Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

PÓJDE CHYBA SLADAMI MELCI I ZROBIE SOBIE PRZERWE. BEZ MIERZENIA TEMPKI BEZ TESTÓW BEZ WIESIOŁKA. Z TOPIKIEM NARAZIE TEŻ SIE CHYBA POŻEGNAM BO CHYBA SIE PRZEZ NIEGO TROCHE NAKRECAM.OD CZASU DO CZASU BEDE ZAGLĄDAĆ DO WAS . NIE GNIEWAJCIE SIE . kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04... . ..łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8..........11.04........Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6.........przerwa. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . ........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............prze rwa.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04......śląskie Martt...........Marta...........27..... 8...........25-28.03...dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....2............12.0 4....wielkopolskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża . ....łódzkie Elmirka85.....Ania.............23.....4............ciąża . .....młp KTUALNIE TYLKO TABELKE :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łezka przykro mi bardzo :( Nie zapominaj tylko o nas i zaglądaj koniecznie czasem!! A ja postanowiłam na przełomie kwietnia i maja jechać wakacje Kierunek -----> Egipt lub Tunezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moje drogie mieszkam w Głogowie, koło Wrocławia :) U nas słoneczko, ale zimno jest niestety. Przynajmniej nie jest szaro za oknem :) Łezko i melciu - bardzo mi przykro :( Ale następnym razem na pewno spadniecie do drugiej tabelki :) Ja jestem prorokiem :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MELCIA POLECAM EGIPT JAK NIE BYŁAŚ. DZIEKI ZA POCIESZENIE. JA JUŻ TEŻ ŻYJE WAKACJAMI. MIAŁAM NADZIEJE ŻE TO TERAZ,ALE CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI,WAŻNE ŻE MAM KOCHAJACEGO MĘŻA ,CÓRKE ,2 PSY.NOI WCZORAJ SIE DOWIEDZIAŁAM ŻE ZOSTAŁAM PSIĄ BABCIA TRZECH SZCZENIACZKÓ PIESKÓW SHIH-TZU. ZAWSZE TO JAKAŚ RADOŚC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka moja córcia uwielbia układać puzzle i różne gry planszowe-takie edukacyjne.Oczywiście bawi się lalkami ostatnio właśnie na urodziny dostała wózek dla lalek i jest barrdzo zadowolona,pochodź po sklepach rozejrzyj się teraz jest mnóstwo fajowych rzeczy dla dzieci:) Melcia Łezka będzie dobrze zobaczycie!!!Melcia pomysł na wycieszkę superr pozazdrościć 🌼 Mataii Ania co u WAs??ja miałam plamienie 2 dni potem zrobiłam test no i jak wiecie jestem w dolnej tabelce-dostałam luteinę od gina. całuję dziewczynki buźka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I SPECJANE BUZIAKI DLA AGI BO MI SIę SMUCI ZA BARDZO MIUMIU GDZIE JESTEś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie cieplutko. Przyszła do mnie dzisiaj@ ,ale jakoś nie mam doła,bo licze na to ,że może nastepnym razem sie uda.Wczoraj jak pojawiło sie plamienie,to było mi bardzo smutno,aż sie popłakałam,i tylko mój mąż dodał mi sił,aby to przeyrwac i dalej próbować.26 marca ide do gina i może da mi jakiś dopalacz,bo u mnie latka lecą ,więc może trzeba sie jakoś wspomóc. melcia🌼łezka🌼 przykro mi ,że Wam też sie nie udało.Będę trzymć za Was kciuki jak zaczniecie starania po przerwie,ja nie odpuszczam i będę działać dalej. Uaktualniam tabelkę kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04... . ..łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8..........11.04........Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6.........przerwa. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . ........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............prze rwa.....podlasie anna6889......Ania.............39.....3...........16.04. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04......śląskie Martt...........Marta...........27..... 8...........25-28.03...dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....2............12.0 4....wielkopolskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża . ....łódzkie Elmirka85.....Ania.............23.....4............ciąża . .....młp Hannaa🌼dzięki za pamięć,napisz co u Ciebie,czy działasz ,aby zejść do dolnej tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka z najnowszym uaktualnieniem kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04... . ..łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8..........11.04........Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6.........przerwa. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . ........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............prze rwa.....podlasie anna6889......Ania.............39.....3...........16.04. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04......śląskie Martt...........Marta...........27..... 