Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość czarna_0110
przebiśnieg na pustyni : Dlatego zaczyna mnie to przeradzać ;-) wiesz, gwiazd na tym świecie tyle już jest…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Pomorzanka---------jak już masz dobry nastrój to wyganiasz mnie ?:(dobra kreska się wydłużyła jest taaaaaaaaaaka----------------------------------------------:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Określenie "ukryłam", Pomorzanko, nie jest szczególnie precyzyjne. Jesteś kobietą i z całą pewnością nie masz nic przeciwko temu, żeby Cię ktoś odkrył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały 😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Psełdonimie - ale Ty przecież] chcesz wcale mnie odkryć ;)Jak wieść niesie - tak samo traktujesz wszystkie kobiety ;) nie jestem nikim szczególnym dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - to Ty herbatkę ja kawkę zaraz zaparzę ... Mały , Ty biegniesz do pracy czy zostajesz ? Bo zrobię wtedy i dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ciekawe, Pomorzanko, skąd bierzesz te Twoje wieści? A może jednak jesteś właśnie tą kobietą, która mnie szczególnie zainteresowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - nie sądzę . :) Za dużo razu na kafe wpadłeś mi w oczy ;) więc troszkę już na Twój temat wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Pewność gubi człowieka, Pomorzanko. Nie zarzekaj się. Psełdonim ma różne twarze. Zależnie od okoliczności. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zaraz jakies 2 sniadanie zjem,bom głodna nieslychanie. aha ....to ja nie wiem ja tu tylko rezyduje:) moj topik umarl smiercia naturalna a czym sie zajac musze:) i sie powaznie musze zastanowic nad tym szukaniem NIE przystojnego meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga--------- to posuń się -------------na tej miotle polecę z Tobą :) Nie dziękuję bardzo Pomorzaneczko zaraz jak nie dojadę tam to mi głowę urwą -----------albo nie daj Boże coś więcej :P😭 Cześć kochani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie ja tak podejżewam że tutaj Ty w rzeczywistości a w realu to niebo a ziemia ;) Ale to co piszesz w ogóle do mnie nie przemawia :) Stonoga - ja śniadanko zjadłam w locie . Wiesz co ja już nie mam tego problemu , w ogóle nie szukam męza ... nie chce z wyboru . Nie podpiszę już papierków nigdy w życiu .... raz i starczy . Mały .... jak Ci coś urwą to powiedz im że z pewną grożną pomorzannką będą mieli do czynienia ;) :D Żaden włos nie ma prawa Ci z glowy spaść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jo tu czytom,co jo tu czytom??????? wiecie co ja mam dla was rozwiązanie,ja zabieram małego,bo wszystkie sie o niego tłuczecie,przebiśnieg ty tresuj pseudonima,a reszta niech odpocznie ;) hahahahahhahhahahahahahaaaaaa witam was wszystkich kochani po tak długiej nieobecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Przecież możesz to sama sprawdzić, Pomorzanko. Po co snuć trawiące niepewność domysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja --------------Makarenko witaj jak ja Cię strasznie długo nie widziałem tutaj stęskniłem się strasznie za Tobą :) a nich rwą wszystko co mi tam :)Makarenka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×