Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Kathreenka....prawdziwe :P , ale siła grawitacji robi swoje niestety, hehe chciałam zmniejszać już dawno...bo to wcale fajne nie jest, ale lekarz powiedział, że jak planuję dzidzię kiedyś jeszcze, to nie mozna zmniejszać. Ot i tak się męczę...;P No musze przyznać nieskromnie, że ładne przyciąga ładne i tak nasz topic został....MISS topiców hihi kto na tak łapka w górę...:):) Wszystkie jesteście śliczne dziewczyny i absolutnie musicie to swoje śliczne DNA wespół zespół z Połoweczką pozostawić po sobie na tym świecie... Tak nam dopomóż Bóg i już :):):) jeju za godzinkę do domku zmykam...ale w tej pracusi słodkie nieróbstwo, a fe, ale cóż sprawdziłam...Pracodawca ma obowiązek przydzielić zadania, ja jestem ready codzinnie od 7.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę, ze gdyby mi się udało zajść w ciążę za 1 razme to już za 2 m-ce bym rodziła ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen...absolutnie zabraniam Ci tak mysleć, a co dopiero pisać !!!! No coś TY....patrzymy w przód...czekamy na świetlana przyszłośc, na piekne zdrowe, rózowe, pachnące bobaski... MYŚLIMY POZYTYWNIE i wierzymy, że mnam się uda, bo nie może byc inaczej, bo tak same chcemy... bo bez wiary nic się nie udaje, trzeba mocno chcieć i wierzyć, że wszytsko o czym marzymy się spełni... Ale dzisiaj mam dzień złotych mysli hehe :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Miumiu wiem.. wiemm.. czasem mnie łapią takie przemyślenia, ale kończe z tym - obiecuję. Masz rację trzeba myślec pozytywnie i wierzyć, że się uda? A jak Twoje samopoczucie-wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza...nic, kompletnie nic...poza uczuciem słonikowatości hehe no i piersiami, które nagle się zrobiły takie.....fajniejsze :):) tzn jędrne bardzo :P No nic zmykam pomalutku będę prowadziła podgląd na topic z domku... Fajnie, że dzisiaj mniej bylo zaprzatania sobie głowy zmartwieniami :):) a więcej przyjemnościami...Moje śliczne Koleżanki :P Zmykam, narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym Was chętnie zobaczyła:) --> inezka83@wp.pl tak serio to zazdroszczę tym które juz teraz testują ja muszę czekać prawie 2 tygodnie, zaczyna mnie ciekawość zżerać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki ale dzisiaj naskrobałyście!!!!!!! Ja nie miałam wcześniej czasu , sprzątałam byłam w mieście , bawiłam się z córcią itp :) słowem dzień minął barrdzo szybko Życzę Wam miłego week starającym się owocnych starań a czekającym na @ oby ten małpiszon nie przyszedł!!! ❤️ Kamka fajnie,że nie odeszłaś....🌼 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu śliczny filmik, masz rację wyciska łzy:( jeszcze bardziej zapragnęłam mieć dzidziusia:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu - sliczny filmik (podgladam was! :P w pracy dalej plaza.. na szczescie za 15 min koniec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja juz w domciu ;) Tez chetnie was zobacze, wyslijcie mi na maila: kalcia82@o2.pl fotki a ja potem odpowiem wam swoim zdjeciem, chociaz jak tak sie wszystkie nawzajem chwalicie to uwazajcie, bo ja nie taka piekna jak wy napewno ;) Poza tym nie mam aktualnego zdjecia z balejage wiec juz troszke inaczej wygladam ;) Chyba ze znajde te z zareczyn ;) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się, że filmik sie spodobał... Karo nasz jedyny BRZUSZKU jak się czujęsz...w pracusi plaża, Boszzzzzz jak u mnie ciegle :( Kamila :):) dzisiaj faktycznie troche odeszłysmy od "tematu" :P zaraz Ci podeslę i czekam na odpowiedż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Karo napisz jak się czujesz no i wogóle jak to jest być w ciąży??? wiesz że my nie mozemy się doczekać to choć opowiedz nam o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za zdjęcia. Teraz czarne nicki nabrały realnych kształtów ;) Kamila już Ci wysyłam. miumiumiu - dużego masz syna, ale ten młodszy też bardzo do Ciebie podobny :) Filmik obejrzałam i pomyślałam że może ten Cud dzieje sie właśnie w moim brzuchu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mataii...daj Ci Boże Kochana, z całego serca. ładnie napisałas o tych kształtach....:):):) Jak do Ciebie pisze to widze sliczną Dziewczynkę w letnim ubranku i sandałkach :):) Hej tam reszta już się rozesłałam :P i też czekam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu twój mąż jest Polakiem??? bo wygląda na gorącego włocha;) serio:) a ogród masz śliczniutki:) ale najbardziej Ci zazdroszczę Twojego biustu:D ja nie mam z czym na plażę się wybrać:/ normalnie w kompleksy wpadłam:P mataii super laska z Ciebie:) jeszcze z jedno zdjęcie a naprawdę wpadnę w kompleksy:( ---------- mam cichą nadzieję że u mnie w brzuchu dzieje się to samo, choć na pikanie serduszka jeszcze dużo za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wysłałam Ci zdjęcia Miumiu - dziewczynom dodałam jeszcze zdjęcie mojego męża i mnie z długim włosem - także Tobie też podsyłam żeby było sprawiedliwie i tu wyglądam starzej;) Tak patrze na to zdjęcie to po pomniejszeniu trochę mi mordkę wykręciło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen, madu dzięki za zdjęcia, są super :) mam nadzieję, że moja fotka też doszła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No qrcze same Miski nic sie nie pomyliłam :):) Mataii no taaaak, teraz mam Cię w wersji Wamp...no no :):) piekniutko... i Aga :) jaka Ty młodziutka, slicznie do slubu wyglądałaś i mężuś jaki przystojniaczek...ja jaeszcze kościelnego nie miałam, ale wszytsko przede mną....:P panowie od okien wreszcie poszli...lece ubranko słuzbowe przebrać na domowe :) bo mnie już denerwuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja marzyłam o kościelnym:) ale na cywilnym tez mi zależało bo chciałam mieć nazwisko męża, w końcu jak mamy być jednością to na całego:D ja jutro wstaję o 5 bo jade na zjazd na uczelnię:/ w niedziele też tyle że mam na 10.30 choć tyle dobrego że się odrobinkę wyśpię, bo ten tydzień był koszmarny, praca na 1 zmianę czyli wstawanie o 4 rano, teraz mam noce:( powiem wam że praca na 3 zmiany to najgorsze co może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak patrze na tabelke to mi sie smutno robi...tyle kobietek, tyle miesiecy staran i tylko jedna ciaza buuuuu. Dlaczego to takie trudne? Zazdroszcze Wam ze juz mozecie sie starac ja na razie nawet tego nie moge. Co zrobic musze odczekac te 6mc. Zapewne jak ja zaczne to WY juz bedziecie blizej porodu niz dalej i tego Wam z calego serca zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki prześlijcie fotki lenka6@autograf.pl po otrzymaniu wyślę swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virtualia - ja przeżywałam rok temu to samo co Ty teraz. Też nie mogłam nawet zacząć starań. I po zakończeniu leczenia musiałam odczekać 3 mies. Ale w końcu nadszedł ten piękny dzień i już mogłam rozpocząć starania. Dla Ciebie też taki dzień nadejdzie i to szybciej niż myślisz, ani się nie obejrzysz a te 6 mies minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×