Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

ale czasami to tez i bywa tak,ze jedym rozmowa idzie a z innym ani w zab! Nie wiem czy ludzie musza miec słowotok-taki dar czypoprostu nadawac na tych samych falach. Super jest tez jak maja podobne oczekiwania co do zwiazku wtedy chyba łatwiej,nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy żałuję.... chyba raczej nie.... to zależy chyba od dnia.... czasem nie mam sił...i zastanawiam się po co mi to było.... masz rację .... to nie temat na tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - u mnie z tą cierpliwoscia jest róznie ;) Czasami chciałabym już , od razu . Są chwile kiedy samotnosć dowala ,ale też są chwile kiedy sie czuję sama ze sobą szczęsliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś ... kiedyś jak będziesz chciała to pogadamy prywatnie na ten temat . Też to przeżyłam .....i to smutna historia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka ..ja ponad rok twierdzialm,ze mi samej OK,ajkie to zycie niesie mozliwosci i ble,ble,ble...az przyszedl dzien kiedy zycie mnie zwalilo z nóg, dosłownie i zmienilam zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - ja jestem od roku sama ... a w sumie od jakiś 11 lat . Mam dwoje dzieci i cholerka ciężko czasami jest . Ale gdybym jeszcze raz w życiu miała przechodzić to samo co w małżeństwie - to na prawdę wolę bć sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - nie straszę ... i wychodzę z założenia kto nie ryzykuje ten nie ma ;) Więc trzeba dwać ponownie szansę , zaufać ponownie .... tylko najpierw musi znaleść się kandydat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ponoć się nie wchodzi ;) - i chyba tylko wyjątkom się to udaje ponownie zrobić (czyt.wrócić do siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz już że spróbowałaś .. Nie wyszło ponownie więc raczej szans na utrzymanie tego zwiazku nie było ... Ja eksowi dawałam kilka razy szanse ... (wiadomo dzieci) olał wszystko , myślał że jakos to będzie, że żartuję ....a ja zawsze wszystko poważnie traktowałam i zakończyłam ten chory związek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , żeby zakończyć związek potrzeba odwagi ....ale to nie może być pochopna decyzja ,szczególnie jak są dzieci . Ja swoją decyzję podejmowałam rok ... kolejny rok to już były tylko sprawy prowadzące tylko do uzyskania rozwodu ... I przez ten czas ani razu nie żałowałam tej decyzji - ja wiem że postąpiłam słusznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończenie związku ,to już nowe życie. Lepsze , gorsze .... inne. Trzeba dać sobie czas na poukładanie od nowa wszystkiego ale też nie zamykać sie w sobie i próbować od nowa budować swój świat. Najpierw samemu a potem może znowu kolejny związek we dwoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez racja. a pozniej tylko konsekwencja,wnioski na przyszlosc, i radosc z nowego zycia. usmiech na twarz:0 i wio1 czekam na faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka🌻 \"Wszystko co na świecie Wszystko ma swój czas Raz jest dobrze a raz nie... Bo jest taki dzień I każdy tak ma Że czasem jest źle Że jakoś nie tak A potem jest noc I znowu jest dzień Uwierz mi że Uśmiechniesz znów się\" Takie jakiś mam dzisiaj melancholijny dzień ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jakoś energia rozpiera - tak pozytywnie. :) 🌼 Chyba chcę wierzyć ze będzie to fajny rok i tyle . Trochę głupieję już po którymś zeszycie, co jak sie pisze hahahah :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka - podrzuć do mnie troszkę dobrego humorku ;) Ja mp3 na uszach - a to dosyć u mnie niepokojący objaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszukałam muzyczkę która porywa mnie do tańca. Che mi sie tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×