Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Aga mieszkanie wynajmuje tak jakby od miasta czynsz za 37m2 wyjdzie ok 150zl. Po kilku latach (nie orientuje sie dokladnie po ilu) mozna to mieszkanie wykupic prawie za darmoche na wlasnosc. U nas to sie nazywa Zarzad budynkow Komunalnych, a podanie skladalam w urzedzie miasta w wydziale zasiedlania czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już nie mogę sie doczekać kiedy bedziemy sami w mieszkanku i nie będe się martwić czy ktos nam do pokoju wejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - na prawde nie ma sie co martwic o halas bo jak dziecko sie przyzwyczai ze ciagle cos slychac to bedzie ok! Moja mama jest niania i miala kiedys takie dziecko ktore nie moglo spac jak nie bylo jakiegos halasu. A wiec wlaczala w pokoju obok telewizor i dziecko dopiero wtedy spalo!! :) Bede trzymala kciuki jutro o 9 i 11! :) Kamila - moze zrob test? Ja na twoim miejscu bym nie wutrzymala!! A jesli chodzi o mieszkanie to my na sszczescie nie mamy problemu bo jestesmy w trakcie kupna mieszkania (a ile to nerwow zrzera!! Ile papierow trzeba podac itd..! no ale w koncu to normalne) Bedziemy placic przez 25 lat ale chociaz juz na swoje..! Moze doczekamy sie konca kredytu! A jesli chodzi o te panstwowe to moi rodzice jak mieszkalismy w Polsce tak mieli ze wlasnie w takie sie wprowadzilismy i po kilku latach mieli okazje kupic, no i kupili! Potem jak wyjechalismy sprzedali, ale zawsze bede pamietac to nasze pierwsze mieszkanko na 10tym pietrze w Stalowej Woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo robilam juz 2 (moze za wczesnie) w 20 i 23 DC i wyszlo ze nei jestem wiec boje sie znowu zrobic... Jutro bede musiala zrobic, bo idziemy na urodziny do kolegi wiec wole wiedziec czy moge sobie pozwolic na winko czy nie ;) Ale jak znowu wyjdzie ze nie jestem to kurcze przeciez sie zalamie, 3 test :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak rozumiem cie.. Bede trzymala kciuki mam nadzieje ze wyjda dwie kreseczki ale byloby super :) :) :) Musisz nam dac znac jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno dam, tego mozecie byc pewne ;) Ech fajnie by bylo.. ale nic, staram sie nie nastawiac na to, chociaz jest to cholernie ciezkie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiła w ciagu moich starań tylko dwa testy bo w innych cyklach niezdążyłam zrobic bo @ przyszła wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oprocz tego kolorowego sluzu co mialas wczoraj, masz jakies obawy typu bol piersi, bol brzucha itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam cos. (tzn napisze ;)) Dwa dni temu zauwazylam ze na piersi strasznie widac mi zyly. Nigdy tak nie mialam. Nie zwrocilam na to wiekszej uwagi, tylko ze wczoraj na jakims forum przeczytalam (przypadkiem) jak jedna dziewczyna napisala ze jej pierwszy objaw byl wlasnie taki. Ale sie ucieszylam!! Boje sie, bo nadzieja rosnie i rosnie.... :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo ten sluz kolorowy mialam przedwczoraj, wczoraj w poludnie brzuch mnie zabolal tak z 3-5 min i koniec. teraz sie dobrze czuje zupelnie nie tak jakbym miala @ dostac.. A co do piersi to tak jest, moja siostra tak miala, to byl jej pierwszy objaw przed @ i sie okazalo ze jest w ciazy ;) Wiec moze akurat, 3mam kciuki zeby sie potwierdzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo tak to jest objaw ale nie zawsze ja też tak mialam w poprzednim cyklu. Pokazałam narzeczonemu żyły na piersiach i mówie że nigdy takich nie mialam a on na to że zawsze przd okresem tak mam :( I widzicie i na to też nie zwracałam uwagi ale mam nadzieje że Karo u Ciebie bedzie to wygladać inaczej życze ci tego :) I Trzymam kcuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zawsze nadzieje choć zawsze do każdego objawu znajduje sobie wytłumaczenie żęby się nie nakręcać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wiecie co, ja tez mam zyly na piersiach jak teraz tak popatrzylam :P i nei wiem czy wczesniej je przed okresem miewalam czy nie... Zwariowac idzie z tym objawami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri - tak, masz racje. Ale cieszylam sie bo to nie byl objaw o jakim gdzies czytalam a POTEM stwierdzilam, bo tak to wyobraznia robi swoje i wszystkie (no, prawie..) objawy