Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Gość milunia205
może racja ale wciąz mam nadzieje że uda się normalne musze pierw zebrać kaske na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może uda się tym razem. A jak nie to niech mu dadzą spódniczkę ołowianą przy prześwietleniu ;) Faktycznie ciężko odkładać jak nie wiadomo kiedy TO nastąpi. Ja odkładam z różnych powodów ciąże od roku i już nie chce dłużej. Jutro sobota i zabieramy się do ........;) Mam nadzieję że wyjdzie śliczna zdrowa dziewczynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia205
6 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nadal droga impreza. Miałam w rodzinie kilka lat temu taki przypadek, że starali się długo o dziecko i zdecydowali się na leczenie invitro. Po dwóch nieudanych próbach- każda ok 8000 zł. - podczas zbierania pieniążków na trzecie podejście moja kuzynka zaszła całkowicie naturalnie w ciąże, teraz to dziecko jest już w pierwszej klasie i do tego ma młodszą siostrę również z naturalnego poczęcia;) Dziwne to takie. Z tym że nie wiem co było powodem że nie mogli wcześniej zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia a może zamiast na wróżkę to lepiej przeznaczyć te pieniążki na masaż ralaksujący lub kosmetyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia205
masz rację taki masarz bi mi sie przydal żyje w ciągłym stresie w pracy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się cosik - kumpela z mężem nie mogli też On mial malo ruchliwe i szybko obumierajace plemniki - ginekolog kazal pić geriavit pharmacol SENIOR ( własnie senior) i mu się poprawiło - może warto spróbować? Oni maja sliczną córcię juz ma 4 latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia205
jedyną żeczą jaka jeszcze mi poprawia troszkę chumor jest kupowanie torebek ale to pomaga na trochę myślę o wyjeżdzie chociasz na jeden dzień nad może wiem że pogoda straszne ale trochę by mnie przewiało i może bym mogła zacząc normalnie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madu - mysle że jeśli już będziecie to rtg robic to najlepiej po Twoim jajeczku czyli ewentualnym zapłodnieniu, wtedy do kolejnego zapłodnienia 30 dni i plemniczki powinny się zregenerować. Oczywiście bezpiecznie jest poczekać jeszcze miesiąc, ale ja wiem jak to jest jak się czeka. Co do dziewczyn co nie dbają o siebie w czasie ciąży to faktycznie czasem rodzą się zdrowe dzieci, ale ile dzieci takich matek rodzi się chorych. Strasznie mi takich maluszków szkoda. Ja dziś coś nie bardzo się czuje, mam nadzieje że nie grypa. milunia- ja też żyję w ciągłym stresie szczególnie w pracy i choć wiem że to nie pomaga nie mogę przestać się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a kiedy większe szanse na chłopczyka?????jestem zielona w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - dzień przed owu i w dzień owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia podobno w czasie owulacji, ponieważ plemniki \"męskie\" sa szybsze od żeńskich. Chociaz powiem Ci, że kiedyś rozmawiałam ze znajomym lekarzem na ten temat. Co prawda nie ginekologiem,ale pojęcie ma. Powiedział mi wtedy coś takiego: \"o ile mi wiadomo to nie ma czegos takiego jak plemniki \"męskie\" czy \"żenskie\" każdy plemnik ma hromoson x i y i tylko od kombinacji połączenia z komórką jajową , która jest zawsze x zależy płeć dziecka\" Według niego jest to czysty przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu i Kathreen dziękuję za odpowiedź-coś mi się wydaje ,że rzeczywiście to przypadek ale kto wie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jak mam dzisiaj 13 dc więc dziś do dzieła :))))Choć u mnie to nic pewnego bo @ nieregularna raz 26 a raz 29!!!! Masakra!!! Chłopczyk byłby wskazany bo mam już córeczkę ;))) Week się zaczyna więc owocnych starań życzę Wam i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów wcięło mi posta:/ witam sobotnio, mam dziś jednak wolne:) co do płci to niby nie jest regułą jednak podczas współżycia w czasie owulacji są większe szanse na chłopczyka gdyż plemniki odpowiedzialne za płec męską są szybsze i szybciej docierają do celu, ale kobiece są bardziej wytrwałe i jeśli wytrysk jest wcześniej to te \"kobiece\" dłużej żyją i dlatego wtedy wzrasta szansa na dziewczynkę ja chcę dziecko i nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka wczoraj mi tescik pokazał chyba słabiutką kreseczką, dziś robię kolejny i jeśli się powiększy kreska to chyba robimy przerwę, chyba że nie wytrzymamy:D boję się tylko że przegapię ten odpowiedni moment, że będę czekać aż kreska będzie bardziej widoczna a ona zniknie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki 🌼 A ja po poprzedniej @ sie strasznie zalamalam