Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

[idę też na herbatkę. Taka zimnica u nas coś ciepłego trzeba wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dzisiaj nie mozemy zebrać sie wszyscy ;) Lojka - mi właśnie też chłodno sie zrobiło , może dlatego że już na dzisiaj przystopowałam z robotą ;) Linguś - Ty nie mrugaj tu tylko do nas tylko pisz ile możesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, staram się, Pomorzuś, ale dziś to tak ogólnie z doskoku jestem, tylko na TWA zaczepilam sie na pare dluzszych minutek. :) Czy u Ciebie tez tak wieje? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ,nie wieje . Teraz troszkę bardziej , ale ogólnie nie jest żle ;) Tylko głowa mnie boli bardzo 😭nie wiem czy to przez to niskie ciśnienie czy po butelce wina ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś - jeśli jeszcze nie będzie poprawy , idż jeszcze raz do lekarza . To co jest w tym roku z chorobami to przechodzi ludzkie pojęcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaraz pijemy wszyscy herbatkę z miodkiem i cytryną ... zapas leków wzięty i kuracja mam nadzieję przyniesie efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Na pewno będzie dobrze.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś - na tą Twoja pomarańczkę przymnkiemy oko ;) A tak w ogole to dlaczego nie zaczernisz sobie tego nicku ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie wieje!!! Ale chyba tak na całym Pomorzu. Zmykam bo światło co chwilę mogą. Dobrej i spokojnej nocki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musisz się postarać, żeby wygrać. Choć ja wiem, że dzieciom się pozwala wygrać, to dla nich radość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami pozwalam , czasmi nie pozwlam ;) To zależy jak sie układa karta ;) Wygrywać każdy lubi... ale przegrywać z klasą też umieć trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a siedzieć na kafe i zajmować się równocześnie dzieckiem to nie lada sztuka he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×