Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ogiko

sculptra kto to robi? bruzdy i wypelniacze twarzy

Polecane posty

Gość cxxx
ja robilam i moge polecic wroclawski keramed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeoa
reklama keramedu na wszystkich forach przecież to widać,że pisze ta sama osoba .Ciekawe czy przejmują się grudami które występują po roku na buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone forum
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxaaaz
radze byc ostrozna z wyborem gabinetu, z tego co wiem sculptre latwo spieprzyc wiec warto postawic na kogos kto ma doswiadczenie,s prawdzony gabinet typu wroclawski Keramed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
fajna darmowa reklama i znowu na wszystkich forach internetowych.Ciekawa jestem co powiedzą jak po roku buzia będzie w grudach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak to, co powiedzą
"To nie nasza wina, to wina Pani skóry, złej pielęgnacji, niewłaściwych kosmetyków itp." :) Wina nie nasza, ale kasa nasza i o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież od sculptry większość dobrych lekarzy odchodzi, po co pakować coś nienaturalnego pod naszą skórę jeśli mamy na rynku wypełniacze z substancjami naturalnie produkowanymi przez nasz organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
Niestety tak to wygląda ,masowałam przestrzegałam wszystkich zaleceń i co buzia w grudach :(nikt nie ponosi odpowiedzialności za taki stan mojej twarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepa trzymaj się :) a nie próbowałaś jakoś dochodzić do tego żeby ci poprawili efekt zabiegu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu-jakie zgrubienia? byłam w Solumedzie w Poznaniu u dr Kruka-lekarz faktycznie mówił, że gdyby się takie pojawiły po sculptra mam sie nie martwic, bo jest to skumulowany kwas mlekowy-wystarczy podać wodę do grudki i rozmasować.ale takie rzeczy powinnyście usłyszeć na konsultacji z lekarzem dziewczyny.za zabieg zapłaciłam 2tys i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jak wcześniej napisałam to nie jest kwestia tylko grudek ale też widocznych gołym okiem guzków.W sumie pytałam o sculptre dwie lekarki i żadna nie zaprzeczyła iz takie efekty mogą sie pojawić i żadna nie daje gwarancji ze sie nie pojawią.A ze woda ma taki skumulowany kwas rozpuścić to jakos na zdrowy rozum nie bardzo wierzę.....żadna lekarka nie wspomniała o takim rozwiazaniu a przecież żeby wykonywac taki zabieg są odpowiednio przeszkolone i poinformowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mam do tego preparatu zaufania. Jeśli producent od razu wspomina o tworzących sie grudkach, to dla mnie już jest podejrzane. Wolę kwas hialuronowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika996
witam. ja mam 36 klat i zdecydowałam się na zabieg woluma , mam nadzieję , że nie będzie po nim takich efektów ubocznych jak po sculptrze. Lekarka jest ok i mam do niej zaufanie, ale jeszcze popytam, czy też trzeba masować!!! jakiś koszmar z tą sculptrą, może regeneris jest lepszy? pozdrawiam proszę o opinie na temat wolumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam Juvederm Voluma - mam koleżanki robiła i bardzo jest zadowolona. Lekarz mówił, że efekt utrzyma się 18 miesięcy. Teraz jest w połowie tego czasu i faktycznie wygląda bardzo dobrze. Pamiętaj, ze przy wyborze kwasu hialuronowego ważne jest, żeby był jak najgładszy (normalne jest to, że jest "ziarnisty", ale chodzi o to, żeby te cząstki były jak najmniejsze). Wtedy nie rozwarstwia się i na dłużej starcza. No i lekarzowi łatwo go ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaara a gdzie Twoja koleżanka robiła wolumę?chciałabym namiary na jakiegoś uczciwego lekarza który zrobi równo i poda całą dawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika 996 ja bym chyba zdecydowała się na najbardziej naturalny wypełniacz żeby nie bać się grudek masowania i związanego z nim stresu w końcu mam dobrze wyglądać i dobrze czuć się..dlatego myślę że najlepszy jest wypełniacz z kwasem hialuronowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika996
