Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Obawiam się, że to "już teraz", w moim przypadku, nie jest mozliwe. Ale może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kite, witaj i tutaj. Pomorzuś, nie sama, ja jeszcze jestem i Dziewczyny też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, wiara przenosi góry, tak mówią. :) Tylko u mnie z tą wiarą jakoś tak sobie... Chyba to jest wlasnie moj glowny problem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze Kiciuś - kurcze w sumie to TWA na 30 sie rozszerza .. albo na odwrót ;) Linguś - bo wiara jest najważniejsza :) Najpierw w siebie .... a potem to można juz góry przenosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kite, Ty jesteś gumowym uchem? :P A to ciekawe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciuś - poprostu wszystkich nas tu pilnuje ;) A potem przedstawi dowody - tak w razie czego ;) Wiecie że ja jauż wypiłam całe wino :O i jeszcze literki mi się nie mylą ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze jestem ;) - ale też mnie prawie nie ma ;) Ponadrabiam te maile co mam do napisania ;) dobranoc Makarenko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ... na kawke śpiochy juz wpadłam ;) Pewnie wszyscy jeszcze śpicie , ale może Pestusia ze mną chętnie kawkę wypije ;) 🌻 Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piękne Spiące Królewny i jaj minęła noc szaleństw :) z tego co widzę to do północy nie doczekałyście Witam Was pięknie i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję pięknie --------czy mówisz że czekałaś na mnie ? Poczekaj niech sprawdzę ,jeszcze raz czy dobrze przeczytałem? No tak napisałaś że czekałaś na mnie hhhhhmmmmmm jak to miło usłyszeć . Ja za Wami to nawet tęskniłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - poprostu przeczucie mnie nie myliło ,że wpadniesz ;) Za to wieczorek fajnie spedziliśmy ... pewnie troszkę poczytałeś i pośmiałeś się jak rozrabiałyśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×