Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Witaj Heraklesie - tez chyba mam coś z oczami ;) Podczytująca - wysłałam Ci swoich chłopaków :) Pestuś - przypomnij mi rano że coś na @ muszę Ci napisać ....dzisiaj juz sił nie miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnę na pewno.... ;) uwielbiam jak piszesz do mnie ;) dobra.... idę wysyłac to zdjęcie :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko bardzo ładni chłopcy :) i chyba zakochałam sie w młodszym z braci bo niedośc ze ma niezłe teksty to rozbraja słodką buzką hihi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach to o to chodzi. Racja, zapomniałem się i przepraszam. Spałem cały dzień bo się żle czułem. Jutro też wolne wziąłem a teraz po prostu zapomniałem. Wszystko to przez gorączkę. Przepraszam i znikam. Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W małym wszyscy się zakochują - cos on w sobie ma ale jest na prawdę niesamowity ;) Starszy też jest fajny ... tylko odrobinę pyskaty ;) Heraklesie , kuruj się :) zdrówka życzę to przeziębienie za długo Ciebie trzyma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Podczytująca, ja w sumie też bardziej podczytująca niż uczestnicząca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca...poszło ;) Linguś.... a Ty na chwilkę i do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzuś, nie najlepiej, ale dziękuję, że pytasz. :) Mam nadzieję, że Ty już całkiem zdrowiutka jesteś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś, zaraz idę, skoro mnie wyganiasz. :P Jestem blisko łóżeczka, naprawdę, prawie w łóżeczku, ale muszę pogadać chwilkę, bo zwariuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś - wiem że byłaś u lekarza , mam nadzieje ze leki masz dobrze dobrane i juz będzie w końcu lepiej . Już chyba od dwóch tygodni jesteś chora :( Ja jeszcze pociągam nosem , ale rozeszło sie u mnie po kosciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Linguś 🌻 Pomorzano.... ale masz ślicznych chłopców :) a z takiej Bartkiem to kiedys chodziłam.... ;) mmmm,,,, a ta Blondyneczka to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - ta blondyneczka to mój synek :D tylko młodszy (ok3 lat) i nie dawał sobie włosów obciąć :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzuś, ja pisałam tutaj o tym lekarzu? :o Już nawet nie pamiętam co pisałam. Tak, Pomorzuś ma ślicznego Synka, widziałam tylko jednego. ;) Na zdjątkach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×