Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

A mnie jest duża rozpiętość wiekowa - ale jesteśmy wszyscy warci siebie :D Na prawdę praca z nimi to sama przyjemnosć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie Was czytam i żoładek mnie rozbolał ;) biedne dzieci piszące kartkówki :O:O:O :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze czytam...no..prawie zawsze ...muszę byc w temacie ;) no i przypomniały mi się szkolne czasy hahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest wiecej to jakoś tak weselej wiecejatków do dyskusj aha pomorzanka jak chcesz to ja CI te bokserki na szydełku tez zrobie a przebisniegowi stanik nawet bo mnie to wciągneło i zezuje z zapałem hehe narazie ucze sie różnych wzorów i podstawowych chwytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ... gorzej jak ja się przestawię na tylko czytanie ;) ale kiedys zrobie Wam taką niespodziankę ;) i będę Podczytująca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka to Cie żlołądek rozbolał od tego ze nas czytasz ??? no nie ma co hehe ;p jeszcze sie okaze ze mamy dzaiąłnei przeczysczające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - wiedziałam że przekonam Ciebie do tych bokserek ;) nie wiem czy rzeczywiście maja taką nazwę , ale chyba wiesz jak one wygladają ... i na pewno nie są męskie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca i wzajemnie.... i nie jest tak że ktos mnie widzi dopiero jak wyśle mi fotkę ... ja nie mam twojego adresu .... więc nie mogę być pierwszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju...moje drzwi są zawsze otwarte... heheheh...czasem się zacinąją troszkę ale to się kopnie i im miną fochy jakies... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - nie sądzę żeby jakis pan jutro tu zajrzał ;) Dzisiaj też cisza więc możemy pogadać o róznych takich fatałaszkach ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Pomorzanko.... dzisiaj Makarenka wysłała nam swoje pociechy.... Ty już dawno pisałas z nią o nich... a ja nic nie miałam na skrzynce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca..... mam zdjęcie Twoje.... hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes nauczycielką ???? przecież Ty wyglądasz mi na nastolatkę .... no i oczywiscie szczupła laskaaaaa 😭 wiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×