Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Nie sądzę, choć poznałem parę osób z kafe i one twierdzą, że ludzie na kafe się zmieniają. Coś się dzieje. Coś zanika. Mniej osób pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie troszkę spowodowane jest to problami z kafe ,często nie można tu wejsć , błąd itp .-to ludzi zniecheca . Ludzie się tutaj zmieniaja ... ale to na zasadzie jedni odchodzą drudzy przychodzą . Do końca życia przecież nie można tutaj siedzieć . Ja nie wiem czy tez za chwilkę nie wyłaczę laptopa , bardzo zmartwiła mnie informacja jaką dzisiaj dostałam i troszke mam doła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam się z kafe już na dobre :) Powodzenia w życiu wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Tak pomorzanki nie ma to nikt juz nie zagląda ;) Dzisiaj od rano proszę meldować sie posłusznie ;) Heraklesie - nie wiem czy poważnie napisałeś że się z nami żegnasz ... ale w razie czego też życzę Ci powodzenia w życiu :) miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 przepraszam że nie odpisałam wczoraj ale jak weszłam na pocztę to Ciebie myślę już nie było. Napiszę dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mnie Pestuś nie było :) Wczoraj rzeczywiście szybciutko wyłączyłam laptopa . A tak w ogóle to witaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wywiało Cię wczoraj czasem? Ten wiatr jest okropny... echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - wczoraj było okropnie :O jeden wielki huk od wiatru . Starszy synek bardzo żle się czuł , tak więc nocka była z głowy . Dzisiaj na szczęscie wiatr troszkę się uspokoił a synek został w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam musiał zostać Pestuś :( Nie mam nikogo takiego , muszę liczyć sama na siebie . Jak wstanie zadzwonię do niego , jak będzie sie żle czuł najwyżej wyskoczę z pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest , już bardzo samodzielny :) Od dawna sami musieliśmy sobie sami radzić ,ale myślę że w przyszłości wyjdzie mu to na dobre . Jeśli jutro będzie się żle czuł pewnie zostanę w domku , dzisiaj nie mogłam mamy porównanie miedzy labolatoryjne i musialam być w pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę Pestuś ;) To chłopak który umie juzsobie zrobic kanapeczki , posprzątać śmieci ... i czasami jest nawet do tego chętny ;) A jak u Ciebie🌻 ... humorek dopisuje ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha... wiem co miałas na mysli ;) wiesz co.... u mnie zaczyna się okres zamyślenia... zawsze tak mam jak zbliża się wiosna... jedni dostają kopa i przestawiają życie do góry nogami...są pełni energii a ja odwrotnie ... jakos to będzie ;) PS. wiesz... prezeska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też Pestuś wiosna to taki dziwny okres ... najczęsciej odżywałam ... w tamtym roku było odwrotnie ;) Ale to był jeszcze cieżki czas .Zobaczymy jak będzie w tym roku - pewnie rozkwitnę ;) Może magnez łykaj ... nie wiem jak Tobie ale mi pomaga zdecydowanie . :) Prezeska ma dzisiaj ciężki dzień ? Coś nam ostatnio to szefostwo szwankuje ;), chociaż moja za wczorajszy zły dzień przyniosła nam ciasta - żebysmy dzisiaj dobrze pracowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj? Kochana ... moja to ma już chyba wpisane w rozkład dnia... bleah :O Zresztą ona ma w ciągu minuty takie zmiany nastrojów że historia.... W każdym razie jak wchodzi w ciemnych okularach... oj ... chować się wszyscy aaaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po mojej od razu tez widać jak coś jest nie tak ....ale jest raczej nie grożna .W sumie u nas na prawdę przyjacielskie stosunki w pracy panują i nawet jak ktoś ma gorszy humorek nie odbija się to na całości ;) Ta Twoja prezeska może weszła w trudny kobiecy okres , menopauzę ? Czy zawsze taka była ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...ona jest bardzo trudna... skomplikowana i całkowicie nieprzewidywalna. podziwiam ją za to co stworzyła.... na serio podziwiam. ale nie znoszę jej despotyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko na pewno się z taką osobą pracuje . Ja na swoją znalazłam sposób , nie ma mocnych żeby jej nie rozbroiła ;) Teraz już zmykam na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim kawuchy wypite??????? bo widzę nie wszyscy sie zameldowali przy pierwszej porannej????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Makarenka 🌻-kawkę zaliczyłam :) ....teraz dopiero na drugą pewnie wpadnę póżniej :) Herakles coś ściemniał wczoraj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×