witam. dziękuję i myślę, że woluma będzie najlepsza , bo to jest właśnie na bazie kwasu hialuronowego, czy jak mu tam. robiłam już mezo igłową i jest ok. Fajne efeky, moja mama jak mnie zobaczyła po kilku miesiacach niewiedząc ,że robię mezo była zachwycona ,że nareszcie fajnie wyglądam i mam pełniejszą i wypoczętą twarz. więc przy mezo zostaje. niestety przy ustach na dole twarzy mam nieładne " zwisy" szczupła twarz i na to mezo nioe poradzi nic. woklumę mam dopiwero za miesiąc po urlopie, ponieważ jadę na słońce. pozdrawiAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juvederm voluma jak znalazł na tego typu sprawy :) efekt powinien utrzymac sie nawet 1,5 roku więc myślę że mama znowu się zaskoczy :) a sama nie ma ochoty na taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym się musiała dopytać. Jak będę wiedziała na 100 %, to powiem. Ale mama tej koleżanki z tego co wiem, to na "wakacjach" odmłodniała (chyba robiła w Gdańsku, żeby nie wpaść na nikogo znajomego)... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika996
witam. nie moja mama się nie przejmujen takimi sprawani. jakby żyła nie w tym świecie, i super wygląda. nigdy w życiu się nie malowała, tylko kremy i wcale nie najdroższe wprost przeciwnie . chyba geny, więc bedzie dobrze, ale buzię sobie" pogrubię". pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwizzza
ja robilam u dr Markowicza we Wroclawiu, jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika996 - ja tam też myślę, że nie ma sensu się ukrywać. Chociaż nikomu nie przyznam się, że jestem na diecie ;) Jeśli zabieg jest dobrze przeprowadzony, to nikt nie zauważy, że coś się poprawiało, tylko każdy się będzie zastanawiać czemu tak ładnie wyglądasz :) W końcu to ok. 20 minut! Na jaki preparat się zdecydowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że nie ma co ukrywać, robimy sobie ładne ząbki u ortodonty i o tym gadamy, chodzimy do kosmetyczki na zabiegi i o tym gadamy to wypełnieniu też można spokojnie gadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika996
no będę robiła volumę , na bazie kwasu hialuronowego, jeszcze nie wiem, dowiem się jak będę za 3 tygodnie. ale chcę zrobić, cały czas dojrzewam jeszcze do decyzji,dobijają mnie wiszące policzki jak pochylam głowę.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renihair
witam Was. ja dzis robilam sculptre. podanie troche nieprzyjemne, pomimo ze bylam wysmarowna jaikms preparatem znieczulajacym ( siedzialam z nim 45 minut) potem bylam schlodzona lodem. pani dr zuzyla 2 ampulki ( to chyba duzo). nie mam zadnych siniakow , twarz wyglada ladnie i jest nieco spuchnieta. pani dr. mowila ze za miesiac musze wykonac jeszcze 1 zabieg ( tym razem bezplatny) a za kolejny miesiac jeszcze jeden zabieg i potem 1x w roku dobrze by bylo zrobic jak to nazwala"przypominajke" jednym zabiegiem.dodam ze wkuwala sie bardzo gleboko opierajac sie o kosc( coolwiek to znaczy). mowila ze na efekt trzeba bedzie poczekac i jest to zabieg dla cierpliwych. widzialam efekty jej pracy u innych pan , duzo starszych i powiem szczerze nie slyszalam o siniakach czy grudkach a efekt naprawde byl super. pani dr. za 1 ampulke kasuje 1600 zl . robi takich zabiegow ok 90 miesiecznie i bardzo sprawnie i pewnie sie wkluwa. twarz mam masowac 2 razy dziennie przez ok 3 minuty. zobacze jakie efekty ale tak czy siak zdecyduje sie na kolejne zabiegi i napisze Wam co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podpisywałaś formularz świadomej zgody?tam jest napisane że moga sie pojawić grudki i guzki.Ja sie nie zdecydowałam właśnie ze względu na te guzki które mogą sie pojawić po jakimś czasie.Masaż jest ważny i to jak zabieg wykona lekarz,wiadomo ,ale nie masz 100%pewności jak to bedzie po czasie.Napisz jak bedziesz mogła jak z buzią za jakiś czas.Nie ukrywam efekty zabiegu na broszurkach są imponujące i sam zabieg kuszący.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin Wiatroszak, lekarz, u którego robiłam Macrolane (powiększanie biustu) wykonuje SCULPTRĘ. Dowiadywałam się też o to ale za młoda na razie jestem, to można zastosować przy szczupłej twarzy, bez wydatnych policzków jak się ma początki obwisów skóry bo ten preparat dobrze pogrubia i napina skórę. Nie wiem czy nie zrobić sobie tego na brzuch, ja sporo schudłam swojego czasu i zostało mi trochę obwisłej skóry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin Wiatroszak, lekarz, u którego robiłam Macrolane (powiększanie biustu) wykonuje SCULPTRĘ. Dowiadywałam się też o to ale za młoda na razie jestem, to można zastosować przy szczupłej twarzy, bez wydatnych policzków jak się ma początki obwisów skóry bo ten preparat dobrze pogrubia i napina skórę. Nie wiem czy nie zrobić sobie tego na brzuch, ja sporo schudłam swojego czasu i zostało mi trochę obwisłej skóry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×