ja waze ok.60kg na 175cm, ale wiecej nie moge bo idzie mi tylko w talie. teraz moze mam zdziebko wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - dobiłaś mnie... Ja mam 1 cm więcej i 17 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Idę sobie w łeb walnąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ciągłym biegu! Zaraz jadę robić paznokcie, później odbieram sukienkę,solarium, jakieś zakupki i cały dzień zleci! wisienka-->cieszymy się z Tobą, że z Zuzką wszytko dobrze! mamamalwiny-->a jak tam u Was??? co do wagi ja przy 167 cm ważę 55 kg! I teraz ważę jak przed ciążą. Mój M. powiedział, że wyglądam lepiej niż przed ciążą :) ale za to moje cycuszki są maleńkie :( Miśka od 2 dni wcina obiadki znów, za to deserki nie bardzo! z tym większym kawałkiem jabłka ja bym się bała dać. Jak daje Michaśce chrupki kukurydziane to mam stracha choć wiem,że w buźce jej się rozpuszczą, a co dopiero jabłko ;) A dziś noc taka sobie! ok.2 jedzonko i znów 0 5pobudka i gadanie,zasypianie i tak w kółko! dopiero o 9 zasnęła i już siedzi i wcina chrupki i wkurza się jak wypadnie jej z rączki albo zabieram jej mniejszy kawałek i daję następnego ;) rośnie mi diabełek! a! a Miśka co by nie zjadła 3 kupki dziennie zrobi ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> ale za to cycek ci mozna pozazdorscic! ja mimo ze karmie to mam malenkie! dziewczyny, jak sie dziecku daje cos do jedzenia to trzeba przy nim caly czas byc i kontrolowac co tam ma w buzce, nie mozna zostawiac samego. jablko najlepiej dac obrane ale w wiekszym kawalku a nawet w calosci zeby nie odgryzal. tak samo z kazdym innym warzywem czy owocem. kawalki maja byc na tyle duze zeby nie pekaly. no i nie spuszczac z oczu ani na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas całkiem dobrze, obudził sie koło 23, nastepnie 0,30, 3,30 i 7,10. Musiałam go przebrac, bo oczywiscie kupa była, pokrecił sie, pośpiewał i pospaliśmy do 10,40:P Goja, naprawdę dobrze wyglądasz, uwierz mi! Mnie troche ten brzuchol dobija, ale cóż, jak już kiedyś pisałam 31 lat bylam zgrabna, teraz moge być zgrabna trochę mniej:) Jetem ciekawa jak bedzie z piersiami. Przed ciąza miałam jędrne 75 D, teraz pewnie bedą woreczki. dziecko łazi po całym pokoju, powyciagalam hałasliwe zabawki i to był mój błąd - wszystko wciska i mam kongo. Ja w łikend sama:/ mąż leci do Dortumundu na jakis mecz, sama mu pozwoliłam, a teraz się zastanawiam jak wyjdę z małym i z psem. Bede musiała siostrę poprosić, przynajmniej wieczorem. Aha, znowu pije kawę, lekarz kazał sie wstrzymac i obserwowac, czy sie nie polepsza. Wczoraj piłam, a Franus ładnie spał. Więc zaraz ide sobie zrobic. bez kawy nie moge funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=xVBdMDl4RXo --> tu jest filmik na temat baby-led weaning. przeraza mnie ten balagan naokolo:) ale ogladalam wiecej takich filmikow i dzieciaki w wieku naszych niektore juz jedza prawie ze normalnie duze kawalki! np ten tutaj wcina chyba kurczaka a ma 6 miesiecy i 3 tygodnie: http://www.youtube.com/watch?v=YcAO-NwsW_E&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko falsa, na tym drugim filmiku to dziecko ma reke jak ja nogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> moj ziutek ma taka reke! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze:), mój siedzi od 40 minut przy swoim stoliczku edukacyjnym, czy jak to sie nazywa i sie bawi:) moj anioleczek, tylko słychac tatatata gejgejgej i dzwieki stoliczka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paila --> haha tatata gejgejgej, chyba kogos tu niechcaco obrazamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa- ciiiiii:) bo mi się małżonek obrazi:) hehehe. Czy dla Waszych dzieciaczków tez najafajniesze do zabawy sa komórki, piloty i wszelkie metki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> u mnie numer jeden to pilot, potem komorka, laptop, nastepnie gazeta, chetnie tez siega w kierunku kubkow i talerzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie apropo kubkow to karmilam dzisiaj mlodego cyckiem i akurat na oparciu kanapy stala moja zimna herbata ktorej nie dopilam i jak go tak z tego cycka dawalam do siadu to sie wyciagnal w przod lapkami chwycil kubek i cala zawartosc wylal na mnie, na siebie, kanape i podloge. juz teraz nie ma bata, trzeba z wszystkim uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny wózek
