Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

może nie wiesz o nim wszystkiego, może chce cię poznać bo fajnie mu się z Tobą gada, przecież nie musi być to nic zobowiązującego, może nie potrafi lepiej Cię przekonywać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseldonim nie daje sie pozanać - nawet w bardziej prywatnym miejscu :) Ale lubię Go - chociaż początkowo nieżle mnie denerwował ;) Teraz przyzwyczaiłam się do tej Jego inności :) Kurcze , właśnie sie dowiedziałam ,że wielka miłość mojego życia ( raczej nastoletniego) rozstała sie z żoną rok temu . Też będzie zaskoczony pewnie że ja jestem sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - nic mi nie mow ;) Ale rozstaliśmy sie w tym samym czasie . Tyle że ja chcę mieć spokojne życie - a z Nim to jest niemożliwe :) I tak teraz bardzo dużo w moim życiu sie dzieje , nie moge narzekać na brak powodzenia - tyle że chciałabym znaleść kogoś przez ktorego zawiruje mój świat :) A to nie takie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - tego nie wiesz, czy nie możliwe, mógł i na pewno się zmienił od Waszych młodzieńczych czasów :) Wiem o co Ci chodzi - motyle w brzuchu :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc spalilo mi podczas burzy w niedziele komputer :( nic sie nie dalo uratowac:( pogoda jest pod psem,okropna i na dodatek mam takie uczulenie od solarium,ze wygladam jakbym wpadla w pokrzywy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja strasznie podejrzliwa jestem, rozmawiam z facetem na gg, fajnie sie gada, żartujemy, rozmawiamy o wszystkim nawet o moich czy jego sympatiach, ale cały czas podejrzewam że nie mówi prawdy, ganię sie że za dużo o sobie mówię, że jestem taka naiwna, miesza mi w emocjach, raz odpowie drugi raz niby go nie ma, uzależniam sie od tych rozmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek nie tylko :) Ale to też ważne :) Właśnie z Nim piszę sobie :) Ale nic z tego .... :D Znam Go lepiej od siebie ;) Stonoga 🌻 przykro mi z powodu komputera . :( Dziewczyno Ty antybiotyk i solarium ??? Od tego masz uczulenie . Tak nie wolno robic !!!Mogło sie dużo gorzej skończyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - na necie nigdy ostrożności nie za wiele :) ale z drugiej strony choć odrobinę zaufać też trzeba :) Ja juzostatnio to poprostu nie wyrabiam sie z pisaniem ... chyba za dużo osób już znam :D i kobiet i meżczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - to jest ksiażka ? Kurcze , ale mam dzisiaj roboty ... no ładnie , juz prawie weekend a mi oczywście dowalili z pracą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, trochę zaufać, robi podchody żeby się spotkać a ja uciekam, jak już ja jestem prawie zdecydowana to on ucieka, już chciałam zakończyć tę znajomośc - bo taka zabawa w kotka i myszkę trochę mnie męczy, ale super nam się gada, kurcze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie przez nich więcej pracy , dodatkowo koleżanki nie ma i muszę sobie tutaj troszkę pobiegać . Weż z facetem konkretnie pogadaj :) w tą albo w tą stronę :) Bo znasz go juz chyba chwilę czasu :) pa Stonogo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy miesiąc to dużo czy mało, najgorsze to jest to że jak zaczynaliśmy rozmawiać to zastrzegliśmy że to takie bez zobowiązań, żeby pogadać, zobaczyć jak facet czy baba patrzą na różne sprawy, no a potem niewinny flirt się zaczął, i teraz się boję że jak zacznę konkretnie to stracę nawet te rozmowy, porąbana jestem chyba, może niech mi też spali komputer, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprawa z jeszcze mężem jeszcze świeża ;) faktyczne że może trudno nas zrozumieć skoro my (ja) same czasami się nie rozumiemy ;) zwalić na emocje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Gnomku :D Tylko dzień spożnienia mam ;) I wszystkim oczywiście też:) chociaż pewnie korzystacie z weekendu i pięknej pogody :) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry pomorzuś :D a i owszem korzystamy ile wlezie samochód się sam umyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mow że pada u Was ? U nas słońce , ciepło i w ogółe :P Tyle że mały mi sie chyba rozłożył i nici będą dzisiaj z morza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od środy słońca nie widziałem cały czas leje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff....pociesz się że niedługo będziesz na Pomorzu :P Wtedy u nas będzie lało ... a u Ciebie będzie słońce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie nawet nie neruj kurde co długi weekend to leje to jakaś zaraza jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś , chociaż razPomorze ma lepszą pogodę niż cała Polska :P W poprzedni długi weekend też było pięknie :P Ale przyjdzie lipiec , sierpień i będzie lało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×