Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

o wy............... teraz mnie bedziecie obgadywały???????????? protestuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) wiem,wiem Pesuś 👄 tak smutnawo tu dzisiaj nie???????????????? ani żaden pan nie zagląda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś @ No wlaśnie na calym kafe , takie smutki są ....Ludzie chyba chcą już ciepełka , słoneczka ... Niby zimy nie było , ale taka pogoda też potrafi umęczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem Fanaberia co się dzieje.... echhhh.... szkoda bo fajnie pogadać troszkę choć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj baby baby nie narzekajcie juz w cztery tu jesteśmy i mozemy przecież gadać ile wlezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chyba jednak też Przebiśnieg zrezygnowała z pisania , Lubuszanki też nie ma . :( Za to dobrze , że co niektórzy już się tak nie uaktywniają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenko - a mnie zabierzecie ? ;) Oj przydało by mi się coś takiego na odreagowanie ;) Jak na razie czeka mnie tylko szkolenie trzydniowe ;) W pracy mówią że odpocznę tam ;) Za to mnie nie będzie na neciku :( Ale to dopiero za miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ...nie ma Kwiotuszka :( lecimy lecimy hahaha :D:D:D ale bedzie fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeca ja mówie że wszystkie nie???????????? tam mamy pełne SPA i wogóle;) faceci nam drinki beda nosili a naszym zadaniem bedzie się tylko luzować i upajać........... nie tylko widokami ;) hahahaahahahhahhaaaaaaaaa a jakie balety ehhhhhhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam takie klimaty,coś pięknego i nie krępujcie sie dzieciaki tez zabieramy, żal by było ich tam nie zabrać,tyle piasku,wody,palmy...... dobrze że możemy marzyć,tego nam nikt nie odbierze....... wiec kto chętny,bo zbieram zapisy na locik???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ty to wiem że bez zastanowienia za mną w ogień hahahahahaahahaaaaaaa a reszta??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenko - ja jak w dym ;) Dołączam do ekipy ....plaża , morze , drinki ... teraz mi jest to bardzo potrzebne ;) Pestuś @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie jedna w ogień druga w dym, a co wy myślicie że ja tam sie będę w strażaka jeszcze bawiła???????????????? hahahahahahhahaaaa ja tam tez na urlop jadę hahahahhahahahhahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że słońce świeci za oknem bo bym sie chyba popłakała..... wiecie ile kosztuja takie wypady na 7 dni na jedna osobe?????????????? 12-13 tyś zł 😭 w zyciu ,za chiny ludowe tam nie pojedziemy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×