i sobie powiedzialam ze teraz juz nie bede sie tak napalac, i musze wam powiedziec ze calkiem dobrze mi to szlo, tym bardziej ze prace zaczelam wiec juz te mysli w rozne strony wedrowaly, ale po owu kilka dni a dokladniej to jakies 2-3 dni temu zaczelam juz sie zastanawiac czy sie udalo. Wiec do owu nie mialam napewno blokady bo planowalam sobie urlop, prawko, myslalam o remoncie i pracy. A dzisiaj to najchetniej polecialabym do apteki po test :P Ale nie zlamie sie, czekam do soboty nastepnej, wtedy mam nie dostac@ a nawet jak dostane to mysle ze swiat sie nie zawali, chociaz nigdy nic nie wiadomo ;) I zaczelam powaznie sie zastanawiac czy sobie tego watku nie odpuscic, bo jednak jak tu czytam was to sie nakrecam bardziej i czesciej o tym mysle, no ale szkoda by mi bylo was opuscic ;) I mysle ze tak sie nie stanie bo czuje ze to ten moj szczesliwy cykl ;) Buziaczki, lece sprzatac kuchnie ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila ja mam podobnie,teraz po @ jakoś się trzymam ale pewnie im bliżej następnej @ będzie gorzej z nakręcaniem się szkoda byłoby gdybyś odeszła stąd:( ale to tylko i wyłącznie twoja decyzja oglądałyście dzis na dwójce taki program o rozwoju dziecka w brzuchu?? pokazywali jak się rozwija przez 9 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :):) Stoje sobie na zakopiance i kwitnę wrrrr, zawsze tutaj taki korek, ale chyba dzisiaj wyjatkowy :(:( Wszystko extra, gdyby nie te nasze drogi... Jeden dzien jechałam, dwa dni zjezdzałam z górecki hihi i koklejny dzień powrót... Musze powiedzieć, że Zakopane zrobiło na mnie duże, pozytywne wrażenie (oczywiście co kto lubi), ale... kurort się zrobił z niego jak conajmniej Aspen :):) Wyciąg na Szymoszkowej super zorganizowany, bez kolejek, pieknie stok przygotowany, nie było chamstwa...tylko góralska muzyka :):) Dwa pene dni na stoku, chłopaki zadowolenie...i ja też...choc jechałam z takim sobie nastawieniem...pisałam Wam o tm :):) Kamila czytałam sobie co teraz napisałaś i jestem za..tzn teraz jak te 4 dni mnie nie było to psychicznie się ...zresetowałam w temacie wiadomym ;) Oczywiście wszytsko czytałam sobie co tutaj u Was i sercem byłam bardzo zaangazowana, ale jakos tak...z dystansem i mniej myslałam o sobie i mniej się w siebie wsłuchiwałam...:P:P:P To mój 1 cykl starań i narazie w ogóle jakos tak podchodze niesłychanie optymistycznie.... ale poświadomie nie czekam na @, której mam nie dostyać 28/29....a to juz za chwilke :):) 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ CAŁUSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu taki wyjazd zawsze dobrze robi:) nawet jak powrót trwa długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu zazdroszczę Ci tego wyjazdu...SUPER piszesz ,że chłopaki zadowolone masz synka? JA się podłamuję,że ferie się kończą u nas-pracuję w szkole i od poniedziałku wracam do pracy :(( a barrdzo mi się nie chce na dodatek córcia nadal chora. MASAKRA! całuję dziewczynki idę sprzątać w końcu sobota buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu zazdroszcze wyprawy ;) Ja tez mysle zeby sobie z moim Miskiem skoczyc gdzies na weekend sie odstresowac, ale nie mam pomyslu gdzie.. Zakopane - fajnie ale ja na nartach nie potrafie, moj TZ tez raczej nie bardzo by chcial, bardziej jakies SPA ale ceny sa ogromne jak popatrze... Poza tym w poniedzialek moj Misiek idzie na konsultacje w sprawie kolana wiec mozliwe calkiem ze mu beda od nowa do kupy skladac te kolanko i kilka tygodni w lozku bez wstawania ma zapewnione... Mam nadzieje, ze do swiat wydobrzeje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, poki co nie zamierzam, jak juz naprawde sie podlamie kolejna @ to wtedy moze znikne na pare tygodni ;) Ale narazie nigdzie sie nie wybieram, cos czuje ze to moj szczesliwy cykl ;) Ciekawe co tam u Karo? Jakos sie ostatnio nie odzywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie dziś 10 dc więc rozpoczyliśmy staranka z samego rana;) ale teraz wieczorem czuje jak lekko mi jajnik kuje - na jajeczko jeszcze za wcześnie, więc nie wiem co jest z tym jajnikiem, mam tylko nadzieję że nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) łapie mnie jakieś dołczysko :( więc tylko przywitam się i spadam. Mam nadzieję, ze to szybko minie, jeszcze parę dni do @, ale mam wszelkie jej objawy więc chyba znowu nic z tego :( Dla mnie tez nieważny miesiąc, byle sie udało. Pozdrawiam Was cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki co ma być to będzie czy z rana czy z wieczora przecież plemniki żyją jeszcze po.... Ale skoro ponoć lepiej wieczorkiem to życzę miłej nocki!!!:))) :))) Trzymajcie się cieplutko niech humorki Wam dopisują :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×