8...........25-28.03...dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....2............12.0 4....wielkopolskie EMKA_007....Magda...........29.....2..............14.04....W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża . ....łódzkie Elmirka85.....Ania.............23.....4............ciąża . .....młp Trzymam kciuki zza kolejne brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łezka🌼 masz rację ,że wchodząc na forum to tylko niepotrzebnie sie nakręcamy,ale przynajmniej mnie jest lżej znosić niepowodzenia,bo wiem ,że nie jestem sama.Możemy się nawzajem wspierać i dzielić doświadczeniami. Ja mimo niepowodzeń i tak będę Was odwiedzać i od czasu do czasu cos napiszę.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA STARAM SIE WYELIMINOWAĆ WSZYSTKIE RZECZY KTÓRE MOGĄ MNIE NAKRECAC NA DZIDZIE .MOJA ZNAJOMA GINKA MI TAK DORADZIŁA. A JAK MINIE ROK I NIC NIE BEDZIE TO PODEJMIEMY Z NIĄ DALSZE KROKI NA LECZENIE. JA MAM HORMONY W PORZĄDKU A MÓJ MĄŻ PLEMNICZKI MA OK. RAZ MIAŁAM MONITORING Z CLO I PREGNYLEM, TYLKO NA SWOJĄ PROŚBE I PO ZNAJOMOŚCI BO TO ZA WCZESNIE BYŁO. WIEC NARAZIE BEDE CZEKAŁA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOI NIESTETY TOPIK TEŻ MUSZE ODSTAWIĆ ,CHOCIAŻ UWIERZCIE SZKODA MI BARDZO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łezko smutno tu będzie bez Ciebie. Zastanów się czy chcesz odejść... U mnie też już \"stuknął\" 8 cykl, ale odkąd wchodzę na ten topik to jakoś mi raźniej. Gdzie Miumiu i Madu się podziały? Madu pewnie nie ma czasu na nas bo bzykanko uskutecznia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATHREEN JA NIE ODCHODZE BEDE WAS OBSERWOWAŁA. OJ JAK TO SMUTNO ZABRZMIAŁO. ŁEZKA MI POLECIAŁA. POPROSTU CODZIENNIE WCHODZĄC NA TOPIK CZESTO MYSLE O DRUGIEJ DZIDZI I TAK WKOŁO MACIEJU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przesłałam Wam moje słoneczko to teraz u mnie śnieg pada :) to straszne :( Łezka - ja Ciebie rozumiem. Ale z nami możesz gadać o pierdółkach też, nie tylko o dzidzi. Widzisz ja postanowiłam się nie starać o dzidzie już a dalej tu zaglądam. Po prostu przyjemnie w Wami mija czas :) Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jejku dziewczyny jak to miło że tyle osób swoje słowa skierowało do mnie:) dziękuję:) u mnie dzis całkiem dobry humor, postanowiłam zrzucić kilka kg ok. 5 dokładnie i mam nowy cel do którego będę dążyć, kupiłam balsam na celulit i przyrząd do masażu:) i biore się za siebie czy będzie dzidziuś czy nie i tak mam zamiar być szczęśliwa:) pomimo że na pewno czasem zapłaczę ale tylko czasem dziewczyny mnie najbardziej męczy fakt czy możemy czy nie mozemy mieć dzieci, nie robiliśmy badań i tego nie mogę być pewna... melcia przykro mi ...... co do lekarzy to macie rację masakra, z dentystą nie mam problemu ale do okulisty u nas trzeba się rejestrować 3 miesiace wcześniej!!! więc chodze prywatnie, do gina różnie do tego co byłam to szybko się dostałam ale do innego na 17 kwietnia mnie chciała zarejestrować!!! a ja nie mam zamiaru stąd znikać bo WAS LUBIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane 🌻 🌻 Nie odzywałam się bo niestety w pracusi nam zablokowali kafeterie :( No cóż wracam po pracy i oczywiście Was Kochane sobie czytam i wszytsko wiem na bieżąco 👄 i to jest zawsze baaaaardzo miła częśc dnia :) Co do logowania w pracy to mam już stronkę omijająca zabezpieczenia :P i od jutra chyba będe mogła pisać, tylko będe pomrańczką wtedy :P Maduniu pisałaś jak tam awansik...no jest :):):) dzisiaj dostałam do podpisu i spieszę Wam donieść, że i wzrost pensji jest znaczący. Bardzo to miła sprawa przed Świętami i cieszę się, że w końcu mam co chiałam :):):) Musze przyznać, że jakoś moja plaża w pracy się ulotniła i mam fuwania ciag dalszy, ale juz mi się od dzisiaj lepiej latało ;););) A tutaj widze Brzuszków przybywa ;) Elmirak 👄 serdecznie Ci Kochaneczko GRATULUJĘ dbaj o siebie i dzidzie i sie rozpieszczaj i dopieszczj ile wlezie i bliskim tez prosze nakazać :P Melcia 👄 Anna 👄 Łezka 👄 bardzo mi przykro... mam nadzieję, że jakos sie trzymacie 🌻 🤗 mocno. Kathreeno jestem jestem 👄 ❤️ już sie melduję...:):) Ja dzisiaj mam 15 dc i śluz ciagutkę, hehe Więc działam bo miałam dwa dni przerwy. Całusiam Was wszytskie mocno 👄 Aga 🌻 Agusia 🌻 i Nowe Koleżanki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu nareszcie się odezwałaś:) gratuluję awansu no i kaski większej, będzie więcej do wydawania na śpioszki:) a z tym zablokowaniem forum to przegięcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BADANIA TO JA AKURAT MAM ZGŁOWY PRZYNAJMNIEJ TE NIEKTÓRE TZ HORMONKI I NASIONKA U MĘŻA.ALE SĄ JESZCZE INNE I TO MNIE PRZERAZA W RAZIE CO. MÓJ GIN MI POWIEDZIAŁ JAK ZAPYTAŁAM O HSG ŻE DOKŁADNIEJSZA JEST LAPAROSKOPIA A TO TAKA MAŁA "OPERACJA " W ZNIECZULENIU OGÓLNYM.ALE POWIEDZIAŁ MI TEŻ ŻE NA TO NIE TRZEBA SIE ŚPIESZYĆ BO WIDZIAŁ JUZ TYLE PRZYPADKÓW NIEPOTRZEBNYCH LAPARO. A TAK WOGÓLE TO JA MAM DWÓCH GINÓW ,DO JEDNEJ CHODZE A U DRUGIEGO SIE KONSULTUJE. NAWET ICH RADY SIE POKRYWAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 🌻 przykro mi bardzo :( ale widocznie maluszek chce przyjść na świat kiedy indziej. Cieszę się, ze nie tracisz siły... U mnie już po owulacji, teraz najgorszy okres w cyklu...czekanie. Lezka, Melcia, oj szkoda, ze się nie udało :(:( A z tym nakręcaniem to tak jest faktycznie :( ale ja znajduję tu wsparcie no i możemy pogadać nie tylko o ciązy. Miumiu, gdzie sie podziewasz, nie mów, ze to te staranka tak Cię zajęły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miu 🌻 jesteś, a juz myślałam, ze z łózka nie wychodzisz :D:P Gratuluję awansu i kasy, a z tą blokadą to przegieli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannaa🌼no to rzeczywiście trudny czas przed Toba ,bo to jest najgorsze.Wtedy ,wiem to po sobie,szuka sie choćby najmniejszych objawów,że to już jest to.Trzymam kciuki:) Swoja drogą ,to może będę miała prezent na kolejne święta,skoro zajączek wielkanocny nawalił,to może na Boże Narodzenie będzie prezent pod choinkę:) miumiumiu🌼działaj,działaj,bo kolejne brzuszki mile widziane:)gratuluje awansu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Hanna Aga ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄 Fakt...odcieli mnie od żródełka, ale juz znalazłam ujście, hehe Choc u nas juz jest zablokowanych ok 30 stron proxy tzn tych do obejśc...ale mam juz nową :):) do czasu pewnie, ale wtedy znowu coś wyszukaja :P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu to super że szukasz do nas dojścia:) smutno tu bez ciebie:( Hannaa faktycznie najgorszy etap u ciebie bo czekanie, tez tego nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak cicho? :):):) ja robie paluszki z kurczaka, pyszotka, dzieciaki uwielbiają :):) i zagladam, a tutaj ciiiiiii, czyżbyście wszytskie się starnkowały, hihi Buziak ❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam samopoczucie. Dawno nie widziłam Karo u nas. Brzuszki odzywajcie sie czesciej. Piszcie jak sie czujecie. Mi został tydzien do @ jak ja nie znosze tego czekania. Nie dlugo swieta mam nadzieje ze jak zajme sie porzadkami i gotowanie to nie bede ciagle myslec czy sie udało czy nie. Łezka mam nadzieje ze przerwa dobrze Ci zrobi i wrocisz do nas z fasolka no i ze bedziesz do nas zagladac. Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Normalnie nie zasnę zanim nie napiszę. Wynik1112,53 i choć czułam że taki wynik będzie to po wyjściu z lab normalnie się poryczałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04... . ..łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8..........11.04........Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . ........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............prze rwa.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04......śląskie Martt...........Marta...........27..... 8...........25-28.03...dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....2............12.0 4....wielkopolskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża . ....łódzkie Elmirka85.....Ania.............23.....4............ciąża . .....młp mataii.........Magda............30.....1...........ciążą ......podlasie Nareszcie na dole, to jeszcze pozostało tylko ściągnąć resztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście o tej porze nieprzytomna, jeszcze raz tym razem dobra tabelka kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04... . ..łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8..........11.04........Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6.........przerwa. .....dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . ........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............prze rwa.....podlasie anna6889......Ania.............39.....3...........16.04. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04......śląskie Martt...........Marta...........27..... 8...........25-28.03...dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....2............12.0 4....wielkopolskie EMKA_007....Magda...........29.....2..............14.04. ...W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża . ....łódzkie Elmirka85.....Ania.............23.....4............ciąża . .....młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ......podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mataii GRATULACJE na pewno jestes bardzo szczesliwa aoby dobra passa dalej trwała i zeby została sama tabelka brzuszkow. Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×