Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

właśnie tak mi przed chwilą przyszło do głowy pytanie - czemu na forum jest tak mało mężczyzn i od razu takie spostrzeżenie - mają mniej podzielną uwagę i nie odnajdują się w morzu wątków? hmm - trochę to naciągane? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - może Ci jak znajdę siłę wyjaśnie na maila ...ale to był ciężki tydzień , rozum mówi dobrze sie stało , serce troszeczkę inaczej . Przebiśniegu - strzelam focha ;) :D ....ale dobrze ,że w końcu się uśmiecham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg---------------odpowiem na to pytanie a powiedz mi kto potrafi zrozumieć kobietę nawet ona sama nie raz ma problem aby zrozumieć to o czym myśli :) jak ja wal lubię dziewczynki:)hi hi hi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - chyba pózniej zawsze tutaj przychodzi ;) Mały - niestety to Twoje spostrzeżenie działa w drugą stronę - czasami ciężko zrozumieć facetów :) Nie odnoszę się do dzisiejszej podjętej decyzji . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka-------------a co na dźwigałaś sie nowej lodówki:) no co Ty ale zobacz jaka piękna jest a jak bule pleców nie przejdą to ja oferuje swoje usługi jako masażysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - teraz jest już tak fajowo , że wniosą , wyniosą i żaden kłopot :) Ale masażyk relaksacyjny to zawsze sie przyda ;) - ale najpierw obiecany spacer nad morzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ----------to był żart i faceci i kobiety mają inne spojrzenie na pewne sprawy ale nie to jest problemem problem pojawia się w tedy jeśli obie strony twierdzą że to one mają tylko rację :)dlugo nad tym myślałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Mały - czasami jest tak że obie strony chcą dobrze ,mają takie same spojrzenie na niektóre spawy a i tak cieżko się dogadać . Gdzie jest złoty środek ? Chyba tylko spokojna rozmowa . Choć ludziom teraz cieżko to przychodzi a o szukaniu kompromisów najczęsciej nie ma mowy ....najczęsciej idze się na łatwiznę i przysypuje problem . A potem ....jest jeszcze ciężej odkręcić to wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - chyba była o tym mowa :)....ale kto kogo zaprosił tego nie pamiętam ;) Przebiśniegu - no co Ty ...Ciebie też weżmiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jak co ale to akurat umiem robić - ale jak widać też mi to za dużo nie pomogło (chodzi o moje małżeństwo) Ale moj eks to dziwny przypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pozwolicie że was opuszczę mi bardzo milo mi było spędzić z wami czas pozdrawiam i przesyłam buziaczki 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×