Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

dobranoc lubuszanko 👋 dziewczyny jest mi bardzo smutno,ale to przeciez mi ani jej w niczym nie pomoze,mam ja w sercu i zawsze bedzie,a ja...... musze zyc dalej.... ale juz wystarczy płaczu,życie czeka,niektórzy juz nie musza sie z nim borykać..... ale mnie osobiście sprawia przyjemność pokonywanie trudów jakie przynosi i wbrew jemu robie to z uśmiechem na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - też juz musze sie z Wami pożegnać . Chłopcy mi się za bardzo rozbrykali , musże ich do łóżek przywiązać :D Dobranoc .... bawcie się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenkaaa masz bardzo zrdrowe podejście do życia mnie niestety tego brakuje i wiele spraw niepotrzebnie przeżywam i opłakuje zbyt długo co rzeczwiscie nic nie daje na dłuższą mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko spokojnej nocki 👄 ale całuśna dzisiaj jestem,chyba musze gdzieś braki swoje nadrobić,bo jeszcze sie tu na lesbicyjizm przerzucę hahahahahhahahahahaaaahhaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca kazdy z nas wcześniej czy później to zrozumie,mnie zycie uczy takiego podejścia,dzieci na mnie patrza-myślisz że chca widzieć swoja mame płaczącą na każdym kroku???????? zostałam drugi raz ze wszystkim sama i zaczynam od nowa,ale mam przy sobie dziewczynki, dla ich usmiechu,wiary w lepsze jutro jestem gotowa zrobić wszystko-tacy ludzie maja łatwiej w zyciu,uwierz mi,każdy problem jest mniej bolesny dla takiego usmiechajacego sie i wierzacego w to co dobre człowieka-szkoda naszych lez,szkoda nerwów,szkoda zdrowia-nie mówie czasem i mnie dopada zły dzień,ale przychodzi nastepne jutro i jest duzo lepiej....... myślę że przekonam was do tego optymizmu tak jak mnie przekonał do niego mój przyjaciel kiedys tam...... byłam osoba pesymistyczna,użalającą sie nad soba i swoim losem -jak zostałam z Doma sama,teraz jest inaczej,wiem że poradze sobie sama i żadne portki w moim domu nie będa robiły to co chca tylko dlatego że jestem kobieta która obdarzyła go uczuciem..... heh.... ale się napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miło się zrobiło i ludno bardzo :) dziewczyny - a typ Z? spoko facet, który trafiał na beznadziejne laski? wszkaże takie też w przyrodzie występują :) to też pożyczę chyba dobrych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz teraz ide... jakis dziad zatrzymal mnie na gg:D Przebisnieg 🖐️:) widzalas moja piekna klasyfikacje facetow?:D typ Z, ktory opisujesz to czesto typ C- nudziarz -bluszcz, brrrr... ja wiem, ze jestem radykalna, moze ktos sadzi, ze istnieja jakies podgatunki tych gadow, ale ja nie mam sil dochodzic prawdy na chwile obecna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka5 i Pomorzanka - dziekuje za slowa otuchy :) Czuje ze musze wszystko przemyslec na spokojnie, bo strasznie zagubiona jestem. A teraz pojde chyba spac (w jednym lozku z mezem, ktorego obecnosci nie moge zniesc), bo jutro z rana jade na uczelnie, a pozniej na nocke do pracy... dobrej nocy i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim Przebisnieg- chcesz powiedziec, ze w tym roku ja znowu okaze sie wredna dla jakiegos faceta i go rzuce tym razem z tego powodu, ze jest nudny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze odkryje nagle, ze nuda i bluszczowatosc to cos, co mnie bardzo pociaga u facetow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy!!!!!:D Saneczkowa -Ty już widzę na nogach . :) Na Pomorzu biało sie zrobiło , moze uda mi sie w końcu z chłopcami na sanki sie wybrać ;) :D Teraz zmykam na kawkę ... miłego dnia Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze do makarenki :) bardzo ładnie mi to wczoraj wyłożyłaś :) i masz racje :) pora zebym i ja nauczyła sie bardziej optymistycznie patrzeć na życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - a ja właśnie synka do wanny wrzuciłam ... potem kolacja itp ... i pewnie za godzinke gdzieś będę ;) Wytrzymasz ? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×