Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA to trzeba było tak od razu widzisz ja jestem prosty chłop :) Dostanę w końcu tego kopa czy nie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego kolege?? nie heh smoku mnie nie raduje wirtualna adoracja za duzo z tym mam zlych wspomnien :) chyba tez snieg od was do mnie przywieje wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze was :) bo nie odejdę :) Stonogo prosze chociaż ty zrób to :)bo na Pomorzankę nie moge liczyć pod tym względem:) Ona zawsze taka miła i pomocna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_0110
Ja też szukam fajnego faceta, najlepiej z Poznania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ja nie zaczynam i tak ją lubie no co ?:) mówi to co myśli wprost a to że ja wrażliwiec jestem to wada wiem ......ale potrafie zrozumieć ja się nie gniewam przecież Słonko a ten kopniak to przyjemny był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest tylko jeden facet ... ale z Pomorza ....Hmmm z Poznania powiadasz , jest tu taki jeden fajny ale cężko go przekonać że bardzo potrzebuje kobiety ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - już dałam Czrnej namiary ;) Stonoga w tyłeczek Mały dostał.. Ale chyba jeszcze za słaby był ;) Muszę chyba inną metodę wybrać i może zacznę go całować . To wtedy z krzykiem ucieknie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko :) Słoneczko:) mów za siebie może się skusze :)nie przekreślaj mnie :) bedę pisał kartki do Ciebie z Poznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×