Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

no wiesz ja ponoc jestem straszna:) przeganiam ludzi z topikow wiec...:) kurde nie lubie ludzi,ktorzy dasaja sie jak sie im powie co sie mysli.wola sluchac klamstw czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was , urocza pomorzanko życzę ci udanej randki :), ps apropo jak sie ma twój telewizor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na randkę byłaś umówiona i zasnęłaś ?:D Kurcze, no nie mów że Harry znudził ?:P Uwielbiam i w mig pochłonełam pierwsze tomy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mik - to była niestety randka robocza ;) Ząbek zrobiony , niezła inwestycja to była :D Za tego linka to buziak Ci się należy😘 - nie ma śladu po szlaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - 4 łyknęłam , szkoda że wypisałam się jakiś czas temu z biblioteki :O Pewnie całość bym wciągnęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam sie ze randka ze stomatologiem to metafora :) cieszę sie ze telewizor ma sie dobrze a za buziaka dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki ze wam sie wcinam w rozmowę , życze wam dziewczyny udanego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie biegam jeszcze na randki ;) Może kiedyś , za jakiś czas zacznę ... :) Troszkę kamień z serca mi spadł bo i tak ma za dużo wydatków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mik - ale przecież możesz rozmawiać z nami wszystkimi ... teraz chyba jestem tylko ja ze Stonoga , ale jak znam życie zaraz większy ruch się tutaj zacznie ;) Ale oczywiście Tobie też życzę miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje jesteście bardzo miłe , ale nie nadaje sie na takie"publiczne rozmowy" :) stad moje krótkie wskoki do tego forum, ale właściwie mam pytanie do was: skad jesteście z jakich miast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko można zaczynać hihi :) ale bezemnie zmykam na aerobic raz raz...!!! lewa prawa!!! :) :) wpadłam sie przywitac bo jak wróce to was nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Was kobiety taki szał ciał ogarnął przed wiosna:) kolezanka zrywa sie na basen,kuzynka do spa na wczasy ze sportem,podczytujaca na aerobic:) tylko nam Pomorzanko.. właki tłuszczyku rosna przed kompem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mik - moje miasto jest tak małe że i tak pewnie nie wiesz gdzie jest ;) No ale ja oczywiście jestem z Pomorza , dokładniej Pomorze Środkowe :) Podczytująca - poruszaj za mnie tymi nogami . Fee nie ładnie ;)okropny leniuszek ze mnie - tak wykorzystuję koleżankę :D Miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga ja uprawiam sporty :D Po schodach do samochodu i z samochodu po schodach :D A na poważnie jak sie ociepli , to odkurzę swój rower , i troszke sobie codziennie pojeżdżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×