Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

pomorzuś a nie masz innego wyjścia?????? takie proszenie ich o co kolwiek związanego z dziećmi jest straszne,ja 2 razy prosiłam teraz już nie proszę........ pestiuchia hahahahahhahaaaaa w piątek pijemy razem winko????????????? może pomorzanka sie dołączy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - no właśnie nie bardzo :( Wiem w sumie co powie , jeśli w ogóle odbierze telefon ode mnie .Więc pewnie dalej będę musiała kombinować . Łatwiej na pewno by było żeby to nie były świeta , tylko sobota więc nawet znalezienie opiekunki będzie graniczyć z cudem . Winko - w piątek jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - u nas też jest pięknie :) Za to rano naskrobałam się samochód jakby to był środek zimy ;) Głowa - pewnie od choroby , mój synek też właśnie codziennie narzeka na bolącą go głowę . Wredne wirusy są w tym roku :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus , mi w sumie też ;) I chyba założę kurtke i na spacerek się troszkę wybiorę ;) Za pięknie jest żeby siedzieć w pomieszczeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - pooddychłam ;) Ale fajne orzeżwiająca powietrze jest ;) Troszkę wymarzlam ...przez okno jest ładniej ;) Stonoga - ja nie znowę w ogóle najmniejszego bólu głowy ...jestem migrenowcem , wiec czasami zdarza mi sie chodzić po ścianach ;) Na szczęście już rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka.. migrena to moja "przyjaciłka" teraz biore piguly na nia dzien i wieczorem i jest Ok ale ten bol dzisiejszy to poprostu bol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - jak ja zaczęłam się na nia leczyć to dopiero myślałam że zwariuję :O Chyba żle mi leki dobrali bo miałam atak za atakiem . Ale mam z aurą , więc , jak się zaczyna to szybko Ibuprom i jakoś idzie z tym żyć . Gorzej jak mnie w nocy dopadnie :O ... wtedy to porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby to bylo takie proste:) mi ibuprom nie pomagal:) chyba tez powinnam pooddychac: powietrzem świeżym:) bo chyba mózg jest niedotleniony odpowiednio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga , wiem że mam dużo szczęścia :) Kiedyś nic nie pomagało ...koszmar , sama wiesz jak to wygląda . Nie funkcjonowałam , ale na szczęście od kilku lat opanowałam to paskudztwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie wszyscy????????? Gnomik widziałam cię,chodź tu szybciutko,smoczek,i reszta dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! halo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga witaj juz któryś raz z koleji sie z tobą witam tu na topiku a ty nie zwracasz na mnie uwagi..... czy cos jest nie tak?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×