Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

dzień dobry Pomorzanko 🌻 dzisiaj będzie na południu piękny dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pestuś🌻 Hmmm .... u nas to śnieżyca jest :D Jeszcze takiej w tym roku u nas nie było ;) Pestuś - napisz mi kilka słow na @ o tym linku co mi wysłałaś .Warto w to wejsć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fanaberio 🌻- u nas wieje i sypie śniegiem - ale mnie z kafe jeszcze nie wywiało ani nie zasypało ;) Pestuś - to dowiedz się coś więcej jak będziesz mogła .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie świeci słonko, ale jeszcze nie jest tak ciepło:) Ja już dzisiaj rano byłam w pracy i na 15 znowu ;) A Wy jesteście w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieważne czy cieplo czy zimno... ważne że swieci słońce.... ;) od razu mi lepiej :D ja wczoraj siedziałam do 19 w pracy 😭 :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiscie że jestem w pracy :D .... mam dwa etaty , analizy i pisanie na kafe ;) Dziewczyny - no nie wierzę ,że u was słoneczko świeci - nas za chwilkę zasypie śnieg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Fanaberio .... ;) świeci ... pięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęeekne................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam moje panie w tak pięęęęęęęękny,słoooooneczny pooooranek ;) stonoga 🌻 dzisuaj to ja ciebie przepraszam za wczoraj, wywaliło mnie z kompa i dlatego sie juz nie odezwałam,cieszę się że wszystko jest ok i miło mi cie poznać :) Kawa u wszystkich jeeeeeeeeeeee???????? to plotkujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestunia!!! pomorzanko!!! Fanaberia!!!! i reszta cała ploty siejemy dzisiaj ;) gdzie wy????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestunia hihihihihihihihihihiihihiiiii pomorzanka to se chyba faceta chce tam wypracować hahahahahahahhahahahahahaaa,a co jak ploteczki to ploteczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.... nigdy to nie wiadomo hihihihihiihihhhihihihiihiiiiiiiii zaraz tu przyleci jak zobaczy że o niej mówimy hihihihihihiiiiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×