mozna miec! No ale prawde ze pewnie wiecej uwazam, obserwuje swoje cialo i na pewno tez tak mam co miesiac tylko ze nie zwracalam uwagi! Okaze sie za tydzien :) Jak sie tym razem nie uda to moze nastepnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - no nie! Wlasnie to mowie ze jak sie juz slyszy o jakims objawie to latwiej go u siebie znalesc ;) Oj nie moge sie doczekac twojego jutrzejszego testu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kolezanka mi wczoraj powiedziala ze do ciazy objawy sa identyko jak te do @ wiec nie ma co sobie objawow szukac, tylko czekanie pozostalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Karo wiem, wiem, dlatego tak z przymruzeniem oka do tego podchodze, zobaczymy jutro ;) Kamka no to wytrwalosci przy malym urwisie zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro bede miala 27 DC a moje cykle trwaja 25 dni.I zwykle kilka dni wczesniej mam straszne skurcze a tu nic do tej pory.Z jednej strony sie ciesze ze moze, a z drugiej strasznie boje ze cos jest nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - nie martw sie napewno wszystko ok. Albo jestes w ciazy (trzymam kciuki :) ) albo cykl ci sie troszke przydluzyl przez te przezycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj 26dc z tym ze moje cykle trwaja 33 dni... Wiec jeszcze poczekam Jestem chyba tydzien po jajeczkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to się zdaża ja najdłyższy cykl miałam 52 dni. Anormalnie mam 31-33 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka - twoj Jasiulek jest piekny :) tez bym takiego chciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przez ostatni miesiac schudlam ok 3 kilo (nie odchudzalam sie, po prostu zrezygnowalam ze slodyczy, paczkow i innych bomb kalorycznych i zamiast podjadac miedzy posilkami po prostu jakdlam jablka i inne owoce i warzywa. Obiadki tez robie na parze zamiast smazyc, takze zadna drastyczna dieta, nawet tego nie odczuwam, moze jednynie patrzac na wage ;) Do czego daze: czy jest mozliwe zeby mi sie cykl przez to wydluzyl? Slyszalam ze tak jest jak sie chudnie drastycznie a ja nie przesadzalam z niczym a moze jednak tak organizm po prostu reaguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, 🌼 tez tak myslalam, wolalam sie upewnic ;) Musze isc na zakupy i do fryzjera a tak mi sie nie chce, poza tym boje sie ze mnie jak zwykle obetnie nie tak jak chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mysle, z tego co piszesz bardzo dobrze sie odzywiasz i nie brakuje witaminek! Ja 3 lata temu nie najlepiej sie sama ze soba czulam i wlasnie drastycznie zaczelam sie odchudzac, spadlo mi 12 kilo w okresie 5 miesiecy a miesiaczki nie mialam ... 1,5 lat!! Dopiero kiedy poznalam meza sama ze soba sie pogodzilam i zaczelam normalnie jesc. Okres wrocil dopiero kilka miesiecy po normalnej diecie.. Kilo tez wrocily ale to jue nie jest problem :) Ale ty jak piszesz bardzo dobrze sie odzywiasz wiec na pewno nie ma zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że są takie kobiety które chcą mieć dzieci i dążą do tego, dużo osób dziś myśli o karierze związanej z pracą. Zawsze będę wspierać takie kobiety, ja wśród koleżanek naoglądałam się ich po usuwaniu ciąży i nigdy nie mogłam zrozumieć dlaczego to robią skoro mają szanse mieć dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale może tu też być to bo wystarczy że brakuje ci teraz np, tłuszczu bo zrezygnowałaś ze smażonych rzeczy. Zreszta na te cykle to wszystko może działać pogoda brak snu podróż tak naprawde to niewiadomo co akurat nam pomiesza cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, przekonamy sie jutro, mam nadzieje ;) A co do fryzjera, kilka miesiecy mialam wlosy za lopatki, prawie do pasa i zdecydowalam sciac do ramionm trudna to dla mnei decyzja byla. Zeby miec pewnosc ze zetnie mnie jak trzeba, pokazalam jej zdjecie wielkosci A4 jaka chce miec fryzure, tyle ze 2 cm dluzsza. Sciela mnie z 5 cm krocej niz na zdjeciu . Myslalam ze ja zabije, ale oczywiscie podziekowalam i grzecznie wyszlam, jedynie moj chlopak podnosil mnei na duchu ze bardzo ladnie wygladam, chociaz wiem ze klamal :P I teraz wlosy odrosly no i trzeba jakos je skrocic i sie boje :D Ale co tam, odrosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×