Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Mały - zachłysnęłam sie herbatą :D ha, ha , ha Trzymam Cię za słowo :P ... wtedy wymarzę tą kreseczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestuchna, a czemu nie popiszesz z nami tylko życzysz? mnie nawet dowcipy o figurach drażnią ... ehh stonoga a film to w tv chcesz czy z płytki? ja oglądałam ostatnio \"Babel\" i wciągnął mnie jak trąba powietrzna :) 🖐️ mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - a Ty gdzie sie podziewasz ? Masz racje to chyba ta grypa :( Mały bardzo na brzuszek zaczął narzekać :( Teraz już śpi ... ale pół kuchni mi załatwił ;) Mały - widzę że testujesz dzisiaj wszystkie emotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg nie dołączysz :) to już by był pięciokąt hi hi :) Pomorzanko ja nic nie sugeruje a jeśli drażni Cię temat figur to co może sprawić Tobie przyjemność dzisiaj może jakoś pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały dzięki 😘 - juz mi chyba lepiej ... położyłam się wtedy jak Ci napisałam , chyba byłam bardziej wykonczona niz myślałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - najgorzej że zwymiotował wszystkie leki :( , a bałam sie mu dać je ponownie żeby czasem czegos nie przedawkować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka --------------wiesz zabieram się do odpisania w szczególności na dwa ostatnie @ troszkę mnie zmartwiłaś nimi mam troszkę inne zdanie ale muszę to wszystko przemyśleć ....Ale dlasczego ta złość na......nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×