Mam do sprzedania śliczne ciuszki po mojej córeczce. Rozmiar 8-15 miesięcy. Używane ale w bardzo dobrym stanie bez plam itp. Mam sporo sukienek, których córeczka nie zdążyła założyć a teraz okazały się za krótkie, są tam też bluzeczki z krótkim oraz długim rękawkiem. Rzeczy są z domu, w którym się nie pali i nie ma zwierząt. Mogę wystawić na allegro. Kontakt nutella08@op.pl Proszę link do zdjęć. http://misia1218.fotosik.pl/zdjecia/1.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek usiadł! 2 razy! raz w wózku - więc powiedzmy, że sie nie liczy, bo nie było zupełnie płasko, ale raz usiadł z brzuszka, tzn podciagnął się do raczkowania, podkurczył nózki i usiadł, a jaki był zdziwiony:) Ciekawe czy to przypadki, czy zalapie. Juz myslałam, że mineły kupy po plecy.... ale niestety przed chwilą mialam taka akcję, że go do zlewu wsadziłam, bo nie wiedziałam co zrobic:) Teraz lezy w samym papersie i usiłuje podejsc do piłki, ale ona mu cały czas ucieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam was dziewczyny! Zawsze pocieszycie:) Już nie czuję się taka gruba:P Ale od dwóch dni nie jem ani kęsa słodyczy i przynajmniej brzucha mi tak nie wzdyma:P A w ogóle to miałam dzisiaj takiego wkurwa, że sie poryczałam! Moja myszka na spacerze się darła ok godziny. W domciu dostal cyca i 1,5 godziny go usypiałam, bo się jakoś tak męczył. W końcu o 16 usnął a ja myk razem z nim. No i nagle do domu przyszli tesciowie ze swoim ukochanym wnukiem, ktory drac się mnie obudził, potem przyszła szwagierka, która też nie potrafi cicho gadać i Wiktor obudzil się po 20 minutach ze strasznym płaczem!!! Jezu jak się wkurwiłam na maxa! Ja wiem, ze nie jestem u siebie w domu, ale mogliby choć raz pomyśleć o swoim drugim wnuku i uszanować to, że spi. A nie w kółko tylko zajmują się tamtym, a jak on śpi to broń boże żeby ktoś go obudził! Na paluszkach trzeba chodzić (mieszkają z bratową w dobudówce). po prostu zero pomyślunku! Musiałam zabrać Wiktora na spacer, żeby ochłonąć no i miałam nadzieję, że troszkę pośpi na dworze. Ale znowu darł się godzinę! Teraz dopiero usnął, a jak go ktoś obudzi to się normalnie spakuję! Ufff ulżylo mi troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak tylko o sobie) paula - gratulacje dla Franka! To teraz już nie spuścisz go z oka... Najpierw siądzie a potem ciach i poleci! Tymi długimi nogami będzie zasuwał, że hej:D falsa - no ja źle zrobiłam, ze dałam młodemu cząstkę jabłka, i on sobie odgryzał kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - fajne zdjęcia na NK:) My taką zabawkę dostaliśmy od znajomych, ale jak się raz zawiesiła, to juz w ogóle nie chce działać! Szkoda troche, bo mógłby się Wiktor tym długo bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju, a czemu Wiktor tak sie drze na pacerze? Mój sie tak drze jak go położe, albo nie może zasnąc? Na siedząco raczej nie płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa---- fakt, teraz trzeba bardzo uważać.Niedawno piłam kawę z Zuźką na rękach, nawet nie zauważyłam jak pociągnęła za kubek i wszystko wylała na mnie i na siebie.Na szczęście kawa była chłodna, bo odkąd mam tego diabełka w domu to zawsze pije zimną kawę:-(Nie chce myśleć co by było jakby to był wrzątek:-( paula---- brawo dla Franka!!!!:-)Idzie jak błyskawica Zuźka też zaczęła się podciągać ale tylko z pozycji pół siedzącej i bardzo mnie to cieszy że w końcu zaczęła próbować:-) U nas też przebojem są wszystkie niedozwolone rzeczy czyli piloty, telefon, gazety, kwiatki itp.Lubi też bardzo śrubki, zapięcia przy wózku Ostatnio też zaczęła zbierać okruszki i sierść psa.Weźmie przed oczy i ogląda z każdej strony:-) Dzisiaj pierwszy raz ugotowałam jej zupę ze świeżych buraczków.Aż się trzęsła tak jej smakowało.Jeszcze żadnej mojej zupiny nie wcinała tak jak tą dzisiejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, moze baterie walnięte? ja tez musiałam wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×